1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Sandėliavimas, sandėliavimo paslaugos, įranga Kaune

Sandėliavimo paslaugas, įranga teikiančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 89. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

Deklarantai.lt - muitinės tarpininkai, muitinės paslaugos (UAB RV Customs)

Ramygalos g. 151, LT-36255, PANEVĖŽYS
Deklarantai.lt - patikimas muitinės tarpininkas Panevėžyje, muitinės tarpininko paslaugos Panevėžyje, muitinės tarpininko paslaugos visoje Lietuvoje. Muitinės tarpininkas Norvegijoje. Teikiame visas su muitine susijusias paslaugas už savo klientus. Importas, eksportas, tranzitas ir kiti muitinės formalumai. Transporto priemonių išmuitinimas. Intrastat ataskaitų teikimas muitinei.
Deklarantai.lt - muitinės tarpininkai, muitinės paslaugos (UAB RV Customs)

DAIKTŲ SAUGOJIMO CENTRAS, UAB

Daiktų saugykla, pakavimo reikmenys, pervežimo paslaugos Kaunas , Lietuva

KAUNO ŽUVIS, UAB

Taikos pr. 94, LT-51179, KAUNAS
Valstybinė akcinė žuvies gaminių įmonė Žuvis 1994 metais perregistruota į akcinę bendrovę Žuvis, 2000 metais perregistruota į UAB Kauno Žuvis. Bendrovės pagrindinė veikla - didmeninė prekyba žuvimi.

VIRENDA, UAB

Technikos g. 18 E, LT-51211, KAUNAS Filialai
Krautuvų ir sandėliavimo technikos nuoma, remontas ir techninė priežiūra, krautuvų nuoma su operatoriumi, transportavimo paslaugos.
VIRENDA, UAB

NORDCARRIER BALTIC, UAB

Savanorių pr. 349, LT-49425, KAUNAS
UAB NORDCARRIER BALTIC – Lietuvos-Norvegijos logistikos paslaugų įmonė Kaune, veikianti nuo 2000 metų. Priklauso Norvegijos įmonės Toten Transport AS grupei. Pagrindinė veikla – smulkių ,dalinių ir pilnų krovinių gabenimas automobilių transportu Skandinavijos ir Baltijos šalių kryptimis.
NORDCARRIER BALTIC, UAB

BLSVINEDA, UAB

Keramikų g. 37, LT-54475, PABIRŽIO K. NEVERONIŲ SEN. KAUNO R.
Prekiaujame nauja Brannehylte Lagersystem (esame oficialūs Švedijos gamyklos atstovai Lietuvoje) bei naudota įvairių gamintojų sandėliavimo įranga.
BLSVINEDA, UAB

TRANSRIFUS, UAB

Liepų g. 34 A, LT-53205, GARLIAVA GARLIAVOS SEN. KAUNO R.
Prekyba ir nuoma statybine technika, naujais ir naudotais autokrautuvais, sandėliavimo įranga, naujomis ir naudotomis konteinerinėmis patalpomis, statybiniais vagonėliais, tranšėjų išramstymais, statybiniais pastoliais, klojiniais bei betonavimo priedais.
TRANSRIFUS, UAB

PIRAS, UAB

Jorupės g. 6, LT-54373, SMILTYNŲ I K. DOMEIKAVOS SEN. KAUNO R.
Priedai grunto sustiprinimui. Parduoda kelių tiesimui, mašinų stovėjimo aikštelių įrengimui - grunto stabilizavimui skirtą preparatą UPD, Stabigrunt.
PIRAS, UAB

AD VERBUM, UAB

Taikos pr. 141, LT-51132, KAUNAS
Pagrindinė organizacijos veikla – vietiniai ir tarptautiniai pervežimai, krovinių gabenimas laivais, geležinkeliu bei autotransportu; krovinių perkrovimas Klaipėdos ir kituose uostuose; tarpininkavimas muitinėje; optimalių krovinių gabenimo maršrutų parinkimas, transporto logistika; krovinių pristatymas „nuo durų prie durų“; visų tipų laivų agentavimas; laivų frachtavimas.
AD VERBUM, UAB

NORDNET, UAB

Marijampolės g. 27, LT-53283, PAGIRIŲ K. GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R.
Apie musNNL yra aukščiausios kokybės kompleksinių logistikos paslaugų įmonių grupė, šioje srityje dirbanti jau daugiau nei 15 metų. Teikiame visas vietinės ir tarptautinės logistikos paslaugas, o mūsų išskirtinumas klientams – tai, kad dirbame su visais temperatūriniais režimais: vykdome ir sausų krovinių ir šaldytos bei atvėsintos produkcijos logistiką, taip pat šviežios žuvies ant ledo logistiką.
NORDNET, UAB
  • 1
  • 2