1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Masinis siuvimas

Rasta įmonių: 87. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

ALGRIMA, UAB - darbo drabužiai, avalynė ir apsaugos priemonės Klaipėdoje

Šilutės pl. 2, LT-91110, KLAIPĖDA Filialai
ALGRIMA kryptingai vysto savo veiklą darbo rūbų, asmeninių apsaugos priemonių gamybos ir prekybos srityse. Kuria, modeliuoja, gamina ir prekiauja aukščiausios kokybės darbo rūbais, atitinkančiais Lietuvos bei Europos Sąjungos standartų reikalavimus. Lietuvoje atstovauja FE.ENGEL, 3M, GIASCO, DIADORA UTILITY, TOWORKFOR, PROS, SHOWA, SPARCO, DEERHUNTER ir kitus prekinius ženklus.
ALGRIMA, UAB - darbo drabužiai, avalynė ir apsaugos priemonės Klaipėdoje

Prekiniai ženklai: savaskailis.lt

LAURETI, UAB

Savas kailis - stilingi paltai, striukės, suknelės, lino drabužiai, laisvalaikio apranga Kaunas, pagaminta Lietuvoje

Neries g. 4, LT-54370, DOMEIKAVOS K. DOMEIKAVOS SEN. KAUNO R.
Paltai moterims. Mūsų profesionali drabužių gamybos pramonės inžinierių komanda turi ilgametę patirtį kuriant, gaminant ir pateikiant moteriškus bei vyriškus drabužius Vakarų Europos rinkai. Ši komanda testuoja naujausius gaminius ir pateikia tik tuos kurie puikiai atitinka vartotojo lūkesčius. Todėl mūsų gaminamų drabužių kainos ir kokybės santykis yra optimalus.
LAURETI, UAB

LIJA RŪBAI, UAB

Kokybiški laisvalaikio, darbo drabužiai įvairių profesijų darbuotojams Telšiai, visa Lietuva

Muziejaus g. 71, LT-87379, TELŠIAI
LIJA RŪBAI - kuria ir gamina įvairius darbo drabužius, siekdama maksimaliai patenkinti kliento poreikius. LIJA RŪBAI- pagrindinė veiklos sritis aprūpinti Lietuvos įmones, sveikatos įstaigas bei individualius asmenis kokybiškais, praktiškais darbo rūbais. Darbo rūbai įvairių profesijų darbuotojams.
LIJA RŪBAI, UAB

LARVITA, UAB

Vytauto g. 63-2, LT-77148, ŠIAULIAI Filialai
LARVITA, UAB - drabužių modeliavimas, siuvimas pagal individualius užsakymus. Siuvimo paslaugos.

DAINAVA, AB

Ulonų g. 16, LT-62157, ALYTUS
UAB Dainava specializuojasi moteriškų mados ir viršutinių drabužių kūrime ir gamyboje, siūlydama apskritai tris paslaugas – modelio kūrimo paslaugą nuo eskizo iki žymeklių, kirpimo, siuvimo ir apipjaustymo įrangą bei pilnai sukomplektuotą drabužių paslaugą nuo idėjos iki galutinio gaminio.

Stilius & ko - UAB STIMARUS

Rotušės a. 16, LT-62141, ALYTUS Filialai
Stilius&ko- lietuviškas moteriškų drabužių prekės ženklas, 2005 metais įžengęs į mados pasaulį. Stimarus įmonė yra įsikūrusi Alytuje Rotušės a. 16, joje kuriami ir siuvami moteriški drabužiai. Drabužių kolekcijos skirtos šiuolaikinėms moterims, norinčioms atrodyti stilingai ir elegantiškai, bei jaustis patogiai. Mūsų kuriami drabužiai gaminami iš natūralių ir aukštos kokybės audinių.
  • 1
  • 2