1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Pavojingų atliekų tvarkymas

Rasta įmonių: 14. Rodomi rezultatai 1 - 14:

LŪSTA, UAB - pramoninės cheminės valymo medžiagos, didmeninė, mažmeninė prekyba Vilniuje

Vilniaus g. 16 B, LT-13116, MICKŪNŲ MSTL. MICKŪNŲ SEN. VILNIAUS R.
UAB LŪSTA įkurta 1991 metais ir iki šiol sėkmingai tęsia savo veiklą. Nuolatos stengiamės mūsų klientams pasiūlyti jų poreikius maksimaliai atitinkančią ir kokybišką produkciją ar paslaugas. Pramoninės cheminės valymo medžiagos - didmeninė, mažmeninė prekyba. Pramoninių objektų ir rezervuarų, naftos, riebalų gaudyklių valymas.
LŪSTA, UAB - pramoninės cheminės valymo medžiagos, didmeninė, mažmeninė prekyba Vilniuje

TERMODINAMINIAI PROCESAI, UAB

Pavojingų ir nepavojingų medicininių atliekų surinkimas, išvežimas, utilizavimas Vilnius, Kaunas, Druskininkai, Marijampolė, Panevėžys, Šiauliai

Paupio g. 13 B-26, LT-01201, VILNIUS
Pavojingų ir medicininių atliekų surinkimas. Pavojingų ir nepavojingų medicininių atliekų išvežimas ir utilizavimas. Veiklos geografija: Vilnius ir visa Lietuva.
TERMODINAMINIAI PROCESAI, UAB

BIODEGRA, UAB - atliekų perdirbimo įmonė Širvintos, Vilnius

Plento g. 1, LT-19156, MEDŽIUKŲ K. JAUNIŪNŲ SEN. ŠIRVINTŲ R. Filialai
Biodegraduojančių ir pavojingų atliekų perdirbimas, ekologiško komposto gamyba ir prekyba. Įmonė UAB Biodegra jau 25 metus vykdo savo veiklą ir yra atliekų tvarkymo paslaugų lyderė Lietuvoje. Įmonė surenka, perdirba ir tvarko: biodegraduojančias atliekas, panaudotą maistinį aliejų, pavojingas atliekas, pakuotės atliekas, komunalines atliekas, statybines atliekas.
BIODEGRA, UAB - atliekų perdirbimo įmonė Širvintos, Vilnius

K.Urbanavičiaus ĮĮ

Naujoji g. 2 B, LT-62116, ALYTUS
Įmonės veikla: Kęstučio Urbanavičiaus individuali įmonė teikia aukštos kokybės pavojingų atliekų surinkimo, naftos ir riebalų gaudyklių aptarnavimo paslaugas bei atlieka nuotėkų ir valymo įrenginių aptarnavimo darbus, atitinkančias visus kliento poreikius. Mūsų didžiausia stiprybė - profesionalių ir ilgai įmonėje dirbančių darbuotojų komanda bei nuolatinės investicijos į naujas bei modernias transporto priemones, nes tik tai užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir efektyvumą. Dirbame- visoje Lietuvoje, o komunalines paslaugas teikiame Alytaus apskrityje.
K.Urbanavičiaus ĮĮ

TELŠIŲ REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAS, UAB

J. Tumo-Vaižganto g. 91, LT-90143, PLUNGĖ PLUNGĖS MIESTO SEN. PLUNGĖS R.
UAB Telšių regiono atliekų tvarkymo centro įstatuose yra apibrėžtas veiklos pobūdis – gamybos ir kitokių atliekų rinkimas, gabenimas ir apdorojimas, antrinis perdirbimas, paslaugų teikimas, konsultacinė verslo ir valdymo veikla.
TELŠIŲ REGIONO ATLIEKŲ TVARKYMO CENTRAS, UAB

TECHNOBILIS, UAB

Gražinos g. 13-1, LT-50248, KAUNAS
Kenksmingų medžiagų ir kitų pramoninių atliekų saugojimas, kuro bei kitų skysčių talpos • Aukšto slėgio plovimo įrenginiai ir priedai •Vėdinimo sistemos •Dūmų ištraukimo sistemos •Suspausto oro linijų montavimas •Hidraulinių vamzdynų montažas •Šildymo sistemos
TECHNOBILIS, UAB

EKOLOGINIAI PROJEKTAI, UAB

Geležinio Vilko g. 4-55, LT-49279, KAUNAS
UAB Ekologiniai projektai - įmonė, savo veiklą pradėjusi 2007 m. Tai patirtį turinti kvalifikuota specialistų komanda, dirbanti statybos, vandentvarkos, energetikos ir aplinkosaugos srityse. Bendrovė teikia konsultavimo, projektavimo, inžinerinių sistemų vandentvarkos srityje diegimo bei priežiūros, įrangos pardavimo, bendrastatybinių ir specialiųjų darbų bei atliekų tvarkymo paslaugas.

MIKRO FAUNA, UAB

Sandėlių g. 40, LT-95107, KLAIPĖDA
Transporto paslaugos. Tauriųjų metalų ir brangakmenių supirkimas bei prekyba. Metalo prekyba. Pavojingų atliekų tvarkymas.