1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Lentos

Rasta įmonių: 57. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

EITUMA, UAB

Statybinė mediena, grindų lentos, dailylentės, medienos gaminiai Vilniuje

STATOMENAS, UAB

Medienos pjovimas, statybinė mediena, statybos darbai, transporto ir krano paslaugos Šilalė, Klaipėda, Tauragė, visa Žemaitija

MEDENIS, UAB - vidaus, lauko dailylentės, grindlentės, statybinė mediena Plungė, Skuodas, Mažeikiai, Klaipėda, Žemaitija, Vakarų Lietuva

Vyturio g. 2, LT-90100, KAUŠĖNŲ K. NAUSODŽIO SEN. PLUNGĖS R. Filialai
UAB MEDENIS yra daugelio Lietuvoje veikiančių įmonių, užsiimančių karkasinių, rąstinių, modulinių namų statyba, pagrindinis žaliavos tiekėjas. Prekiaujame pušinėmis bei eglinėmis vidaus ir lauko dailylentėmis, grindlentėmis, statybine mediena, tvirtinimo elementais, dažais ir kitais produktais skirtais namų statybai.
MEDENIS, UAB - vidaus, lauko dailylentės, grindlentės, statybinė mediena Plungė, Skuodas, Mažeikiai, Klaipėda, Žemaitija, Vakarų Lietuva

TAMARIJA, UAB

Medienos apdirbimas Klaipėdos rajone

PUORIŲ MEDIENA, UAB

Statybinė mediena Širvintų rajone, Vilniaus apskrityje

Pasienio g. 4, LT-19131, PUORIŲ K. ŠIRVINTŲ SEN. ŠIRVINTŲ R.
UAB Puorių mediena yra jauna, perspektyvi, greitai besiplečianti ir orientuota į klientus įmonė. Puorių mediena Jums siūlo medienos gaminius.
PUORIŲ MEDIENA, UAB

DEIMERA, UAB - medienos apdirbimas, prekyba kietmedžio mediena

Vienkiemio g. 1 A, LT-38254, RAMYGALA RAMYGALOS SEN. PANEVĖŽIO R.
DEIMERA, UAB - medienos apdirbimo įmonė, įsikūrusi 2007 metais. Prekyba lietuviška, šviežio pjovimo ir sausa kietmedžio mediena, veiklą vykdo Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos rinkose.
DEIMERA, UAB - medienos apdirbimas, prekyba kietmedžio mediena

KERTMEDIS, UAB - padėklai, paletės, lentos, brūseliai Plungėje

Pramonės pr. 4 L, LT-90112, PLUNGĖ
UAB Kertmedis – įmonė, įsikūrusi vakarų Lietuvoje ir užsiimanti vietine ir tarptautine prekyba medienos gaminiais. Savo veiklą įmonė pradėjo 1991 Plungėje ir toliau sėkmingai ją vysto ir plečia.
KERTMEDIS, UAB - padėklai, paletės, lentos, brūseliai Plungėje

ARGMEDIS, UAB - miško priežiūra, kelmų frazavimas, mediena

Aukštaičių g. 25-1, LT-28420, DARŽINIŲ K. DAUGAILIŲ SEN. UTENOS R.
ARGMEDIS, UAB - miškininkystė, miško auginimas, kirtimas. Apvali mediena, statybinė mediena, lentos, spec. ir kiti padėklai. Laukų valymas, frezavimas. Kelmų rovimas, naikinimas, frezavimas. Žemės frezavimas, Apleistų sklypų tvarkymas.
ARGMEDIS, UAB - miško priežiūra, kelmų frazavimas, mediena

STATMETA, UAB

Statybinės medienos pjovimas Kėdainiuose

Tvenkinio g. 1, LT-58111, ARISTAVOS K. VILAINIŲ SEN. KĖDAINIŲ R.
Išpjauna statybinę medieną iš eglės ir pušies rąstų ir ją pristato. Parduoda medienos atraižas ir pjuvenas. Nuomoja 6m ilgio sunkvežimį su priekaba ir fiskaru .
STATMETA, UAB

RIMEDIS, UAB - medienos gaminiai, statybinė mediena, medienos granulės Marijampolės apskrityje

Stoties g. 15 K, LT-69318, JUNGĖNŲ K. KALVARIJOS SEN. KALVARIJOS SAV.
RIMEDIS, UAB veikia nuo 1996 metų. Pagrindinė įmonės veikla - medienos perdirbimas. Nuo 2009 m. pradėjome gaminti įvairius medinius padėklus, rėmus kuriuos realizuojame ne tik Lietuvoje, bet ir ES šalyse. Medienos gaminiai, statybinė mediena, medienos granulės Marijampolės apskrityje, Kalvarijoje.
RIMEDIS, UAB - medienos gaminiai, statybinė mediena, medienos granulės Marijampolės apskrityje

BROLENTA, UAB

Statybinė mediena, baldinė mediena, tarinė mediena, malkinė mediena, medienos džiovinimas, medienos pervežimo paslaugos Tauragė, Tauragės apskritis

Tvenkinio g. 3, LT-72152, MAŽONŲ K. MAŽONŲ SEN. TAURAGĖS R.
UAB Brolenta įkurta 2008 m. Tauragės rajono Mažonų kaime. Pagrindinė įmonės veikla, nesikeičianti nuo jos įkūrimo – medienos apdirbimas. Siūlome ne tik standartinę medienos produkciją, bet ir vienetinius, unikalius medienos gaminius, gaminamus pagal atskirus klientų užsakymus.
BROLENTA, UAB

MEDLENAS, UAB

Medienos gaminiai, statybinė mediena gamyba, prekyba Kaunas, visa Lietuva

SAVAS MEDIS, UAB

Biokuro ruoša, medienos smulkinimas

Tilto g. 8, LT-74265, ŽINDAIČIŲ K. JURBARKŲ SEN. JURBARKO R.
Padėklai, mediena, biokuras, transportas. Medienos iškirtimas, ištraukimas. Medienos smulkinimo paslaugos. Krovinių gabenimas Europoje. Miškovežiai. Birių krovinių gabenimas Lietuvoje puspriekabėmis slankiomis grindimis, savivartėmis puspriekabėmis.
SAVAS MEDIS, UAB

GUODRA, UAB

Kalvarijos g. 28 D, LT-46345, KAUNAS
GUODROS MEDIS - gamybos pagrindą sudaro mediniai surenkami frezuotų sienojų vasarnamiai, sodo namai, saunos. Ši produkcija gaminama pagal standartinius ir pagal individualius, kliento pageidavimu parengtus projektus.
GUODRA, UAB

VEIVIRZA LT, UAB

Meiskių g. 1, LT-96278, MEISKIŲ K. VEIVIRŽĖNŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Mediniai padėklai, statybinė mediena, apdailos lentelės.
VEIVIRZA LT, UAB

GILINIS, UAB

Pramonės pr. 4 A, LT-90112, PLUNGĖ PLUNGĖS MIESTO SEN. PLUNGĖS R.
UAB Gilinis – sėkmingai dirbanti medienos pjaustymo ir apdirbimo įmonė Plungėje, savo veiklą pradėjo 1999 metais. Ilgametę patirtį turinti įmonė klientams siūlo platų medžio produkcijos asortimentą: įvairių matmenų statybinę, tarinę, baldinę, apdailinę medieną ir medinius padėklus, teikia įvairias medienos apdirbimo paslaugas: medžių pjovimo, džiovinimo, biokuro gamybos.
GILINIS, UAB
  • 1