1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Elektroninė prekyba, e-komercija, internetiniai portalai Vilkaviškyje

Elektronine prekyba užsiimančios įmonės Vilkaviškyje.
Rasta įmonių: 8. Rodomi rezultatai 1 - 8:

KAUTRA, UAB

A. Juozapavičiaus pr. 84, LT-45501, KAUNAS Filialai
UAB KAUTRA yra viena didžiausių keleivių vežėjų Lietuvoje. Per metus pervežame apie 4,5 milijonus keleivių. UAB KAUTRA yra Lietuvos nacionalinės vežėjų asociacijos LINAVA bei tarptautinės vežėjų asociacijos EUROLINES narė ir atstovė Lietuvoje. Bendrovė turi filialus Alytuje, Druskininkuose, Prienuose bei Vilkaviškyje. Dabar KAUTRA turi naujausią autobusų parką Lietuvoje. Vidutinis autobusų amžius yra 8 metai. Bendrovėje veikia autorizuotas autobusų TEMSA, SETRA ir NEOPLAN servisas. KAUTRA yra autobusų gamintojo TEMSA pardavimo atstovas Lietuvoje.
KAUTRA, UAB

VILKAVIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS, UAB KAUTRA filialas

Vytauto g. 103, LT-70118, VILKAVIŠKIS Filialai
Vilkaviškio autobusų stoties administravimas: patalpų ir autobusų nuoma, siuntų vežimas, bilietų prekyba, tvarkaraščių Vilkaviškio rajono autobusų stotelėse gamyba, jų skelbimas tinklalapyje, teksto sintezatoriaus "LIEPA" pritaikymo skelbti autobusų atvykimus, išvykimus akliesiems garsine informacija bandymai ir kt..
VILKAVIŠKIO AUTOBUSŲ PARKAS, UAB KAUTRA filialas

NAMINIAI JOLANTOS ŠAKOČIAI, UAB - naminiai šakočiai Vilkaviškio rajone

Liepų g. 15, LT-70464, ŽYNIŲ K. KLAUSUČIŲ SEN. VILKAVIŠKIO R.
Naminiai Jolantos šakočiai Vilkaviškio rajone – tai pagal šimtametį giminės receptą kepami autentiški ir natūraliai minkšti šakočiai. Gamyboje yra naudojami tik aukščiausios kokybės produktai. Nenaudojami jokie riebalų pakaitalai, skonio/spalvos stiprikliai ar stabilizatoriai.
NAMINIAI JOLANTOS ŠAKOČIAI, UAB - naminiai šakočiai Vilkaviškio rajone

KUPONAI, UAB

Vienybės g. 102, LT-70152, VILKAVIŠKIS VILKAVIŠKIO MIESTO SEN. VILKAVIŠKIO R.

SILICIO SLĖNIS, UAB

Gedimino g. 3 A, LT-70125, VILKAVIŠKIS VILKAVIŠKIO MIESTO SEN. VILKAVIŠKIO R.
Silikon.lt internetinė prekybos veikla pradėta vykdyti 2013 metais ( 2020 individuali veikla perorganizuota į UAB Silicio slėnis). Dirbame dar tik keletą metų, bet jau galime pasidžiaugti vis didėjančiu pastovių klientų ratu. Pagrindiniai parduodami produktai yra kompozicinės- gamybinės medžiagos, žaliavos produktų gamybai, formos ir t.t.
SILICIO SLĖNIS, UAB

CAMELIA, vaistinė, UAB NEMUNO VAISTINĖ

Kęstučio g. 15, (PC. Leader Price), LT-70190, VILKAVIŠKIS
CAMELIA - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu. „Camelia" - tai dinamiškas, lankstus ir greitai besiplečiantis mažų kainų vaistinių tinklas, kurio komanda pasižymi savo patikimumu ir draugiškumu. Camelia vaistinė internete, tai patogi, moderni ir daug dėmesio klientų poreikiams skirianti vaistinė.
CAMELIA, vaistinė, UAB NEMUNO VAISTINĖ