1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Draudimas

Draudimo paslaugas teikiančios įmonės.
Rasta įmonių: 464. Rodomi rezultatai 1 - 30:

ABATRANSA, UAB - autoįvykių žalų sureguliavimas užsienyje, administracinių baudų sumažinimas Vokietijoje

Kretingos g. 11-19, LT-92218, KLAIPĖDA
ABATRANSA, UAB - autoįvykių žalų sureguliavimas užsienyje, administracinių baudų sumažinimas Vokietijoje. Abatransa atstovauja įvairias Vokietijos advokatų kontoras, šiuo metu – Meyer&Frey, taip pat Vokietijos tarptautinį žalų sureguliavimo biurą „Delta Telesfor“.Jų darbuotojai turi daugelio metų patirtį draudimo rinkoje visos Europos nuostolių sureguliavimų, susijusių su eismo įvykiais srityje. Minėtos įmonės, kurias mes atstovaujame Lietuvoje, dirba remiantis Europos civiline teise. Tai reikalai ir problemos, susiję su kompensacija už patirtus nuostolius avarijose (eismo įvykiuose), kaip turto, taip ir traumų, žmonių sužalojimą ar mirčių, taip pat bylose, susijusiose su regreso išieškojimais iš Europos draudimo kompanijų.
ABATRANSA, UAB - autoįvykių žalų sureguliavimas užsienyje, administracinių baudų sumažinimas Vokietijoje

DRAUSETA, uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė, visos draudimo paslaugos, draudimo brokeriai Kaunas, Lietuva

Sukilėlių pr. 20, LT-50157, KAUNAS
DRAUSETA, UADBB - draudimas. Mūsų bendrovėje dirbantys kvalifikuoti, išlaikę egzaminus bei nuolatos besitobulinantys draudimo brokeriai, iš daugelio draudimo bendrovių padės pasirinkti Jums tinkamiausią. Įvertinsime rizikas bei Jūsų poreikius ir parinksime optimaliausią bei tinkamiausią draudimo produktą. Draudimo tarpininkai, brokeris.
DRAUSETA, uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė, visos draudimo paslaugos, draudimo brokeriai Kaunas, Lietuva

V. GLUŠENKOVO PĮ

Kalvarijų g. 34-2, LT-09304, VILNIUS
Draudimo brokeris.

CENZAS, UAB

S. Šimkaus g. 12, LT-92129, KLAIPĖDA
UAB „Cenzas“ veiklos rūšis – paskolos. Teikiamos tarpininkavimo paslaugos, susijusios su paskolomis, nekilnojamuoju turtu, investavimu, draudimu. Padedame išnuomoti ir išsinuomoti nekilnojamąjį turtą Klaipėdoje, Palangoje, Neringoje. Palankiausiomis sąlygomis apdraudžiame jūsų nekilnojamąjį turtą.
CENZAS, UAB

LAGEDRA, UADBB

S. Daukanto g. 2-44, LT-92124, KLAIPĖDA
UADBB Lagedra yra 2001 m. sausio 04 d. Lietuvoje registruota, lietuviško kapitalo draudimo brokerių įmonė. UADBB “Lagedra” strateginė draudimo brokerių įmonė, teikianti novatoriškas, konkurencingas ir naudingas draudimo paslaugas.
LAGEDRA, UADBB

L. BUKARTIENĖS IĮ

S. Nėries g. 6-14, LT-92228, KLAIPĖDA
L. BUKARTIENĖS IĮ - draudimo paslaugos.

Rasos Motiekaitienės individuali įmonė

Livonijos g. 27 A, LT-84115, JONIŠKIS JONIŠKIO SEN. JONIŠKIO R.
Draudimas pas Rasą pagrindinė veikla - draudimo paslaugų teikimas. Dirbame nuo 1999 metų ir esame sukaupę didelę patirtį, sudarant draudimo sutartis. Atstovaujame COMPENSA TU S.A. VIENNA INSURANCE GROUP, LIETUVOS DRAUDIMAS ir GJENSIDIGE draudimo bendroves.
Rasos Motiekaitienės individuali įmonė

G. ŠIŠKIENĖS ĮMONĖ

Gedimino g. 82-32, LT-56153, KAIŠIADORYS KAIŠIADORIŲ MIESTO SEN. KAIŠIADORIŲ R.
Draudimo paslaugos.

PAMARIO DRAUDIMAS, UADBB

Vytauto g. 4 A, LT-99176, ŠILUTĖ ŠILUTĖS SEN. ŠILUTĖS R.
Draudimo brokerių bendrovė. Draudimo paslaugos.

ESAME KARTU, UADB

Vilniaus g. 8, LT-76266, ŠIAULIAI
ESAME KARTU, UADB - mes apdrausime viską, kas yra draudžiama, pradedant įmonės veikla, darbuotojais, vežamais kroviniais, civiline atsakomybe, baigiant asmeniniu turtu, transporto priemonių privalomuoju ir savanorišku (kasko) draudimu, asmens draudimu nuo nelaimingų atsitikimų ar medicininėmis išlaidomis kelionės metu. Pas mus taip pat galima sudaryti gyvybės draudimo bei pensijų kaupimo sutartis.
ESAME KARTU, UADB