1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šulinio žiedai

Rasta įmonių: 14. Rodomi rezultatai 1 - 14:

VEIKTA, UAB

Nestandartinių gelžbetoninių gaminių gamybos įmonė šalia Marijampolės, Pietų Lietuvoje

Lauko g. 19, LT-69492, TRAKIŠKIŲ K. MARIJAMPOLĖS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
UAB Veikta – daugiau nei 25 metus veikianti gelžbetoninių gaminių gamybos įmonė. Spacializuojamės mozaikinio betono šlifuotų-poliruotų, šiurkštintų laiptų pakopų, dekoratyvinių šulinių dangčių gamyboje. Dirbame su įvairiais nestandartiniais projektais. Mūsų klientai – didžiausios statybinės organizacijos.
VEIKTA, UAB

STROPUS, UAB

Inžinerinių tinklų statyba, nuotekų valymo įrenginiai Vilnius

Gerosios Vilties g. 5, LT-03147, VILNIUS
Įmonė UAB STROPUS - sėkmingai veiklą vykdanti organizacija, kurios pagrindinė veiklos kryptis yra požeminės komunikacijos, tai yra vandentiekio ir nuotekų šalinimo sistemų įrengimas. Mūsų įmonė ir siūlo visą šių paslaugų spektrą nuo projekto ir derinimo, darbų atlikimo iki pridavimo atitinkamoms instancijoms.
STROPUS, UAB

BETOFORMOS, UAB

Betoniniai mažosios architektūros elementai, betoniniai suoliukai, klombos, sienelės, lauko amfiteatrai, nestandartiniai betono gaminiai, vazonai Vilnius, visa Lietuva

Kęstučio g. 50-4, LT-08112, VILNIUS
BetoFormos – aplinkotvarkoje naudojamų įvairiausių formų ir dydžių betoninių mažosios kraštovaizdžio architektūros gaminių liejimas ir gamyba. Kurdami ir įgyvendindami įvairiausio sudėtingumo bei paskirties betoninių mažosios architektūros gaminių projektus, glaudžiai bendradarbiaujame su kraštovaizdžio architektais, todėl mūsų gaminiai visuomet harmoningai įsilieja į juos supančią aplinką yra funkcionalūs bei ilgaamžiai.
BETOFORMOS, UAB

BETONO GAMINIAI

Tvoros, stulpai, šulinio žiedai Kaunas, visa Lietuva

Gaminame įvairių raštų ir aukščių betonines dekoratyvias segmentines tvoras bei jų stulpus. Greitai ir kokybiškai atvežame, pastatome, sumontuojame, suteikiame 2 metų garantiją. Gaminame šulinio bei kanalizacijos žiedus. Dirbame visoje Lietuvoje.
BETONO GAMINIAI

REMSTATVA, UAB - šulinių įranga Utenoje, betono gaminiai

Molėtų g. 78, LT-28135, UTENA
UAB REMSTATVA - šulinių įrenginių iš betono gamyba Utenoje. Šulinių įrengimo produkciją. Betoniniai gaminiai šuliniams.
REMSTATVA, UAB - šulinių įranga Utenoje, betono gaminiai

GELGAUDIŠKIO GELŽBETONIS, UAB

Vakarų g. 33 D, LT-71431, GELGAUDIŠKIS GELGAUDIŠKIO SEN. ŠAKIŲ R.
Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos įmonė Gelgaudiškyje veiklą pradėjo 1976 metais kaip Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos Šakių cechas.
GELGAUDIŠKIO GELŽBETONIS, UAB

INHUS PREFAB, UAB

Žarijų g. 6, LT-02300, VILNIUS Filialai
Vilniaus ir Kauno gamyklose gaminame gelžbetonio konstrukcijas. Turime sukaupę daug patirties, įgyvendinant pastatų architektūrinę įvairovę, gamindami spalvoto betono, matricinius bei grafinio betono fasadinius elementus.