1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Židiniai, krosnys prekyba, gamyba, įrengimas

Židiniai, krosnys, gamyba, įrengimas.
Rasta įmonių: 144. Rodomi rezultatai 1 - 30:

HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

Laisvės pr. 125 A, LT-06118, VILNIUS
Alternatyva tradiciniams malkiniams židiniams. Įsirenkite tikrą židinį, kad ir savo bute be kamino. Elektriniai židiniai, biožidiniai ir dujiniai židiniai. Pakabinami, pastatomi, kampiniai, įmontuojami - elektriniai židiniai, bio židiniai ar dujiniai židiniai. Jokių dūmų, kamino, suodžių, suodžių, kvapo ar pelenų. Mėgaukitės tikra ugnimi, bet kur, net ir ten kur nėra dūmtraukio. Kavinėje, ofise, SPA, viešbutyje, namuose ar daugiaaukščio bute. Svajonės pildosi, jaukią ugnį ir jaukią šilumą galite turėti ne tik nuosavame name ar kaimo sodyboje.
HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

DŪMTRAUKIS, UAB - dūmtraukių remontas, kaminų konstrukcijų montavimas, demontavimas Klaipėda, Klaipėdos regionas, Vakarų Lietuva

Danės g. 8, LT-92109, KLAIPĖDA
UAB DŪMTRAUKIS – tai specializuota įmonė, atliekanti energetinių statinių, įrenginių bei kitų pramonės objektų remonto ir servisinio aptarnavimo paslaugas. Įmonė statybos ir remonto darbus atlieka pagal naujausias technologijas su patikrintų firmų sertifikuotomis medžiagomis, kurioms suteikiama garantija penkiems ir daugiau metų.
DŪMTRAUKIS, UAB - dūmtraukių remontas, kaminų konstrukcijų montavimas, demontavimas Klaipėda, Klaipėdos regionas, Vakarų Lietuva

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - krosnelės, židiniai, krosnys aukštos energinio efektyvumo klasės Vilniuje

P. Lukšio g. 32 / J. Kubiliaus g. 12, (PC DOMUS GALERIJA, Šiaurės miestelyje), LT-08222, VILNIUS
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS. Prekyba židinių ugniavietėmis, krosnelėmis, aksesuarais, kaminais ir pajungimo vamzdžiais. Montavimas, aptarnavimas, garantinė priežiūra.
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - krosnelės, židiniai, krosnys aukštos energinio efektyvumo klasės Vilniuje

JUODASIS KASPINAS, UAB - paminklų gamyba, kapo dengimas plokštėmis Šiauliuose

Pramonės g. 6 A, (už PC Bruklinas), LT-78148, ŠIAULIAI
UAB JUODASIS KASPINAS - paminklų, akmeninių tvorelių gamyba Šiauliuose. Prekyba metaliniais kryžiais, raidėmis, raidžių kalimas. Kapo dengimo plokštėmis, plytelėmis darbai. Židinių apdaila iš marmuro ir granito. Laiptų pakopų, stalviršių, palangių gamyba. Akmeninės vazos, akmeniniai gėlynai (rombai, apvalūs).
JUODASIS KASPINAS, UAB - paminklų gamyba, kapo dengimas plokštėmis Šiauliuose

GRANITEKA, UAB

Radviliškio g. 66 B, LT-76366, ŠIAULIAI Filialai
GRANITEKA, UAB - židinių projektavimas, statymas, apdaila, degimo kamerų prekyba.
GRANITEKA, UAB

VESTIDA, UAB

Sodo g. 5, (persikėlė iš Ežero g. 1, Kaunas), LT-55243, ČIČINŲ K. KULVOS SEN. JONAVOS R.
Specializuojamės metalo liejinių gamyboje, liejant gaminius iš juodųjų bei spalvotųjų metalų. Gamybos pagrindą sudaro įvairios paskirties ir įvairių dydžių fasoniniai liejiniai, liejant iš ketaus bei plieno,žemės formose. Šalia pagrindinės produkcijos gaminame židinių, krosnių dalis (dureles, ardeles, ir t.t.) bei dekoratyvinius liejinius. Esame visada pasiruošę Jūsų užsakymų vykdymui, liejant kokybiškus gaminius, pagal Jūsų reikalavimus.

FOLETA, UAB

Raudondvario pl. 127, LT-47188, KAUNAS
FOLETA, UAB - židiniai ir ketinės JOTUL krosnelės Jūsų namų šildymui.
FOLETA, UAB

JAŠIŪNŲ KERAMIKA, UAB

Popierinės g. 3, LT-17038, JAŠIŪNŲ MSTL. JAŠIŪNŲ SEN. ŠALČININKŲ R.
1896 metais Jašiūnų mieste, Šalčininkų rajone, buvo įkurta Jašiūnų plytinė. 1995 metais įregistruota UAB Jašiūnų keramika. Per įmonės veiklos laikotarpį įgijo daug patirties ir gali patenkinti įvairius užsakovų poreikius, įgyvendinti naujas idėjas.

V. Bieliauskienės įmonė

Savanorių pr. 178, LT-44150, KAUNAS Filialai
Jau 20 metų esame oficialūs šių vienų iš geriausių pasaulio židinių ugniakurų ir krosnelių gamintojų: Tarnava, Nordica, Lincar, Schmid, Maxflam, Lappi Uuni, Caminetti Montegrappa, Dovre, Vermont Castings atstovai Lietuvoje ir siūlome jų gaminamus židinius ir krosneles klientams.
V. Bieliauskienės įmonė

ANGYS, UAB

Žarijų g. 2 E, LT-02300, VILNIUS
UAB Angys teikia profesionalias ortakių valymo paslaugas komercinės, pramoninės ir gyvenamosios paskirties objektams visoje Lietuvos teritorijoje. Naudodami pažangią suomišką Pressovac įrangą pasiekiame geriausius valymo rezultatus bei turime aukščiausią klientų įvertinimo standartą rinkoje. Turėdami daugiau nei 7 metų patirtį, mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai turi reikalingus įgūdžius ir patirtį spręsti bet kokias gyvenamųjų ir komercinių objektų ventiliacijos valymo užduotis.
ANGYS, UAB