1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Valymo įranga, įrenginiai, medžiagos, įrengimas Panevėžyje

Valymo įranga, medžiagomis prekiaujančios įmonės Panevėžyje.
Rasta įmonių: 16. Rodomi rezultatai 1 - 16:

KASMONTA, UAB

Katkų g. 63, LT-35101, PANEVĖŽYS
UAB Kasmonta yra sertifikuota ypatingo statinio statybos rangovė. Atliekame statybos, betonavimo, inžinierinių tinklų montavimo darbus.

BUITERA, UAB

Liepų al. 13 A-14, LT-35124, PANEVĖŽYS
UAB Buitera – tai didmeninės prekybos įmonė, savo veiklą pradėjusi 2009 metais. Buitera – šiuolaikinė, vis dar besiplečianti, į klientą orientuota bendrovė. Mes atstovaujame eilę profesionalios valymo įrangos ir priemonių gamintojų, kurių produkcija yra vertinama visame pasaulyje.
BUITERA, UAB

Blizginta, MB Nimanta

Išradėjų g. 13, LT-78149, ŠIAULIAI
Langų, patalpų valymo paslaugos privatiems asmenims ir įmonėms. Daugiabučių namų laiptinių valymas ir priežiūra. Privačių namų langų valymas. Valymas po remonto,statybos darbų. Kasdienis administracinių ir buitinių patalpų patalpų valymas. Valymas iš po nuomininkų. Valymo įrangos nuoma-grindų plovimo mašinos nuoma, grindų šveitimo mašinos nuoma. Minkštų baldų giluminis cheminis valymas.Namų stogų latakų valymas.Dirbame Šiauliuose, Panevėžyje ir aplinkui.
Blizginta, MB Nimanta

AUKŠTAITIJOS VANDENYS, UAB nuotekų valykla

LT-38365, PAPUŠIŲ K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
UAB "Aukštaitijos vandenys" - bendrovė, tiekianti geriamąjį vandenį, surenkanti bei išvalanti nuotekas, eksploatuojanti vandentiekio bei nuotekų šalinimo tinklus ir su veikla susijusią įrangą.
AUKŠTAITIJOS VANDENYS, UAB nuotekų valykla

SERPANTINO PASLAUGOS, UAB

Smėlynės g. 112, LT-35113, PANEVĖŽYS
UAB SERPANTINO PASLAUGOS daugiau kaip 13 metų sėkmingai dirbanti bendrovė yra atestuota atlikti vandentiekio, nuotekų šalinimo, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, elektros, slėginių indų, oro linijų, pneumotransporto aspiracinių sistemų projektavimo, montavimo darbus.
SERPANTINO PASLAUGOS, UAB

CLOVIN BALTIC, UAB

Beržyno g. 1, VAIVADŲ K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
CLOVIN BALTIC, UAB - skalbimo, valymo priemonės. Prekyba. Skalbimo paslaugos.