BALVITAMA, UABTikslinti duomenis

 • BALVITAMA, UAB - Vokietijos įmonės „Anseros“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Anseros“ įmonė yra gamintoja ir išradėja daugelio prietaisų ir komponentų, skirtų oro ir vandens valymui naudojant ozoną. „Anseros“ prekinį ženklą ir logotipą 1949 metais įregistravo Erwinas Nonnenmacheris. 1985 metais visą „Anseros“ ozono produktų gamybą ir prekybą perėmė Erwino Nonnenmacherio sūnus, Profesorius, diplomuotas inžinierius Klausas Nonnenmacheris.
  Gelvonų g. 2, LT-07149, VILNIUS
  302387253
  LT100004767010
  2009-06-16
  iki 10 darbuotojų
  484.56 € (2017 m. 10 mėn.)
  786.38 € (2017 m. 10 mėn.)
  BALVITAMA, UAB

  Įmonės nuotraukų galerija

  Įmonės informacija

  Darbo laikas: I-V: 09.00 - 18.00.
  Balvitama, UAB - Vokietijos įmonės „Anseros“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. „Anseros“ įmonė yra gamintoja ir išradėja daugelio prietaisų ir komponentų, skirtų oro ir vandens valymui naudojant ozoną. „Anseros“ prekinį ženklą ir logotipą 1949 metais įregistravo Erwinas Nonnenmacheris. 1985 metais visą „Anseros“ ozono produktų gamybą ir prekybą perėmė Erwino Nonnenmacherio sūnus, Profesorius, diplomuotas inžinierius Klausas Nonnenmacheris.
  Oro valymo sistemos. Ozono generatorių pardavimas. Ozono generatorių nuoma. Garantinis aptarnavimas. Konsultavimas.
  Anseros ozono generatoriai plačiai naudojami visame pasaulyje: namų, biurų, restoranų, ligoninių, viešbučių, paukščių ir gyvulių auginimo patalpų dezinfekavimui ir orui valyti.
  Patalpų ozonavimas.
  Pelėsių, grybelių, kvapų naikinimas.
  Vandens valymo sistemos.
  Ozonuojant geriamą ar baseinams skirtą vandenį, gaunamas pačios aukščiausios kokybės švarus vanduo.Ozonas būdamas žymiai stipresnis antioksidantas nei chloras, yra efektyvesnis dezinfekavimo cheminis elementas, nesudarantis toksinų vandenyje. Ozonas sunaikina visus žinomus mikroorganizmus, tokius kaip bakterijos, virusai, pirmuonys ir jų sporos, cistos ir t.t.
  Šiuo metu Europoje 95 procentai geriamojo vandens yra valomas panaudojant ozoną. Ozonuotu vandeniu galima plauti daržoves, vaisius, mėsą.
 • Žemėlapis

  Gelvonų g. 2, LT-07149, VILNIUS
 • Įsiskolinimai SoDrai. Socialinio draudimo įmokų, baudų ir delspinigių sumų bei atidėtų mokėjimų istorija pagal viešus draudėjo duomenis iš VSDF valdybos informacinės sistemos.

  Įmonės kreditingumo informacija

 • Darbuotojų skaičius