1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Valymo įranga, medžiagos, įrengimas Vilniuje

Valymo įranga, medžiagomis prekiaujančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 84. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

PLOVYKLŲ MEISTRAS

Nauja ir naudota aukšto slėgio plovyklų įranga prekyba, remontas, atsarginės dalys Vilniuje

Šalčininkų g. 5, LT-02185, VILNIUS
Įvairių firmų nauja ir naudota aukšto slėgio plovimo įranga. Prekyba, remontas, aptarnavimas, atsarginės dalys.
PLOVYKLŲ MEISTRAS

LAUKO INŽINERIJA, MB

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, nuotekų valymo įrenginių, vandentiekio, kanalizacijos sistemų montavimas Vilnius, Vilniaus rajonas

Visorių g. 12 A-33E, LT-08300, VILNIUS
Atliekame visus vidaus bei lauko santechnikos darbus privatiems klientams nuosavuose namuose ar butuose, o taip pat pramoninės ir kitos paskirties pastatuose. Mūsų specializacija yra vandentiekio bei nuotekų vamzdynų tinklų tiesimas ir montavimas. Taip pat santechnikos ir nuotekų įrenginių montavimas. Esame išskirtiniai, kadangi siūlome ne tik montavimo, bet projektavimo ir dokumentų tvarkymo paslaugas. Esame Jūsų patikimas partneris šioje srityje.
LAUKO INŽINERIJA, MB

DoTech, MB

Nuotekų valymo įrenginiai, valymo įrenginių montavimas, nuotekų rezervuarai, riebalų gaudyklės Širvintos, Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas

Pieninės g. 3, LT-19185, MUSNINKAI MUSNINKŲ SEN. ŠIRVINTŲ R.
12+ METŲ PATIRTIS: užsiimame nuotekų valymo įrenginių pardavimu, įrengimu ir priežiūra. Visiems nuotekų valymo įrenginiams ir montavimo darbams suteikiama 10 metų garantiją. Esame AUGUST bei BioTornado atstovai: atstovaujame ir įrenginėjame AUGUST bei BioTornado nuotekų valymo įrenginius. Visada pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą
DoTech, MB

AIDORA, UAB

Metalo g. 23, LT-02190, VILNIUS
UAB „Aidora“- daugiau kaip 15 metų sėkmingai ir užtikrintai užsiimanti centrinių dulkių siurblių įrengimu ir pardavimu bei vienintelė atestuota įmonė Lietuvoje, teisėtai galinti montuoti centrines dulkių siurbimo sistemas. Mes dirbame su plačiai pasaulyje žinomomis įmonėmis Beam – Electrolux, Disan, CFM – Nilfisk, Nilfisk – Advance. Kuriame projektus nuo papraščiausio buto, individualaus namo iki sudėtingiausių objektų (gamyklos, viešbučiai, bibliotekos, LN operos ir baleto teatras, archyvai). UAB „Aidora“ visada galvoja apie savo klientus.UAB „Aidora“ veikla: centrinės dulkių siurbimo sistemos, pramoniniai siurbliai, valymo ir plovimo mašinos, santechnika, patalpų nuoma.
AIDORA, UAB

STATOVITA, UAB - vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba, rekonstrukcija visoje Lietuvoje

Mokslininkų g. 11, LT-08412, VILNIUS
UAB Statovita įkurta 1997 m., vykdo vandentvarkos objektų projektavimo, statybos bei modernizavimo darbus. Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, kurių kompetencija leidžia darbus atlikti kokybiškai, operatyviai, taikant pažangius darbų vykdymo sprendimus bei metodus. Per įmonės gyvavimo metus atlikta daug svarbių objektų: miestų nuotekų valyklų modernizavimas ir statyba, miestų vandentiekio tinkų statyba, įmonių vandens gerinimo įrenginių statyba, gyvenamųjų rajonų vandentiekio ir nuotekų tinklų, valyklų statyba.
STATOVITA, UAB - vandentiekio ir nuotekų tinklų statyba, rekonstrukcija visoje Lietuvoje

DANKAZAS, D. Cholino firma

Kaukysos g. 18, LT-11342, VILNIUS
Profesionalios patalpų valymo paslaugos, higienos prekių tiekimas, spec. valymo darbai.

PB PROJEKTAI, UAB

Smolensko g. 10, LT-03201, VILNIUS Filialai
Tarpininkavimas; Nekilnojamojo turto pardavimas, nuoma; Stambių NT objektų pardavimas; Nekilnojamojo turto paieška; Nekilnojamojo turto investicijų valdymas; Konsultavimas; Nuomos administravimas ir valdymas; Investicijų valdymas; Turto vertinimas; Nekilnojamojo turto vertinimas .
PB PROJEKTAI, UAB

DEKORALAS, UAB

Ateities g. 10, LT-08303, VILNIUS
UAB Dekoralas septynerius metus sėkmingai dirbanti įmonė, savo didmeniniams ir mažmeniniams klientams siūlanti priemones ir įrankius profesionaliam valymui ir higienai.
DEKORALAS, UAB
  • 1
  • 2