1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Griovimo atliekų utilizavimas

Rasta įmonių: 20. Rodomi rezultatai 1 - 20:

KASLITA, UAB - prekyba statybine technika Šiaulių regione

Kalnelio g. 2, LT-80269, BERŽYNĖS K. KUŽIŲ SEN. ŠIAULIŲ R.
UAB Kaslita – jau 30 metų sėkmingai dirbanti įmonė. Savo veiklą pradėjusi nuo 1992 m. su vos keliais ekskavatoriais šiandien gali pasiūlyti plačiausią sunkiosios technikos pasirinkimą Lietuvoje. Sunkioji statybinė technika. Prekyba, nuoma ir remontas Šiaulių apskrityje ir visoje Lietuvoje.
KASLITA, UAB - prekyba  statybine technika Šiaulių regione

DEMONTUOJAM, UAB

Pastatų griovimas, ardymas, griovimo darbai, namo griovimas, sienų griovimas, statybinių šiukšlių išvežimas Vilnius, Vilniaus apskritis, visa Lietuva

Dūmų g. 3, LT-11119, VILNIUS
Visoje Lietuvoje atliekame pastatų griovimo darbus. Demontuojame metalo konstrukcijas. Darbams naudojame metalo pjoviklius, tačiau esant būtinumui pasitelkiame ir inovatyvius techninius sprendimus. Surenkame ir išvežame įvairias statybines atliekas. Atliekame žemės lyginimo darbus po pastatų griovimo.

PARAGIS, MB

Pastatų griovimas, pastatų ardymas, pastatų griovimo darbai Klaipėdoje, Klaipėdos rajone, Vakarų Lietuvoje

Plieno g. 3-1, LT-95112, KLAIPĖDA
Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius, siekdami užtikrinti efektyviausią ir saugiausią griovimo darbų atlikimą. Mūsų kompetencijos sritis apima visus griovimo darbų aspektus - nuo pradinės konsultacijos iki darbų atlikimo ir vietos tvarkymo po jų atlikimo.
PARAGIS, MB

OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva

Darvino g. 32-4, LT-70435, KYBARTŲ M. KYBARTŲ SEN. VILKAVIŠKIO R.
OBERTINA,UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimo darbai, smulkūs santechnikos ir elektros darbai ir kt. Darbe ir gyvenime vadovaujamės tokiomis vertybėmis, kaip aukščiausia paslaugų kokybė, šimtaprocentinis sąžiningumas ir operatyvumas. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasitelkiame šiuolaikinę įrangą, kokybiškas medžiagas, bei modernias technologijas. Tai suteikia galimybę greitai ir nepriekaištingai atlikti suplanuotus darbus, siekiant geriausio rezultato.
OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva

DAURIUSTA, UAB

Ateities pl. 28 C, KAUNAS
DAURIUSTA - atliekų tvarkymas, atliekų išvežimas. Teikia statybinės technikos ir statybinių atliekų konteinerių nuomos bei gerbūvio tvarkymo darbus Kaune ir Kauno rajone. Atliekų išvežimas. Nuomoja ekskavatorių su operatoriumi kasimo, krovimo bei griovimo darbams atlikti.
DAURIUSTA, UAB

ALKURAS, UAB

Medvalakio g. 27, LT-00147, PALANGA
UAB Alkuras - karjerų eksploatacija, pastatų statyba ir griovimas, statybinio laužo perdirbimas, kelių, gatvių statyba, įvairių žemės darbų atlikimas. Tvenkinių kasimas, valymas ir priežiūra. ALKURAS, UAB registracijos adresas: Laukų g. 2, ASTEIKIAI, KRETINGOS RAJONAS, buveinės adresas: Medvalakio g. 27, PALANGA, LIETUVA .
ALKURAS, UAB