1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Vandens gręžiniai

Rasta įmonių: 22. Rodomi rezultatai 1 - 22:

GEOTESTUS, UAB

Inžineriniai geologiniai tyrimai Vilniuje

ARTVA, UAB

Eišiškių pl. 26, LT-02184, VILNIUS
ARTVA, UAB - gręžiniai gėlam, mineraliniam vandeniui, geoterminiai gręžiniai šiluminei energijai išgauti, giluminiai įžeminimai, geoterminio šildymo, vandentiekio ir kanalizacijos inžinerinių sistemų įrengimas. Gręžinių, vandentiekio ir kanalizacijos projektavimas. Geologija.
ARTVA, UAB

KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB

Jiesios g. 9, LT-53280, RINKŪNŲ K. GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R. Filialai
KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB - viena iš seniausių ir sėkmingiausių gręžimo įmonių Lietuvoje. Pagrindinės mūsų veiklos sritys yra: vandens gręžiniai, vandens tiekimo sistemos, vandens filtrai, vandens siurbliai, vandens gręžinių remontas, geoterminis šildymas, nuotekų sistemos, inžineriniai-geologiniai tyrimai.
KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB

ALYTAUS GRĘŽINIAI, UAB

RAGANIŠKIŲ K. PUNIOS SEN. ALYTAUS R.
UAB Alytaus gręžiniai - mes dirbame tam, kad vis daugiau žmonių turėtų nuosavą vandens ar geoterminio šildymo gręžinį prie savo gyvenamojo būsto ir galėtų mėgautis kokybiško vandens ištekliais bei pigia ir ekologiška šildymo sistema.
ALYTAUS GRĘŽINIAI, UAB

NERDA, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, LT-62137, ALYTUS
UAB Nerda – atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, grunto ir kitų statybinių medžiagų transportavimo, vandens telkinių kasimo ir projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
NERDA, UAB

GEOSTA, UAB

J. Savickio g. 4, LT-01108, VILNIUS
Gręžiniai vandeniui ir geoterminiam šildymu. Įrengia įvairių dydžių, bei paskirties eksploatacinius vandens gręžinius.
GEOSTA, UAB

GILVA, UAB

Kirtimų g. 11, LT-02300, VILNIUS
Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai