1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kompiuterių remontas

Rasta įmonių: 123. Rodomi rezultatai 1 - 30:

TELESFERA, UAB - mobiliųjų įrenginių, mobiliųjų telefonų remontas, fotoaparatų, Smart Watch, kompiuterių taisymas Naujamiestyje, Vilniuje

Algirdo g. 29-3, LT-03219, VILNIUS
Telesferos taisyklos išmanieji meistrai atliks nemokamą jūsų mobilaus telefono diagnostiką ir kokybiškai pašalins visus gedimus! Telesferoje atliekami sudėtingi mechaninių gedimų šalinimo bei programinės įrangos taisymo darbai, todėl mūsų paslaugomis naudojasi ir kiti mobiliųjų telefonų servisai bei mažiau įgūdžių turintys meistrai.
TELESFERA, UAB - mobiliųjų įrenginių, mobiliųjų telefonų remontas, fotoaparatų, Smart Watch, kompiuterių taisymas Naujamiestyje, Vilniuje

NETSANA, UAB

Šilutės pl. 44-25, LT-94138, KLAIPĖDA
Jau daugiau nei 20 metų mes užsiimame kompiuterių prekyba ir aptarnavimu, todėl galime užtikrinti profesionalų aptarnavimą!
NETSANA, UAB

KOMPIUTERINIAI PROJEKTAI, UAB

Baltijos pr. 103-86, LT-93222, KLAIPĖDA
UAB Kompiuteriniai projektai teikia konsultavimo, integravimo ir palaikymo paslaugas, padedančias išspręsti informacijos apsaugos, IT ūkio ir infrastruktūros valdymo problemas.

JUOZEIDA, UAB

Jonavos g. 68 C, LT-44191, KAUNAS
Parduotuvėje didelis nuotolinio valdymo pultų pasirinkimas. Prekiaujame automobiline ir buitine elektronine technika, palydovine (SAT), antžemine skaitmenine (TV) ir kabeline skaitmenine (TV) įranga, apsaugos signalizacijų ir video stebėjimo sistemomis.
JUOZEIDA, UAB

KOMPSIS IR KO, UAB

Pamėnkalnio g. 19, LT-01114, VILNIUS
Firma Kompsis įsteigta 1992 metais Vilniuje; mūsų pagrindinės veiklos sritys: prekyba kompiuterine įranga, kompiuterių projektavimas ir surinkimas pagal klientų pageidavimus, kompiuterinių tinklų planavimas, diegimas bei aptarnavimas, kompiuterių priežiūra ir t.t.
KOMPSIS IR KO, UAB

TERMOPASTA, UAB

Pylimo g. 35, LT-01309, VILNIUS
Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių remontas – Tai paslauga kuri reikalauja kruopštumo, žingeidumo, noro tobulėti ir surasti bei spręsti problemas.
TERMOPASTA, UAB

MEGATECHNIKA, UAB

Vasario 16-osios g. 1, LT-75133, ŠILALĖ ŠILALĖS MIESTO SEN. ŠILALĖS R.
MEGATECHNIKA, UAB - prekyba naujais ir naudotais kompiuteriais, kompiuterių priedais ir dalimis, eksploatacinėmis medžiagomis bei programine įranga. Kompiuterinės įrangos aptarnavimas, remontas ir atnaujinimas.
MEGATECHNIKA, UAB