1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Dūmtraukiai, ortakiai

Rasta įmonių: 10. Rodomi rezultatai 1 - 10:

HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

Laisvės pr. 125 A, LT-06118, VILNIUS
Alternatyva tradiciniams malkiniams židiniams. Įsirenkite tikrą židinį, kad ir savo bute be kamino. Elektriniai židiniai, biožidiniai ir dujiniai židiniai. Pakabinami, pastatomi, kampiniai, įmontuojami - elektriniai židiniai, bio židiniai ar dujiniai židiniai. Jokių dūmų, kamino, suodžių, suodžių, kvapo ar pelenų. Mėgaukitės tikra ugnimi, bet kur, net ir ten kur nėra dūmtraukio. Kavinėje, ofise, SPA, viešbutyje, namuose ar daugiaaukščio bute. Svajonės pildosi, jaukią ugnį ir jaukią šilumą galite turėti ne tik nuosavame name ar kaimo sodyboje.
HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

DŪMTRAUKIS, UAB - dūmtraukių remontas, kaminų konstrukcijų montavimas, demontavimas Klaipėda, Klaipėdos regionas, Vakarų Lietuva

Danės g. 8, LT-92109, KLAIPĖDA
UAB DŪMTRAUKIS – tai specializuota įmonė, atliekanti energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų remonto ir servisinio aptarnavimo paslaugas. Įmonė statybos ir remonto darbus atlieka pagal naujausias technologijas su patikrintų firmų sertifikuotomis medžiagomis, kurioms suteikiama garantija penkiems ir daugiau metų.
DŪMTRAUKIS, UAB - dūmtraukių remontas, kaminų konstrukcijų montavimas, demontavimas Klaipėda, Klaipėdos regionas, Vakarų Lietuva

ANGYS, UAB

Žarijų g. 2 E, LT-02300, VILNIUS
UAB Angys teikia profesionalias ortakių valymo paslaugas komercinės, pramoninės ir gyvenamosios paskirties objektams visoje Lietuvos teritorijoje. Naudodami pažangią suomišką Pressovac įrangą pasiekiame geriausius valymo rezultatus bei turime aukščiausią klientų įvertinimo standartą rinkoje. Turėdami daugiau nei 7 metų patirtį, mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai turi reikalingus įgūdžius ir patirtį spręsti bet kokias gyvenamųjų ir komercinių objektų ventiliacijos valymo užduotis.
ANGYS, UAB

VILPROS PRAMONĖ, UAB

Vilniaus g. 11, IZABELINĖS K. SUDERVĖS SEN. VILNIAUS R.
Tai dinamiška, atvira, atsakinga ir patikima įmonė, taikanti novatorišką aptarnavimą. Įmonė siūlo didelę prekių įvairovę taip sudaranti galimybę klientams rasti geriausius sprendimus. Siekdama verslo sėkmės įmonė taip pat siekia būti ir neatskiriama visuomenės dalis – kurti ir palaikyti gerus santykius su darbuotojais, klientais, tiekėjais, verslo partneriais, konkurentais, valdžios institucijomis ir žiniasklaidos atstovais.