1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga

Koncertų, renginių organizavimas, agentūros, įranga.
Rasta įmonių: 372. Rodomi rezultatai 1 - 30:

KRISTUPO FESTIVALIS, VšĮ

Gedimino pr. 26, LT-01104, VILNIUS
Vienas didžiausių ir įspūdingiausių muzikos festivalių Lietuvoje, kurio metu klausytojams pristatoma kelios dešimtys originalių renginių, vykstančių skirtingose Vilniaus erdvėse ir Lietuvos regionuose.
KRISTUPO FESTIVALIS, VšĮ

IMPETUS MUSICUS, VšĮ

V. Šopeno g. 1, LT-01314, VILNIUS
Viešoji įstaiga Impetus Musicus įsteigta 2001 metais. Pagrindinė įmonės veikla – kultūros renginių bei muzikinių projektų organizavimas.

TEATRO PROJEKTAI, VšĮ

T. Masiulio g. 18 A, LT-52460, KAUNAS
Įstaigos tikslas – kurti aukščiausio meninio lygio spektaklius, teatralizuotus koncertus, projektus bei programas, profesionaliai pristatant kūrybą Kauno, šalies bei užsienio žiūrovams.
TEATRO PROJEKTAI, VšĮ

KUPOLAS, UAB

Švitrigailos g. 7, LT-03110, VILNIUS
Įkvėpti gamtos. Tai netradicinė renginių šventimo vieta šalia Vilniaus, po kupolu. Išskirtinė vieta renginiams, kuri apjungia gamtos grožį, paprastumą, minimalizmą, išskirtinumą ir netradicines erdves.

SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

Aukštaičių g. 6, LT-11341, VILNIUS
UAB Scenos techninis servisas - viena stambiausių ir didžiausią patirtį turinčių Lietuvos kompanijų, dirbančių šou verslo techninio aptarnavimo ir aprūpinimo srityje. Inovatyvių ir kompleksinių integracinių projektų techninis rengimas ir įgyvendinimas. Renginių techninis aptarnavimas. Surenkamos scenos, konstrukcijos, pakylos, podiumai, tribūnos, bokšteliai, VIP zona - nuoma, montavimas, mažmeninė prekyba.
SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

BONUS VITA, UAB

Gabijos g. 32, LT-06155, VILNIUS
UAB Bonus Vita suteikia pagalbą įvairių šalių (Baltarusijos, Ukrainos, Moldovos ir kt.) gyventojams, norintiems pradėti verslą, gauti leidimą gyventi ir įsidarbinti Lietuvoje.
BONUS VITA, UAB

LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA

Aušros Vartų g. 5, LT-01129, VILNIUS Filialai
Lietuvos nacionalinė filharmonija – didžiausia šalies koncertinė organizacija, kuriai 1998 m. liepos mėn. suteiktas nacionalinės kultūros įstaigos statusas.
LIETUVOS NACIONALINĖ FILHARMONIJA

DILADA, UAB

Kareivių g. 6-211, LT-09117, VILNIUS
Prekyba šventinė ir karnavalinė atributika. Renginių ir prezentacijų organizavimas.
DILADA, UAB

MENO GENAS, VšĮ

Kauno g. 30-427, LT-03202, VILNIUS
Mūsų kūrybinius bendradarbius vienija profesionalumas, aktyvi kūrybinė ar kultūrinė veikla įvairiose srityse. Tai ne tik leidžia būti šiandieninių kultūros ir meno įvykių sukuryje, tačiau patiems aktyviai prisidėti prie procesų ir sektoriaus kaitos. Mes kuriame ir padedame kurti, siūlydami kultūros ir kūrybos sektoriui aktualias paslaugas.