1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Vanduo, vandens tiekimas, valymas, vandens tiekimo, valymo įranga, įrengimas Klaipėdoje

Vanduo, vandens tiekimas, valymas, vandens tiekimo, valymo įranga, įrengimas Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 50. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

KLAIPĖDOS VANDUO, AB

Ryšininkų g. 11, LT-91116, KLAIPĖDA
KLAIPĖDOS VANDUO, AB - vandens tiekimas. Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugos Klaipėdos mieste ir Klaipėdos rajone bei paviršinių nuotekų tvarkymo paslaugos Klaipėdos mieste.
KLAIPĖDOS VANDUO, AB

EKUVA, UAB

Šilutės pl. 56, LT-94181, KLAIPĖDA
EKUVA, UAB - nuotekų tvarkymo, vandens aeracijos įrangos pardavimas. Orapūtės, kompresoriai, oro difuzoriai, orapūčių atsarginės dalys,vandens telkinių aeravimo komplektai. Pristatymas visoje Lietuvoje.
EKUVA, UAB

VANDUJA, UAB

Taikos pr. 24, LT-91222, KLAIPĖDA
UAB Vanduja savo veiklą pradėjo 2006 metais ir specializuojasi inžinerinių komunikacijų – lauko ir vidaus dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šilumos sistemų projektavimo, statybos, eksploatacijos ir remonto srityse. Inžineriniai tinklai ir sistemos.
VANDUJA, UAB

KLAIPĖDOS RAJONO ENERGIJA, UAB

Sodžiaus g. 17, LT-96210, VĖŽAIČIŲ MSTL. VĖŽAIČIŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Konsultuojame visas Klaipėdos rajono savivaldybei priklausančias įstaigas šilumos tiekimo - eksplotavimo klausimais. Organizuojame periodinę eksplotuojamų katilinių techninę priežiūrą ir remonto darbus.
KLAIPĖDOS RAJONO ENERGIJA, UAB

KOMSTRATA, UAB

J. Basanavičiaus g. 11, LT-96138, GARGŽDAI GARGŽDŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Pagrindinė naujos įmonės veiklos kryptis buvo bendrastatybiniai darbai, bet geriau išnagrinėjus rinkos situaciją, buvo nuspręsta orientuotis į lauko inžinerinių tinklų statybą. Pradėta buvo nuo vietinių buitinių nuotekų valymo įrenginių statybos pavieniams namams. O jau antrais įmonės gyvavimo metais pereita prie gyvenamųjų namų kvartalų vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos.
KOMSTRATA, UAB

NORSTATUS, UAB

Dubysos g. 23, KLAIPĖDA
Inžinerinių tinklų projektavimas - lauko ir vidaus vandentiekio projektavimas. Lietaus kanalizacijos tinklų projektavimas. Kanalizacijos tinklų projektavimas. Lauko ir vidaus dujotiekio projektavimas. Lauko ir vidaus elektros tinklų projektavimas.
NORSTATUS, UAB

ASTON SERVICE, UAB

Šilutės pl. 56-111, LT-94181, KLAIPĖDA
ASTON SERVICE, UAB - įvairių vandens filtrų, vandens valymo sistemų prekyba, montavimas ir aptarnavimas Klaipėdos regione.
ASTON SERVICE, UAB

MELT WATER, Research and Production Company, UAB - atstovai Lietuvoje

Pamiškės g. 7, LT-95102, ŠVEPELIŲ K. DOVILŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
UAB Melt Water yra mokslinių tyrimų ir gamybos įmonė, įsikūrusi Lietuvos pajūryje, kurios specializacija – sveikų ir inovatyvių produktų gamyba. Vienas pirmųjų įmonės gaminių – premium klasės ledynų tirpsmo vanduo "Melt Water Original".
MELT WATER,  Research and Production Company, UAB - atstovai Lietuvoje
  • 1