1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Vanduo, vandens tiekimas, valymas, vandens tiekimo, valymo įranga, įrengimas Alytuje

Vanduo, vandens tiekimas, valymas, vandens tiekimo, valymo įranga, įrengimas Alytuje.
Rasta įmonių: 16. Rodomi rezultatai 1 - 16:

PAKRUOJO VANDENTIEKIS, UAB

Pramonės g. 1, LT-83163, PAKRUOJO M. PAKRUOJO SEN.
Pagrindinis bendrovės tikslas – prisitaikyti prie įvairių rinkos poreikių bei teikti nuolat gerėjančios ir ekologinius standartus atitinkančios kokybės paslaugas kiek įmanoma labiau prieinamomis klientams kainomis, patikimai tiekti geros ir labai geros kokybės vandenį vartotojams, racionaliai naudojant gamtos išteklius, surinkti ir išvalyti nuotekas, tuo gerinant rajono ekologinę būklę, o taip pat teikti aukštos kokybės paslaugas, kurios tenkintų klientų poreikius.
PAKRUOJO VANDENTIEKIS, UAB

VARĖNOS VANDENYS, UAB

Žalioji g. 26, LT-65210, VARĖNA
UAB VARĖNOS VANDENYS - visą laiką teikti aukštos kokybės vandens tiekimo, nuotekų šalinimo, nuotekų valymo bei lietaus nuotekų šalinimo paslaugas gyventojams, užtikrinti šių paslaugų prieinamumą visiems gyventojams, įmonėms bei organizacijoms; paslaugas teikti patiriant iki minimumo sumažinant aplinkos taršą, ir, kad išvalytos nuotekos ne tik atitiktų aplinkosauginius reikalavimus, bet būtų geresnės kokybės nei nustatyta aplinkosauginiuose reikalavimuose.

K.Urbanavičiaus ĮĮ

Naujoji g. 2 B, LT-62116, ALYTUS
Įmonės veikla: Kęstučio Urbanavičiaus individuali įmonė teikia aukštos kokybės pavojingų atliekų surinkimo, naftos ir riebalų gaudyklių aptarnavimo paslaugas bei atlieka nuotėkų ir valymo įrenginių aptarnavimo darbus, atitinkančias visus kliento poreikius. Mūsų didžiausia stiprybė - profesionalių ir ilgai įmonėje dirbančių darbuotojų komanda bei nuolatinės investicijos į naujas bei modernias transporto priemones, nes tik tai užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Dirbame- visoje Lietuvoje, o komunalines paslaugas teikiame Alytaus apskrityje.
K.Urbanavičiaus ĮĮ

JAURITAS, UAB

Domantonių g. 44, LT-62235, ALYTUS
Žinomų gamintojų vandens minkštinimo filtrai. Galimas pristatymas visoje Lietuvoje. Užsisakykite internetu!
JAURITAS, UAB

SIMNO KOMUNALININKAS, Alytaus rajono savivaldybės įmonė

Vytauto g. 26, LT-64305, SIMNAS SIMNO SEN. ALYTAUS R.
Įmonės veiklos tikslas – teikti viešąsias paslaugas, tiekiant vandenį, šilumos energiją ir karštą vandenį, pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrą (eksploataciją), nuotekų šalinimo ir nuotekų valymo bei kitas komunalines paslaugas ir vykdyti kitą veiklą, siekiant tenkinti viešuosius interesus.
SIMNO KOMUNALININKAS, Alytaus rajono savivaldybės įmonė

STATYBŲ OAZĖ, UAB

Laisvės pr. 55-25, LT-07190, VILNIUS
Ekologiški nukalkinimo sprendimai santechninės armatūros ir kaitinimo elementų. Užkalkėjusių paviršių taip pat vidaus kaitinimo elementų ir vamzdžių apsauga/prevencija nuo kalkių formavimosi.Mes parduodame įrenginius su CE sertifikatais, išduodame garantinius sertifikatus.Įrenginių tarnavimo laikas svyruoja apie 17 - 20 metų. Įrenginių gamybai naudojami itin kokybiški komponentai, o pati gamyba atliekama vadovaujantis ir prisilaikant ISO 9001 standarto reikalavimų. Visa tai garantuoja ilgalaikį ir patikimą įrenginio darbą.Vienas įrenginys Jūsų vandens tiekimo sistemoje ir jūsų buitinė technika bus išvalyta nuo kalkių nuosėdų, efektyviai tarnaus jums ilgai ir patikimai.
STATYBŲ OAZĖ, UAB

BALVITAMA, UAB

Gelvonų g. 2, LT-07149, VILNIUS
BALVITAMA, UAB - Vokietijos įmonės „Anseros“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Anseros“ įmonė yra gamintoja ir išradėja daugelio prietaisų ir komponentų, skirtų oro ir vandens valymui naudojant ozoną. „Anseros“ prekinį ženklą ir logotipą 1949 metais įregistravo Erwinas Nonnenmacheris. 1985 metais visą „Anseros“ ozono produktų gamybą ir prekybą perėmė Erwino Nonnenmacherio sūnus, Profesorius, diplomuotas inžinierius Klausas Nonnenmacheris.
BALVITAMA, UAB

NERDA, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, LT-62137, ALYTUS
UAB Nerda – atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, grunto ir kitų statybinių medžiagų transportavimo, vandens telkinių kasimo ir projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
NERDA, UAB