1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Židiniai, krosnys prekyba, gamyba, įrengimas Vilniuje

Židiniai, krosnys, gamyba, įrengimas Vilniuje.
Rasta įmonių: 62. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

Laisvės pr. 125 A, LT-06118, VILNIUS
Alternatyva tradiciniams malkiniams židiniams. Įsirenkite tikrą židinį, kad ir savo bute be kamino. Elektriniai židiniai, biožidiniai ir dujiniai židiniai. Pakabinami, pastatomi, kampiniai, įmontuojami - elektriniai židiniai, bio židiniai ar dujiniai židiniai. Jokių dūmų, kamino, suodžių, suodžių, kvapo ar pelenų. Mėgaukitės tikra ugnimi, bet kur, net ir ten kur nėra dūmtraukio. Kavinėje, ofise, SPA, viešbutyje, namuose ar daugiaaukščio bute. Svajonės pildosi, jaukią ugnį ir jaukią šilumą galite turėti ne tik nuosavame name ar kaimo sodyboje.
HEAT BALTIC, MB - elektriniai židiniai, biožidiniai, dujiniai židiniai prekyba Vilnius, visa Lietuva

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - krosnelės, židiniai, krosnys aukštos energinio efektyvumo klasės Vilniuje

P. Lukšio g. 32 / J. Kubiliaus g. 12, (PC DOMUS GALERIJA, Šiaurės miestelyje), LT-08222, VILNIUS
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - KROSNELĖS, ŽIDINIAI IR KROSNYS AUKŠTO ENERGINIO EFEKTYVUMO KLASĖ A+ NAMAMS. Prekyba židinių ugniavietėmis, krosnelėmis, aksesuarais, kaminais ir pajungimo vamzdžiais. Montavimas, aptarnavimas, garantinė priežiūra.
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB - krosnelės, židiniai, krosnys aukštos energinio efektyvumo klasės Vilniuje

Židinių portalas, UAB

Oršos g. 3, LT-09300, VILNIUS
Šildymo įrangos prekių parduotuvė ir montavimas Vilniuje. Prekių asortimentą sudaro aukštos kokybės židiniai, židinių grotelės bei krosnelės. Viena iš pagrindinių įmonės vertybių yra sugrąžinti gyvos ugnies kultūrą į jūsų namus, vadovaujantis principais - saugiai, atsakingai ir sąžiningai.
Židinių portalas, UAB

ANGYS, UAB

Žarijų g. 2 E, LT-02300, VILNIUS
UAB Angys teikia profesionalias ortakių valymo paslaugas komercinės, pramoninės ir gyvenamosios paskirties objektams visoje Lietuvos teritorijoje. Naudodami pažangią suomišką Pressovac įrangą pasiekiame geriausius valymo rezultatus bei turime aukščiausią klientų įvertinimo standartą rinkoje. Turėdami daugiau nei 7 metų patirtį, mūsų aukštos kvalifikacijos specialistai turi reikalingus įgūdžius ir patirtį spręsti bet kokias gyvenamųjų ir komercinių objektų ventiliacijos valymo užduotis.
ANGYS, UAB

ANTAKMENĖ, D. J. Ulozos įmonė

Gerosios Vilties g. 18 A, LT-03146, VILNIUS
ANTAKMENĖ, D. J. Ulozos įmonė - prekiauja įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.
ANTAKMENĖ, D. J. Ulozos įmonė

ŽIDINIŲ MEISTRAI, UAB

Vilniaus g. 14 A, LT-27101, GRIGIŠKĖS GRIGIŠKIŲ SEN. VILNIAUS MIESTO SAV. Filialai
Židiniai, montuojami židiniai, krosnys, krosnelės, granulinės krosnelės, ugniakuriai, kaminai, moduliniai kaminai, skardiniai kaminai. Gamyba, statyba, montavimas. Marmurinė apdaila. Priimami užsakymai.
ŽIDINIŲ MEISTRAI, UAB

DUMTRA, UAB

Laisvės pr. 44-205, LT-04342, VILNIUS
Pagrindinė įmonės veikla – metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, priežiūra ir remontas.
DUMTRA, UAB

SKŪBA, UAB

Verkių g. 29, 18 korp., LT-09108, VILNIUS
Dekoratyviniai židiniai. Ekskliuzyviniai naudoti baldai.
  • 1
  • 2