1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kompiuteriniai tinklai

Rasta įmonių: 30. Rodomi rezultatai 1 - 30:

BAITUKAS IR PARTNERIAI, UAB

Karaliaus Mindaugo pr. 49, LT-44333, KAUNAS Filialai
Kompiuterinės technikos bei programinės įrangos bei papildomų įrenginių diegimas ir jų priežiūra.Duomenų apsaugojimas ir jų atstatymas. Interneto puslapių kūrimas. Biuro paslaugos. Žaidimų konsolių (Sony PlayStation, Nintendo, WII, PSP, XBOX 360 ir kt.) prekyba, remontas. Įvairių tipų kompiuterinių žaidimų prekyba.
BAITUKAS IR PARTNERIAI, UAB

ELKO LIETUVA, UAB

Algirdo g. 32 A, LT-50153, KAUNAS
ELKO vardas yra garantija tiems, kurie žino laiko vertę ir supranta efektyvumo reikšmę. Vietinių žmonių žinios, tarptautinė patirtis ir efektyvus valdymas padeda ELKO pranokti gautus iššūkius. ELKO – auga tam, kad laimėtų.
ELKO LIETUVA, UAB

ZARKOMPA, UAB

I. Kanto al. 13-109, LT-06213, VILNIUS
UAB ZARKOMPA jau nuo 2003 metų teikia kompleksines kompiuterinių sistemų aptarnavimo bei diegimo paslaugas. Parduoda kompiuterinę techniką ir jos priedus.
ZARKOMPA, UAB

TOPNET, UAB

L. Ivinskio a. 5, LT-81156, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R.
Užsiimame interneto portalų talpinimu į serverius, tarnybinių stočių ir vietos nuoma mūsų serveriuose. Kompiuterinės ir programinės įrangos diagnostika. UAB TOPNET siūlo platų asortimentą kanceliarijos prekių, biuro technikos, eksploatacinių medžiagų.
TOPNET, UAB

MEGATECHNIKA, UAB

Vasario 16-osios g. 1, LT-75133, ŠILALĖ ŠILALĖS MIESTO SEN. ŠILALĖS R.
MEGATECHNIKA, UAB - prekyba naujais ir naudotais kompiuteriais, kompiuterių priedais ir dalimis, eksploatacinėmis medžiagomis bei programine įranga. Kompiuterinės įrangos aptarnavimas, remontas ir atnaujinimas.
MEGATECHNIKA, UAB

DUOMENŲ SISTEMOS, UAB

Saulėtekio g. 4-21, LT-54124, RAUDONDVARIS RAUDONDVARIO SEN. KAUNO R.
UAB Duomenų sistemos įkurta 2015 metais. Įmonės pagrindine veiklos kryptimi tapo telekomunikacinių tinklų įrengimas, tvarkymas ir remontas.
DUOMENŲ SISTEMOS, UAB

KOMPIUTERIŲ KLASIKA, UAB

Ramygalos g. 37-48, LT-36211, PANEVĖŽYS
Atliekame visas paslaugas susijusias su kompiuterių remontu. Prekiaujame nauja ir naudota kompiuterine technika. Remontuojame visus neššiojamų kompiuterių gedimus, perkame juos dalims.
KOMPIUTERIŲ KLASIKA, UAB

INGRIS.LT, UAB

Žemaitijos g. 1-14, LT-89140, MAŽEIKIAI MAŽEIKIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
Kompiuterinė technika. Kompiuterių komplektavimas pagal kliento poreikius. Eksploatacinių medžiagų tiekimas. Kasdieninį Jūsų organizacijos IT sistemų priežiūra.
INGRIS.LT, UAB

SIMPLEA, UAB

Savanorių pr. 290, LT-49473, KAUNAS
UAB SIMPLEA - kompiuterinės įrangos pardavimas, programinės įrangos pardavimas, IT sprendimų projektavimas ir diegimas, IT paslaugų teikimas.
SIMPLEA, UAB

IT SKYRIUS, MB

Agnytės g. 7-2, LT-92337, TRUŠELIŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
MB IT Skyrius – teikia visas informacinių technologijų – kompiuterių, susijusių įrenginių, serverių, debesų kompiuterijos – priežiūros paslaugas nuo profilaktikos ir gedimų prevencijos iki gedimų šalinimo bei naujų įrenginių tiekimo.
IT SKYRIUS, MB