1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kuro katilai

Rasta įmonių: 80. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

DAINIAUS SANTECHNIKA, MB

Santechnikai, santechnikų paslaugos Panevėžyje, visoje Lietuvoje

Krekenavos g. 35, LT-38291, TARNAGALOS K. UPYTĖS SEN. PANEVĖŽIO R.
DAINIAUS SANTECHNIKA, MB - profesionalai šildymo, vandentiekio ir nuotekų įrengimo srityse Panevėžio regione. Dirbame nedideliuose, privačių gyvenamųjų butų, namų objektuose ir dalyvaujame stambiuose gyvenamųjų namų renovacijos užsakymuose. Santechniko paslaugos, santechnikos įranga, darbai.
DAINIAUS SANTECHNIKA, MB

ŠILUMA IR KO, IĮ

Akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo - vėsinimo sistemų įrangos gamyba visa Lietuva

Nevėžio g. 14, LT-54326, JUGINTŲ K. BABTŲ SEN. KAUNO R.
ŠILUMA IR KO, IĮ - - akumuliacinių, daugiafunkcinių talpų gamyba. Gaminame įvairių tipų, įvairiai kombinuotas talpas. Į talpas galime įmontuoti papildomai vieną ar kelis šilumokaičius (karšto vandens pašildymui, saulės kolektoriams). Talpos gaminamos be izoliacijos ir su izoliacija (vidus - 100 mm minkštas poliuretanas, išorė - dirbtinė oda). Gaminame talpas tik pagal užsakymą.
ŠILUMA IR KO, IĮ

APAŠČIA, UAB

Santechnikos prekės

Stoties g. 10 A, LT-41135, BIRŽŲ M. BIRŽŲ MIESTO SEN.
APAŠČIA, UAB -santechnikos prekės Biržuose. Prekiauja Vamzdžiais, kranais, radiatoriais, katilais. Metalo gaminiai, cementas, skarda ir skardos gaminiai. Išveža šiferį ir asbesto turinčias atliekas. Išveža padangas utilizavimui. Požeminių tinklų tiesimas.
APAŠČIA, UAB

GAUTERMA, UAB

Econoterm kieto kuro katilai Vilnius, Vilniaus apskritis

Kęstučio g. 1 D-2, LT-25144, LENTVARIO M. LENTVARIO SEN. TRAKŲ R.
Econoterm katiluose malkų įkrova gali degti net iki 30 valandų, o anglių – net iki šešių parų. Tai katilai, kurie Jums siūlo pigiai šildytis namus kietu kuru, o kartu netapti nuo krosnies priklausančiu kūriku.
GAUTERMA, UAB

ELKASERA, UAB - katilai, šildymo sistemų montavimas Panevėžys, Lietuva

Parko g. 14, LT-38130, LIŪDYNĖS K. VELŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.
UAB ELKASERA - šildymas, šildymo įrenginiai - prekyba, montavimas, priežiūra, konsultacijos, atsarginės dalys.
ELKASERA, UAB - katilai, šildymo sistemų montavimas Panevėžys, Lietuva

AREMIKAS, UAB - kieto kuro katilai ŽVAKĖ ir CANDLE Mažeikiai, Žemaitija, Lietuva

Laižuvos g. 14, LT-89213, MAŽEIKIAI
UAB AREMIKAS – tai šildymo įrangos gamintoja, prekybos kompanija, veikianti nuo 2001 metų. 2004 m. pradėta kieto kuro katilų ŽVAKĖ ir CANDLE gamyba. Kieto kuro katilas su viršutiniu oro paskirstymu yra ekologiškas, unikalios konstrukcijos ir neįprasto dizaino tokios paskirties įrenginys, pagrindiniais darbiniais rodikliais lenkiantis bet kokio kito dizaino ar konstrukcijos analogiškos paskirties įrenginius.
AREMIKAS, UAB - kieto kuro katilai ŽVAKĖ ir CANDLE Mažeikiai, Žemaitija, Lietuva

BERIL, UAB - šildymo katilai

PANEVĖŽYS
Racionalus komfortas: BERIL joniniai šildymo katilai. BERIL dyzeliniai katilai. Beril kieto kuro katilai, BERIL granulių degikliai. Ferroli šildymo įrenginiai: tūriniai vandens šildytuvai (boileriai), katilai: dujiniai, dyzeliniai, granuliniai, skysto kuro. FERROLI degikliai: dujų, skysto kuro, granulių. FERROLI pramoniniai katilai. FERROLI šilumos siurbliai. Montuojame. Konsultuojame. Suteikiame garantiją. Garantinis ir pogarantinis remontas, priežiūra, profilaktika.
BERIL, UAB - šildymo katilai

ABARA GROUP, UAB

Kuoknesės g. 12, LT-48199, KAUNAS
ABARA GROUP, UAB - Kamen oficialus ir įgaliotas atstovas Lietuvoje: siūlo įsigyti ekologiškus ir modernius centrinio šildymo katilus su automatiniu kuro padavimu arba užkraunamus rankiniu būdu.
  • 1
  • 2