1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Paviljonai, angarai, įranga

Paviljonai, angarai, įranga.
Rasta įmonių: 35. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

LT KONSTRUKTA, MB

Angarų projektavimas, statyba, daugiasluoksnių plokščių montavimas Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys, visa Lietuva

Ukmergės g. 315 B, LT-06306, VILNIUS
LT KONSTRUKTA - tai plieninių angarų statyba, prekyba bei renovacija užsiimanti komanda. Esame atestuoti kaip ypatingo statinio statybos rangovai, šioje statybos srityje turime sukaupę nemažą darbo patirtį, todėl užtikriname greitą ir kokybišką rezultatą, visada laikomės sutartų terminų ir įsipareigojimų.
LT KONSTRUKTA, MB

TECHNINIS KONSTRUKCIJŲ SERVISAS, MB

Plieno karkaso pastatų projektavimas, statyba Vilnius, Vilniaus apskritis

Architektų g. 64-63, LT-04110, VILNIUS
Techninis konstrukcijų servisas, MB - esame jauna, bet patyrusi komanda. Dirbame nuo 2019-ųjų, tačiau kiekvienas iš mūsų komandos narių turi ilgametę patirtį statybų srityje. Tai leidžia mums greitai rasti efektyvius sprendimus ir operatyviai juos įgyvendinti, o taip pat ne tik padėti atrasti tai, ko reikia, bet ir pateikti įvairius sprendimus norimam rezultatui pasiekti.
TECHNINIS KONSTRUKCIJŲ SERVISAS, MB

AGRO ANGARAI, UAB - lauko kavinių, baseinų, automobilių ir kiti tentai Kretinga, Klaipėda, Klaipėdos apskritis

Žemaitės g. 58, LT-97315, SALANTAI SALANTŲ MIESTO SEN. KRETINGOS R.
UAB Agro angarai - tai įmonė, teikianti profesionalias tentinių statinių, angarų gamybos ir statybos paslaugas visoje Lietuvoje bei už jos ribų. Patirtį įgijome nuo 2007 metų, kaip įmonė Tentas. Augant, tobulėjant įsteigėme uždarąją akcinę bendrovę, kuri specializuojasi tentinių angarų gamyboje. Tentų gamyba ir remontas. Tentai pavėsinėms, terasoms, skaidrūs tentai, tentai automobiliams, priekaboms.Angarų, šaltųjų tvartų, sandėlių gamyba.
AGRO ANGARAI, UAB - lauko kavinių, baseinų, automobilių ir kiti tentai Kretinga, Klaipėda, Klaipėdos apskritis

SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

Aukštaičių g. 6, LT-11341, VILNIUS
UAB Scenos techninis servisas - viena stambiausių ir didžiausią patirtį turinčių Lietuvos kompanijų, dirbančių šou verslo techninio aptarnavimo ir aprūpinimo srityje. Inovatyvių ir kompleksinių integracinių projektų techninis rengimas ir įgyvendinimas. Renginių techninis aptarnavimas. Surenkamos scenos, konstrukcijos, pakylos, podiumai, tribūnos, bokšteliai, VIP zona - nuoma, montavimas, mažmeninė prekyba.
SCENOS TECHNINIS SERVISAS (STS), UAB

BORGALITA, UAB

Sakalų g. 6-45, LT-08124, VILNIUS Filialai
BORGA (švediškas prekės ženklas) - angarai, plieniniai pastatai verslui, žemės ūkiui, sportui ar jojimui. Metalo konstrukcijos. Metalinė (plieninė) sienų ir stogų danga (stogo dangos), priedai. Didmeninė, mažmeninė prekyba.
BORGALITA, UAB

UŽUPIO ARKA

UŽUPIO ARKA, UAB EUROPAVILJONAI - paviljonų, palapinių, baldų, kėdžių, stalų nuoma Vilniuje
LT-01001, VILNIUS
Paviljonai, tentai, palapinės, pavėsinės, angarai, uždangalai, uždengimai, baldai - nuoma, aptarnavimas, organizavimas, pastatymas, atvežimas, išvežimas, įrengimas, montavimas, surinkimas, išrinkimas, pardavimas.
UŽUPIO ARKA, UAB EUROPAVILJONAI - paviljonų, palapinių, baldų, kėdžių, stalų nuoma Vilniuje

LIRAMTA, UAB

Pilėnų g. 7-32, LT-53351, AKADEMIJOS MSTL. AKADEMIJOS SEN. KAUNO R.
Paviljonų nuoma. Įvairių dydžių pakylų nuoma. Baldų nuoma. Stalų bei kėdžių, skirtų lauko terasoms, pobūviams ir banketams, vykstantiems uždarose patalpose bei lauke, nuoma ir pardavimas.
LIRAMTA, UAB

Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje - RENTEKSA, UAB

Elektrėnų g. 10 E, LT-51218, KAUNAS
Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje (RENTEKSA) – didelę patirtį sukaupusi įmonė, parduodanti kokybiškus tentinius angarus, kuriuose galima sandėliuoti žemės ūkio produkciją, medieną, gaminius, prekes, technines dalis, laikyti techniką ir įrangą.
Tentiniai angarai Kaune, Lietuvoje - RENTEKSA, UAB

ALGSTATA, UAB

Vilniaus g. 61 A, LT-39149, PASVALYS
UAB ALGSTATA – vidaus ir lauko komunikacijų bei angarų projektavimo ir įrengimo paslaugas teikianti įmonė, įkurta 2007 m.
ALGSTATA, UAB

SOS PARTY, UAB

Vytenio g. 4-31, LT-48422, KAUNAS
SOSPARTY misija yra užtikrinti kokybišką techninį renginių aptarnavimą. Jau virš 10 metų aptarnaujame įvairaus pobūdžio renginius visoje Lietuvoje ir Pabaltyje.
SOS PARTY, UAB

DESTENA, UAB

Vaidvilės g. 4, LT-54112, NETONIŲ K. RAUDONDVARIO SEN. KAUNO R.
Gamina ir montuoja karkasinius metalinius angarus/sandėlius, fermas, garažus, gamybinius pastatus.
DESTENA, UAB

HUGAAS CONSTRUCTION, UAB

Statybininkų g. 10, LT-96155, GARGŽDAI
Įmonės pagrindinė veikla – sudėtingų metalo konstrukcijų gamyba, statybos ir montavimo darbai. Įmonė sėkmingai tiekia medžiagas industrinei, logistikos, agrarinei bei atsinaujinančios energetikos rinkoms.
HUGAAS CONSTRUCTION, UAB

LITVIJA, UAB

Gamyklos g. 31 G, MAŽEIKIAI MAŽEIKIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
UAB Litvija pagrindinė veiklos sritis: metalo konstrukcijų, metalinių talpų, slėginių talpų, modulių gamyba bei montavimas, vamzdžių virinimas, rekonstrukcijos, remonto darbai. Teikiame subrangos paslaugas stambiausioms Lietuvos ir užsienio pramonės, statybos įmonėms.
LITVIJA, UAB
  • 1