1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Krautuvai

Rasta įmonių: 59. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

STOROMA, UAB - kelių, gatvių statyba

Mažeikių g. 17 C, LT-87101, TELŠIAI
UAB STOROMA įkurta 2013 metais. Įmonėje susibūrė kolektyvas, turintis ilgametę patirtį, licenzijuoti savo srities specialistai. Tais pačiais metais pradėjome teikti kraštovaizdžio formavimo, aplinkotvarkos bei statybos mašinų ir mechanizmų nuomos paslaugas. Vykdome gerbūvio įrengimo darbus.
STOROMA, UAB - kelių, gatvių statyba

ENAX, UAB

Kėlimo įranga, MULTILIFT kėlimo technika, HIAB kranai - manipuliatoriai, LOGLIFT medienos ir JONSERED metalo laužo krautuvai Vilniuje

KASLITA, UAB - prekyba statybine technika Šiaulių regione

Kalnelio g. 2, LT-80269, BERŽYNĖS K. KUŽIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
UAB Kaslita – jau 30 metų sėkmingai dirbanti įmonė. Savo veiklą pradėjusi nuo 1992 m. su vos keliais ekskavatoriais šiandien gali pasiūlyti plačiausią sunkiosios technikos pasirinkimą Lietuvoje. Sunkioji statybinė technika. Prekyba, nuoma ir remontas Šiaulių apskrityje ir visoje Lietuvoje.
KASLITA, UAB - prekyba  statybine technika Šiaulių regione

ADEMAX, UAB - nauja ir naudota sandėlių technika, krautuvai, šakiniai krautuvai, rietuvai, palečių keltuvai ir vežimėliai, valymo mašinos prekyba, remontas, priežiūra, atsarginės dalys Vilnius

Metalo g. 19 A-11 kab., LT-02190, VILNIUS
Mūsų kvalifikuotas kolektyvas pasiruošęs padėti savo klientams surasti tinkamą techniką, ją prižiūrėti, remontuoti ir tiekti atsargines dalis. Mūsų tikslas - patenkintas klientas, kuris nori ir toliau bendradarbiauti. Nauji ir naudoti krautuvai, šakiniai krautuvai, rietuvai, palečių keltuvai ir vežimėliai, surinkimo vežimėliai, kita sandėlių technika, valymo mašinos. Technikos prekyba, remontas, priežiūra, atsarginių dalių ir priedų tiekimas.
ADEMAX, UAB - nauja ir naudota sandėlių technika, krautuvai, šakiniai krautuvai, rietuvai, palečių keltuvai ir vežimėliai, valymo mašinos prekyba, remontas, priežiūra, atsarginės dalys Vilnius

ARUNTA IR KO, UAB - griovimo, ardymo, statybos, žemės kasimo darbai Naujoje Akmenėje

J. Dalinkevičiaus g. 3 H, LT-85196, NAUJOJI AKMENĖ AKMENĖS R.
ARUNTA IR KO - statybos ir griovimo darbai. Žemės darbai, tvenkinių kasimas. Statybinės technikos nuoma. Žvyro, smėlio, malto betono laužo pardavimas. Metalo supirkimas, eksploatuoti netinkamų transporto priemonių priėmimas, ENTP utilizavimo pažymų išdavimas. Techninių dujų pardavimas, keitimas. Hidraulinių žarnų gamyba.
ARUNTA IR KO, UAB - griovimo, ardymo, statybos, žemės kasimo darbai  Naujoje Akmenėje

BEKRUMA, UAB

Krūmų, kelmų naikinimas, mini krautuvo nuoma Kaunas, visa Lietuva

Baltažiedžių tak. 5, LT-45439, KAUNAS
Mechanizuotas krūmų ir augmenijos šalinimas (mulčiavimas), mini krautuvo nuoma. Įmonė įsikūrusi Kaune, tačiau dirbame visoje Lietuvoje! Krūmų, kelmų, augmenijos frezavimas. Kelmų frezavimas ir naikinimas.
BEKRUMA, UAB
  • 1