1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Elektroninė prekyba, e-komercija, internetiniai portalai Telšiuose

Elektronine prekyba užsiimančios įmonės Telšiuose.
Rasta įmonių: 23. Rodomi rezultatai 1 - 23:

D’U STUDIO - išskirtiniai laisvalaikio stiliaus drabužiai moterim ir vyram internetu Lietuvoje ir parduotuvėje Telšiuose, MB Pozityvi mada

Respublikos g. 6 A, LT-87356, TELŠIAI
D’u Studio® – lietuviškas prekės ženklas kuriantis komfortiško ir neįpareigojančio stiliaus rūbus Jūsų nepriekaištingam laisvalaikiui. Pirmenybę teikiame kokybei, tvarumui, funkcionalumui, patogumui ir natūraliam grožiui. Žavimės ir skatiname tuos, kurie siekia savo vidinio pasaulio ir išorinio įvaizdžio harmonijos. Visi mūsų drabužiai gaminami Lietuvoje, mūsų kūrybinėje studijoje Telšiuose nuo 2018 metų.
D’U STUDIO - išskirtiniai  laisvalaikio stiliaus drabužiai moterim ir vyram internetu  Lietuvoje ir parduotuvėje Telšiuose, MB Pozityvi mada

LIJA RŪBAI, UAB

Kokybiški laisvalaikio, darbo drabužiai įvairių profesijų darbuotojams Telšiai, visa Lietuva

Muziejaus g. 71, LT-87379, TELŠIAI
LIJA RŪBAI - kuria ir gamina įvairius darbo drabužius, siekdama maksimaliai patenkinti kliento poreikius. LIJA RŪBAI- pagrindinė veiklos sritis aprūpinti Lietuvos įmones, sveikatos įstaigas bei individualius asmenis kokybiškais, praktiškais darbo rūbais. Darbo rūbai įvairių profesijų darbuotojams.
LIJA RŪBAI, UAB

Shade City, MB

Džiugo g. 12-1, LT-87117, TELŠIAI TELŠIŲ MIESTO SEN. TELŠIŲ R.
Mes - Shade City - oficialus profesionalams skirtos plaukų kosmetikos DIAPASON COSMETICS MILANO, EVA PROFESSIONAL bei THE COSMETIC REPUBLIC importuotojas ir platintojas Lietuvoje. Mūsų veikla - didmeninė, mažmeninė, elektroninė prekyba.

Galis, MB

Šiaurinės g. 2 / Pramonės g. 9, LT-87101, TELŠIAI TELŠIŲ MIESTO SEN. TELŠIŲ R.
Čia didelis prekių pasirinkimas: šašlikinių, kepsninių, kazanų, krosnelių jų aksesuarų, medžio anglių, supakuotų malkų, ir visko ko gali prireikti kepant šašlykus, dešreles, kepsnius, ruošiant įvairius patiekalus ir smagiai praleidžiant laiką.
Galis, MB

CAMELIA, vaistinė, UAB NEMUNO VAISTINĖ

Respublikos g. 27, LT-87130, TELŠIAI
CAMELIA - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu. „Camelia" - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu. Camelia vaistinė internete, tai patogi, moderni ir daug dėmesio klientų poreikiams skirianti vaistinė.
CAMELIA, vaistinė, UAB NEMUNO VAISTINĖ

VARLE, UAB parduotuvė

Respublikos g. 34-3, LT-87332, TELŠIAI
VARLE LT - dirbame tam, kad pasidalintume žiniomis, patirtimi bei patyrimais su savo klientais, kad palengvintume buitį, sumažintume rūpesčius ir užtikrintume maksimalų prekių pasirinkimą bei garantuotume sąžiningai žemas kainas.
VARLE, UAB parduotuvė