1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Programavimo darbai

Rasta įmonių: 38. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

EMPIRIJA, UAB

Savanorių pr. 271-342, LT-50131, KAUNAS Filialai
UAB EMPIRIJA - parduodame, diegiame ir aptarnaujame kompiuterines kasos sistemas bei kasos aparatus namų apyvokos prekių, statybos prekių, drabužių ir kitokių profilių parduotuvėse, prekybos centruose, degalinėse, vaistinėse, kino teatruose, pašte, viešojo transporto paslaugų įmonėse, telekomunikacijų įmonėse, viešbučiuose, restoranuose, baruose, odontologijos ir grožio paslaugų klinikose ir salonuose bei kitose prekybos vietose.
EMPIRIJA, UAB

TEMPESTA, UAB

Jūrininkų pr. 12-30, LT-95231, KLAIPĖDA
TEMPESTA, UAB - programavimas, kompiuterinių programų kūrimas. Kompiuterinių sistemų projektavimas.

BALTIJOS KOMPIUTERIŲ CENTRAS, UAB

A. Juozapavičiaus g. 6 / Slucko g. 2, LT-09310, VILNIUS
UAB Baltijos kompiuterių centras teikia kompleksinius informacinių technologijų sprendimus ir paslaugas, apimančias visas kliento veiklos sritis.
BALTIJOS KOMPIUTERIŲ CENTRAS, UAB

E. ANA, UAB

Vinco Kudirkos g. 7, LT-03105, VILNIUS
Nuo 1999 metų UAB E. Ana pradėjo teikti kompleksinius IT sistemų sprendimus didelėms valstybinėms sistemoms, kurdama ir vystydama taikomąsias informacines sistemas.
E. ANA, UAB

GoIT, UAB

Žalgirio g. 88, LT-09303, VILNIUS
UAB GoIT yra patyrusi, ambicinga kompanija, teikianti įvairiapusius IT sprendimus verslui. Profesionali mūsų komanda gali didžiuotis prisidėjusi prie klientų sklandaus IT ūkio veikimo, o modernių sprendimų ir lankstaus požiūrio dėka įgyvendinome ne vieną sėkmingą IT projektą.
GoIT, UAB

NRD SYSTEMS, UAB

Gynėjų g. 14, LT-01109, VILNIUS Filialai
NRD specializuojasi registrų kūrimo srityje. Įmonė sprendžia bendrus valstybės registrų integralios sistemos kūrimo klausimus, rengiant teisės aktų projektus, kuriant ir jungiant į vieningą sistemą atskirus registrus, projektuojant ir diegiant valstybės registrus ir kitas objektiškai orientuotas informacines sistemas pagal užsakovų veiklos ir infrastruktūros reikalavimus.
NRD SYSTEMS, UAB

Dassault Systemes, UAB

Savanorių pr. 367, LT-49425, KAUNAS
Programinė įranga. Įrangos kūrimas - produktai CATIA Magic (https://www.3ds.com/products-services/catia/products/catia-magic/) ir No Magic (https://www.3ds.com/products-services/catia/products/no-magic/). Nuo 2018 06 01 No Magic Europe UAB tapo Dassault Systemes grupės dalimi.
Dassault Systemes, UAB

BALTIC DEALS, UAB

V. Krėvės pr. 104 A-12, LT-50381, KAUNAS
Teikia įvairias programavimo paslaugas - verslo valdymo sistemų kūrimas, esamų sistemų priežiūra ir kita.

HEKSIMUS, UAB

Mindaugo g. 23 A, LT-03231, VILNIUS
Mūsų įmonė įkurta 2006 metais. Ypatingai didžiuojamės vertingomis ir tvirtomis partnerystėmis, kurios leidžia siekti mūsų pagrindinio tikslo – teikti kokybiškas ir aktualias informacinių sistemų paslaugas geriausiomis kainomis.
HEKSIMUS, UAB

BALTICODE, UAB

Laižuvos g. 24, LT-89213, MAŽEIKIAI MAŽEIKIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
UAB BaltiCode – įmonė, ne vienerius metus dirbanti programavimo paslaugų srityje. UAB BaltiCode specializuojasi internetinių svetainių su turinio valdymo sistemomis, elektroninių parduotuvių, programėlių išmaniesiems telefonams kūrime.
BALTICODE, UAB

DAGOS TECHNOLOGIJOS, UAB

Aušros al. 66 A, LT-76233, ŠIAULIAI
UAB DAGOS TECHNOLOGIJOS, mūsų vizija – kurti ir plėtoti IT produktus, kurie padėtų kuriantiems ir vystantiems savo verslą, ir suteikti galimybes ženkliai optimizuoti visus reikalingus resursus.
DAGOS TECHNOLOGIJOS, UAB

SANDAS, UAB

Smolensko g. 6, LT-03201, VILNIUS
UAB SANDAS - pirmieji Lietuvoje pradėjome dirbti su Odoo, turime daugiausia patirties ir žinių. Verslo valdymo sistemos.
SANDAS, UAB
  • 1