1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Suvirinimas, suvirinimo įranga, medžiagos, darbai

Suvirinimas, suvirinimo įranga, medžiagos, darbai.
Rasta įmonių: 135. Rodomi rezultatai 1 - 30:

ICC ENGINEERING, UAB

Montuotojų g. 1, LT-89101, MAŽEIKIAI
ICC ENGINEERING, UAB -Suvirintųjų sujungimų ir pagrindinio metalo vidaus ir išorės defektų nustatymas. Radiografinė kontrolė (RT). Ultragarsinė kontrolė (UT). Magnetinė kontrolė (MT). Kapiliarinė (spalvinė) kontrolė (PT). Vizualinė (apžiūrimoji) kontrolė (VT). Vakuuminis bandymas (LT). Metalo storio ir kietumo matavimai.
ICC ENGINEERING, UAB

CORRECT HOME DESIGN, MB

Vienetiniai metalo gaminiai. Metalą sujungiame su medžiu, stiklu, keramika ar kitomis medžiagomis

ŠELTERUS, UAB - šlifavimo juostos, šlifavimo medžiagos metalui, juostiniai pjūklai metalui Vilniuje

Laisvės pr. 125 A, (Pasaže Pas Juozapą, vidinis kiemas priešais Fielmann parduotuvę), LT-06118, VILNIUS Filialai
Įvairūs sprendimai metalo apdirbimui (pjovimui, šlifavimui, poliravimui). Didmeninė prekyba pramoniniais abrazyvais, elektriniais ir pneumatiniais įrankiais, lipniomis juostomis, tvirtinimo elementais (metaliniai vamzdžių laikikliai, konsolės, profiliai, sriegti strypai).
ŠELTERUS, UAB - šlifavimo juostos, šlifavimo medžiagos metalui, juostiniai pjūklai metalui Vilniuje

HIDROMEISTRAS, UAB

Vilniaus g. 72, LT-76283, ŠIAULIAI
UAB HIDROMEISTRAS - prekyba hidrauliniais siurbliais miškovežiams, savivarčiams. Prekyba hidrauliniais komplektais savivarčiams, hidraulikos įrenginių atsarginėmis dalimis. Aukšto slėgio hidraulinių įrenginių montavimas. Hidraulikos remontas.
HIDROMEISTRAS, UAB

GPO, UAB - kasečių pardavimas, pildymas, kopijavimo aparatų, spausdintuvų remontas, suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose

Ventos g. 1, LT-89102, MAŽEIKIAI
UAB GPO teikia remonto paslaugas namų ir biurų kompiuterinei technikai. Kopijavimo aparatų ir spausdintuvų remontas Mažeikiuose. Lazerinių kasečių pildymas ir naujų kasečių pardavimas Mažeikiuose. Suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose.
GPO, UAB - kasečių pardavimas, pildymas, kopijavimo aparatų, spausdintuvų remontas, suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose

VIVELDA, MB

Stumdomi kiemo vartai, atveriami kiemo vartai, vartų automatika gamyba, montavimas Jonava, Kėdainiai, Kauno apskritis, Vidurio Lietuva

SUFRA, UAB

Metalo apdirbimo įrankiai, įranga, staklės, staklių įranga Vilnius

IRDEIMA, MB - metaliniai baldai, suoliukai, tvoros, vartai, laiptai, turėklai Vilnius, Vilniaus rajonas

LT-15165, AKAVITŲ K.1 NEMENČINĖS SEN. VILNIAUS R.
MB IrDeima - siūlome suvirinimo paslaugas įvairiose metalo perdirbimo pramonės srityse. Įmonės suvirintojai ir montuotojai, turintys darbo patirtį, užtikrina ne tik aukštą atliekamų darbų kokybę, bet ir laiku atlieka užduotis pagal numatytus projektus. Gaminame pramoninius gaminius, viriname, rekonstruojame senas metalo konstrukcijas į naujas.
IRDEIMA, MB - metaliniai baldai, suoliukai, tvoros, vartai, laiptai, turėklai Vilnius, Vilniaus rajonas

UGB, UAB

Kranlyft MAEDA - mobilios ir stacionarios rampos, metalo gaminiai, kaušai, nestandartiniai nerūdijančio plieno gaminiai Mažeikiai, Žemaitija, Vakarų Lietuva

Jautakių g. 30, LT-89142, MAŽEIKIAI
UAB „UGB“ jau 13 metų projektuoja ir gamina mobilias ir stacionarias rampas, aukšto vertimo kaušus ir kitus prikabinamus priedus krautuvams, ekskavatoriams ir kitai žemės ūkio bei statybinei technikai. Tokius, kaip pavyzdžiui: kaušus, šakes, sniego stumdytuvus, siloso atkandėjus, keliamas aikšteles, platformas, kasimo kaušus, planiravimo kaušus, rąstų griebtuvus, statybinius konteinerius, kabliu užtraukiamus konteinerius, metalo konstrukcijas bei nestandartinius gaminius iš paprasto bei nerūdijančio plieno. Mūsų gaminius mielai renkasi Lietuvos, Latvijos, Estijos, Švedijos, Norvegijos, Vokietijos ir kitų šalių pirkėjai.
UGB, UAB

KLAIPĖDOS TECHNIKA, UAB

Birutės g. 12, LT-91204, KLAIPĖDA Filialai
UAB Klaipėdos technika įkurta 1993 m. Ilgą laiką buvo pirmoji ir vienintelė įmonė Lietuvos Vakarų regione, siūliusi vakarietiškas suvirinimo medžiagas ir įrangą. Metams bėgant, augo darbuotojų skaičius, plėtėsi veikla, o su ja kartu ir partnerių ratas. Šiuo metu turime virš 30 užsienio partnerių iš viso pasaulio, kurių daugumos esame įgalioti atstovai ne tik Lietuvoje, bet ir visame Baltijos šalių regione.
KLAIPĖDOS TECHNIKA, UAB