1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Technologinė, pramoninė įranga, įrengimas

Technologinė, pramoninė įranga, įrengimas.
Rasta įmonių: 677. Rodomi rezultatai 1 - 30:

HIDROTEKA, UAB - automatikos įranga, automatikos elementai

Chemijos g. 29 E, LT-51333, KAUNAS
HIDROTEKA, UAB - technologinių pramonės procesų automatizavimo projektai ir įranga: automatinio valdymo įranga, pneumatinės galios pavaros ir įranga, hidraulinės galios pavaros, elektros pavaros, procesų matavimo ir reguliavimo prietaisai, pneumatiniai rankiniai įrankiai, dujų, skysčių ir garo valdymo įranga bei sklendės.
HIDROTEKA, UAB - automatikos įranga, automatikos elementai

ALMEIDA, UAB - gumos gaminiai, žaliavos

Šermukšnių g. 4, LT-62461, MIKLUSĖNŲ K. ALYTAUS SEN. ALYTAUS R. Filialai
ALMEIDA, UAB - gumos gaminiai, žaliavos. Prekyba gumos gaminiais, techniniais audiniai. Guminių detalių gamyba, gumos klijavimas. Antgalių, flančų tiekimas, presavimas. Nestandartiniai projektai su guma. Tarpinių gamyba pagal brėžinį.
ALMEIDA, UAB - gumos gaminiai, žaliavos

TECHNOMEDA, UAB - maisto pramonės įrengimai Plungėje

Kranto g. 7, LT-90168, PLUNGĖ
TECHNOMEDA, UAB - įmonė įkurta 2015 m. Jau 7 metus sėkmingai dirbanti rinkoje. Sukaupta didžiulė gamybinė patirtis. Maisto pramonės įmonėms siūlome kokybiškas eksplotacines medžiagas ir įrangą už optimalią kainą. Taipogi įmonė šiais metais sertifikuota žaliosios A+ klasės kategorijoje kaip viena iš lyderiaujančių.
TECHNOMEDA, UAB - maisto pramonės įrengimai Plungėje

LENZE, UAB - elektros pavaros, automatikos komponentai prekyba, pramonės įrengimų programavimas, remontas

Chemijos g. 19 A, LT-51332, KAUNAS
LENZE, UAB - didmeninė ir mažmeninė prekyba LENZE motoreduktoriais, LENZE dažnio keitikliais, LENZE elektros varikliais, LENZE servo pavaromis. Inžinerinės paslaugos:pramonės įrengimų programavimas, automatizavimas, modernizavimas, remontas, elektros pavarų parinkimas.
LENZE, UAB - elektros pavaros, automatikos komponentai prekyba, pramonės įrengimų programavimas, remontas

LARENTA, UAB

A. Kulviečio g. 8 C, LT-55216, JONAVA
UAB LARENTA - metalo apdirbimo, formavimo staklių bei kitos technologinės įrangos parinkimas ir pristatymas. Pramoninės paskirties, hidraulinių bei specialaus panaudojimo įrankių ir įrangos pardavimas. Vamzdynų, šilumokaičių, uždaromosios armatūros mobilios remonto technikos pardavimas. Varžtų veržimų įrangos parinkimas ir pardavimas.
LARENTA, UAB

SURFKOLITA, UAB

Raudondvario pl. 99 E, LT-47184, KAUNAS
SURFKOLITA, UAB - dengimas metalo antifrikcinėmis ir teflono dangomis. Restauruojame alkūninius velenus plazminės metalizacijos būdu. Turbokompresorių kapitalinis remontas. Gaminame slydimo guolius babito lydinio pagrindu.
SURFKOLITA, UAB

TECHNINIS PROJEKTAS, UAB - automatikos sistemų projektavimas, konsultacijos Panevėžys

Paliūniškio g. 1, LT-35113, PANEVĖŽYS
UAB Techninis projektas - inžinerinė kompanija, dirbanti nestandartinių įrengimų projektavimo ir gamybos pramonei srityje. Aukštos kvalifikacijos, ilgametę patirtį įrenginių projektavime ir gamyboje turintys darbuotojai randa sprendimus net ir esant sudėtingiausioms užduotims. Įrenginiai projektuojami ir gaminami atsižvelgiant į naujausius mokslo ir technikos pasiekimus, gamyboje naudojamos aukštos kokybės medžiagos, komponentai.
TECHNINIS PROJEKTAS, UAB - automatikos sistemų projektavimas, konsultacijos Panevėžys

VALREM, UAB - pramoninis rezervuarų, vamzdynų, šilumokaičių valymas, plovimas aukšto slėgio srove Mažeikiai, Vakarų Lietuva

Laisvės g. 133, LT-89233, MAŽEIKIAI
Jau beveik 10 metų teikia ypač aukštos kokybės įrengimų pramoninio valymo paslaugas, atlieka įvairius mechaninius darbus naftos, chemijos, maisto, laivininkystės, energetikos pramonės įmonėms tiek Lietuvoje, tiek ir užsienio šalyse.Nuolat tobulinamos darbo technologijos užtikrina greitą, efektyvų, aukščiausius saugos darbe ir aplinkosaugos standartus atitinkantį darbą. UAB VALREM yra sertifikuota pagal ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO45001:2018 standartus. Įmonė taip pat turi ir kitus leidimus, reikalingus pramoninio valymo paslaugoms teikti bei mechaniniams darbams vykdyti.
VALREM, UAB - pramoninis rezervuarų, vamzdynų, šilumokaičių valymas, plovimas aukšto slėgio srove Mažeikiai, Vakarų Lietuva

J. ir A. ROMANOVŲ personali įmonė

Antakalnio g. 89-9, LT-10218, VILNIUS
J. ir A. Romanovų PĮ bendradarbiauja su Vilniaus Universitetu, Vilniaus Gedimino Technikos Universitetu, Kauno Technologijos Universitetu, Aleksandro Stulginskio Universitetu, Klaipėdos ir Šiaulių Universitetais. Taip pat National Instruments spendimai yra taikomi Lietuvos įmonėse, vykdančiose mokslinius tyrimus savo produkcijai ar technologiniams gamybos procesams tobulinti.

CEMBALTA, UAB

Raugyklos g. 5, LT-01140, VILNIUS
UAB CEMBALTA - technologinė ir gamybinė įranga cemento pramonei.

TMS INTERNATIONAL, UAB

Vynuogių g. 20, LT-47483, KAUNAS
Technologinė ir gamybinė įranga, pramonės įrenginiai. Technologinių pramonės įrenginių prekyba, montavimas, remontas.

NAUJOJI KAUNO ELEKTRA, UAB

Piliakalnio g. 3, LT-46224, KAUNAS
Elektros prekės, įranga, medžiagos - didmeninė prekyba. Elektros varikliai ir generatoriai - gamyba. Metalo apdorojimo, apdirbimo staklės, įrengimai - prekyba.