1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Mediniai, rąstiniai namai, pirtys, gamyba, statyba

Medinių, rąstinių namų, pirčių, statyba užsiimančios įmonės.
Rasta įmonių: 202. Rodomi rezultatai 1 - 30:

DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

A. Klemento g. 7, LT-87399, TELŠIAI
Dronga - daugiau kaip dešimt metų užsiimame medinių gaminių projektavimu, gamyba bei montavimu. Mūsų asortimente rasite viską – nuo laiptų, durų, virtuvės, vidaus ar lauko baldų iki pirčių, pavėsinių, lauko detalių, skrynių ar supynių.Mūsų pagaminti gaminiai ne tik atlieka savo funkciją bet ir tampa įspūdingomis interjero detalėmis. Jūsų namus ar biurą padarysime išskirtinius, dvelkiančius elegancija bei alsuojančius jaukumu.
DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

GOLDAS, UAB

Techninė pagalba kelyje Marijampolėje, Kalvarijoje, Lazdijuose.

Palmių g. 3 A, LT-69318, JUNGĖNŲ K. KALVARIJOS SEN. KALVARIJOS SAV. Filialai
Goldas UAB – techninės pagalba kelyje automobiliams ir sunkvežimiams. Remonto paslaugos automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams. Lauko pirčių gamyba ir pardavimas. Techninė pagalba kelyje visą parą Marijampolėje, Kalvarijoje, Lazdijuose. Sunkvežimių techninė pagalba kelyje. Sunkvežimių servisas, remontas Marijampolėje. Vilkikų servisas, remontas Marijampolėje. Puspriekabių servisas, remontas Marijampolėje. Kompiuterinė diagnostika Marijampolėje, Kalvarijoje. Auto krano paslaugos.
GOLDAS, UAB

MDS TERASOS, UAB

Terasinės lentos, terasų komplektai, lagės, terasų konstrukcijos, lauko dailylentės Vilnius, visa Lietuva

E. ŽILIONIO IVV

Karkasiniai namai, terasos, pirtys Marijampolės apskritis, visa Lietuva

Pašešupio g. 33, LT-68464, PUSKEPURIŲ K. ŠUNSKŲ SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
E. ŽILIONIO IVV - statau karkasinius namus-pirtis ir dengiu stogus pagal norvegišką technologiją, kuri pasižymi ypatingai tvirtomis konstrukcijomis ir ilgaamžiškumu. Iš sukauptos patirties galiu pasakyti, kad karkasiniai namai yra ilgaamžiai, ekologiški, labai šilti ir patikimi, jei jie pastatyti kokybiškai ir laikantis technologijų. Kadangi puikiai išmanau karkasinių namų technologiją, dengiu medinių konstrukcijų stogus ir ant mūrinių statinių. Medines terasaos, medinės maumedžio terasos.
E. ŽILIONIO IVV

KARKASO MEISTRAI - karkasinės pirtys, terasos, pavėsinės, karkasinių namų statyba Vilnius, Molėtai, Ignalina, visa Lietuva

Saulės g. 49, LT-14185, AVIŽIENIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
Mūsų specializacija - karkasinių namų statyba. Bendradarbiaujame su projektuotoju, dizaineriu, kurie gali padėti Jums priimti tinkamiausią sprendimą. Savo pastatytiems namams atliekame sandarumo testus. Kolektyvo pagrindinis tikslas – naudojant tik kokybiškas medžiagas pastatyti tvirtą, patikimą, jaukų bei šilumą tausojantį namą.
KARKASO MEISTRAI - karkasinės pirtys, terasos, pavėsinės, karkasinių namų statyba Vilnius, Molėtai, Ignalina, visa Lietuva

P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB

Mokyklos g. 4, LT-97240, KURMAIČIŲ K. KRETINGOS SEN. KRETINGOS R.
P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB - savo veiklą pradėjo 1994 metais. Vystant gamybą bei tobulinant technologijas, kolektyvas išaugo iki 118 žmonių. Jau 26 metų įmonė gamina kokybiškus medinius langus, duris, lovas ir medinius sodo namelius, kuro granules.
P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB

PRIEGOLĖ, UAB - medienos apdirbimas, akmens apdirbimas Kaišiadorys, Kauno apskritis

Vytauto Didžiojo g. 2, LT-56119, KAIŠIADORYS
UAB Priegolė pagrindinė veikla yra medienos ir akmens apdirbimas. Per visą įmonės gyvavimo laikotarpį nuo 1998 m., sukaupėme didelę patirtį rąstinių namų gamybos srityje, kurią įvertino mūsų klientai. Esame nedidelė kompanija, todėl lengvai prisitaikome prie įvairiausių klientų pageidavimų ir galime pasiūlyti geriausią sprendimą Jums.
PRIEGOLĖ, UAB - medienos apdirbimas, akmens apdirbimas Kaišiadorys, Kauno apskritis

ESKALADA IR KO, UAB - pirtys, nameliai poilsiui Raseiniuose

Sugintų g. 5, LT-60382, NEMAKŠČIAI NEMAKŠČIŲ SEN. RASEINIŲ R.
Mobilios pirtys, nameliai poilsiui. Gamyba pagal individualius užsakymus, prekyba visoje Lietuvoje ir užsienyje.
ESKALADA IR KO, UAB - pirtys, nameliai poilsiui Raseiniuose

SATUS BALTIC, UAB - medinių namelių, sodo namelių, vasarnamių gamyba, eksportas į Europą, Skandinaviją, kitas šalis

Vingių g. 32, LT-97157, PADVARIŲ K. KRETINGOS SEN. KRETINGOS R.
Projektuojame ir gaminame medinius namelius, sodo namelius, vasarnamius, garažus, stogines, kuriuos eksportuojame po visą Europą. Greita reakcija į užsakymus, novatoriški sprendimai, kokybiška žaliava, moderni ir šiuolaikiška gamybos įranga, didelis dėmesys kokybei, darbuotojų profesionalumas bei abipusiai pirkėjui ir pardavėjui naudingi sandoriai – visa tai, kas mums leidžia patenkinti kliento lūkesčius ir poreikius bei garantuoja verslo sėkmę.
SATUS BALTIC, UAB - medinių namelių, sodo namelių, vasarnamių gamyba, eksportas į Europą, Skandinaviją, kitas šalis

PARTEKA, UAB

Karkasiniai namai Vilniuje, karkasinių namų statyba

Pramonės g. 12, LT-11118, VILNIUS
UAB PARTEKA - gaminame ir statome karkasinius-skydinius namus.Įmonė įkurta 2015m., bendradarbiaujant su nekilnojamo turto vystytoju Norvegijoje, todėl 80% produkcijos yra eksportuojama į Norvegiją, Švediją bei kitas Europos šalis. Įmonėje dirba kvalifikuoti inžinieriai, staliai ir projektuotojai. Mes galime atlikti pilną karkasinio-skydinio namo projektavimą, gamybą, pristatymą klientui numatytu laiku.
PARTEKA, UAB