1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kompiuterių dalys

Rasta įmonių: 28. Rodomi rezultatai 1 - 28:

NETSANA, UAB

Šilutės pl. 44-25, LT-94138, KLAIPĖDA
Jau daugiau nei 20 metų mes užsiimame kompiuterių prekyba ir aptarnavimu, todėl galime užtikrinti profesionalų aptarnavimą!
NETSANA, UAB

JUOZEIDA, UAB

Jonavos g. 68 C, LT-44191, KAUNAS
Parduotuvėje didelis nuotolinio valdymo pultų pasirinkimas. Prekiaujame automobiline ir buitine elektronine technika, palydovine (SAT), antžemine skaitmenine (TV) ir kabeline skaitmenine (TV) įranga, apsaugos signalizacijų ir video stebėjimo sistemomis.
JUOZEIDA, UAB

KOMPSIS IR KO, UAB

Pamėnkalnio g. 19, LT-01114, VILNIUS
Firma Kompsis įsteigta 1992 metais Vilniuje; mūsų pagrindinės veiklos sritys: prekyba kompiuterine įranga, kompiuterių projektavimas ir surinkimas pagal klientų pageidavimus, kompiuterinių tinklų planavimas, diegimas bei aptarnavimas, kompiuterių priežiūra ir t.t.
KOMPSIS IR KO, UAB

TERMOPASTA, UAB

Pylimo g. 35, LT-01309, VILNIUS
Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas – Tai paslauga kuri reikalauja kruopštumo, žingeidumo, noro tobulėti ir surasti bei spręsti problemas.
TERMOPASTA, UAB

TOPNET, UAB

L. Ivinskio a. 5, LT-81156, KURŠĖNAI KURŠĖNŲ MIESTO SEN. ŠIAULIŲ R.
Užsiimame interneto portalų talpinimu į serverius, tarnybinių stočių ir vietos nuoma mūsų serveriuose. Kompiuterinės ir programinės įrangos diagnostika. UAB TOPNET siūlo platų asortimentą kanceliarijos prekių, biuro technikos, eksploatacinių medžiagų.
TOPNET, UAB

MEGATECHNIKA, UAB

Vasario 16-osios g. 1, LT-75133, ŠILALĖ ŠILALĖS MIESTO SEN. ŠILALĖS R.
MEGATECHNIKA, UAB - prekyba naujais ir naudotais kompiuteriais, kompiuterių priedais ir dalimis, eksploatacinėmis medžiagomis bei programine įranga. Kompiuterinės įrangos aptarnavimas, remontas ir atnaujinimas.
MEGATECHNIKA, UAB

KOMPIUTERIŲ KLASIKA, UAB

Ramygalos g. 37-48, LT-36211, PANEVĖŽYS
Atliekame visas paslaugas susijusias su kompiuterių remontu. Prekiaujame nauja ir naudota kompiuterine technika. Remontuojame visus neššiojamų kompiuterių gedimus, perkame juos dalims.
KOMPIUTERIŲ KLASIKA, UAB

INGRIS.LT, UAB

Žemaitijos g. 1-14, LT-89140, MAŽEIKIAI MAŽEIKIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
Kompiuterinė technika. Kompiuterių komplektavimas pagal kliento poreikius. Eksploatacinių medžiagų tiekimas. Kasdieninį Jūsų organizacijos IT sistemų priežiūra.
INGRIS.LT, UAB

HERMEX, UAB elektronikos dirbtuvės

Tilžės g. 170-100, (1 aukštas), LT-76296, ŠIAULIAI
HERMEX, UAB elektronikos dirbtuvės - fotoaparatų, kompiuterių (nešiojamų, laptopų), garso technikos, video kamerų, telefonų, telefonspynių remontas ir prekyba.

LDG PROJEKTAI, UAB

Geležinkelio g. 3-14A, LT-02100, VILNIUS
SILENT PC pradėjusi veiklą 2009 metų pradžioje. Kompanijos tikslas – tiekti Lietuvos replica watches kompiuterinės įrangos rinkai aukščiausios kokybės kategorijos, kruopšiai atrinktą ir išskirtinį produktų spektrą.
LDG PROJEKTAI, UAB

IT SKYRIUS, MB

Agnytės g. 7-2, LT-92337, TRUŠELIŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
MB IT Skyrius – teikia visas informacinių technologijų – kompiuterių, susijusių įrenginių, serverių, debesų kompiuterijos – priežiūros paslaugas nuo profilaktikos ir gedimų prevencijos iki gedimų šalinimo bei naujų įrenginių tiekimo.
IT SKYRIUS, MB

BATERIJOS KOMPIUTERIAMS, Algimanto Pečkausko individuali veikla

Mokolų g. 20-2, LT-46414, KAUNAS
ALGIMANTO PEČKAUSKO INDIVIDUALI VEIKLA, baterijos kompiuteriams - užsakome tel.+370 674 17918, persiunčiame, parduodame, pristatome įvairių rūšių nešiojamų kompiuterių baterijas ir kroviklius. Mažmeninė ir didmeninė prekyba parduotuvėse. Užsakomasis pardavimas paštu arba internetu.
BATERIJOS KOMPIUTERIAMS, Algimanto Pečkausko individuali veikla

KOMPIUTERIŲ PASAULIS, UAB

Žemaitijos g. 26-30, LT-89152, MAŽEIKIAI
KOMPIUTERIŲ PASAULIS – kompiuterių parduotuvė, kurioje galima užsisakyti ir atsiimti kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Kompiuterių pasaulis dirba su didžiaisiais technikos tiekėjais iš Lietuvos ir užsienio. Turėdami patikimus tiekėjus, mes galime tiksliai parinkti kiekvienam klientui jo poreikius atitinkančią prekę ir atvežti tiesiai iš sandėlių.
KOMPIUTERIŲ PASAULIS, UAB