1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Įrankiai Kaune

Elektriniais, mechaniniais įrankiai prekiaujančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 100. Rodomi rezultatai 1 - 30:

FESTOOL LT, UAB

Ašigalio g. 6, LT-49142, KAUNAS
Festool - tai aukščiausios kokybės profesionalūs elektriniai ir akumuliatoriniai įrankiai. Tai yra išskirtiniai gaminiai, kuriems būdingi patvarumas, ergonomika, funkcionalumas ir galia.
FESTOOL LT, UAB

KAUNO ATIKAS IR KO, UAB

K. Sprangausko g. 31, LT-46496, KAUNAS
UAB Kauno Atikas ir Ko siūlo pramonines transportavimo sistemas, dažymo kameras, dažymo įrangą.

AUTOTESTINGAS, UAB

Studentų g. 12-29, LT-50243, KAUNAS

VINISTA, M. Mykolaičio firma

Gričiupio g. 7-313, LT-51372, KAUNAS
Tvirtinimo detalės, įrankiai - didmeninė prekyba.

VIRŪLA, UAB

Raudondvario pl. 93, LT-47184, KAUNAS
Įrankiai darbui ir namams, prekyba internetu. Įrankių automobilių remontui, statybos darbams, metalo apdirbimo įrankiai. Metalo, plastiko apdirbimas, tekinimas, frezavimas, detalių remontas arba naujų gamyba.
VIRŪLA, UAB

DAGMITA, UAB

Raudondvario pl. 162 A, LT-47174, KAUNAS Filialai
Didmeninė ir mažmeninė prekyba pramonės įrenginių bei žemės ūkio technikos atsarginėmis dalimis. Pagrindinės prekių grupės: guoliai, riebokšliai, grandinės, žvaigždutės, diržai, skriemuliai, transmisijos detalės, transporterinės, konvejerinės, modulinės juostos, motoreduktoriai, el. varikliai, pneumatika, klijai, silikonai, hermetikai, tepalai ir tepimo sistemos, įrankiai. Gaminame ir jungiame juostas, klijuojame nešančius profilius, atliekame serviso darbus. https://juostugamyba.lt/
DAGMITA, UAB

GLOMERA, UAB

S. Lozoraičio g. 31, LT-53030, GARLIAVA GARLIAVOS SEN. KAUNO R.
Didmeninė prekyba pjovimui, šlifavimui, poliravimui skirtomis medžiagomis ir įrankiais. Gaminame labai platų standartinių lanksčių abrazyvinių įrankių asortimentą bei, klientui pageidaujant, galime pagaminti abrazyvinius produktus, pagal pateiktus išmatavimus, grūdėtumą ir kitus reikalavimus.
GLOMERA, UAB

KVARCAS, UAB

Neries krantinė 32, LT-48463, KAUNAS Filialai
Vokiški šviestuvai visoje Lietuvoje. UAB Kvarcas bendradarbiauja su daugiau kaip dešimtimi Vokietijos ir Austrijos firmų, veiklą vykdo tik Lietuvoje ir užsiima šių firmų gaminių didmenine ir mažmenine prekyba.
KVARCAS, UAB

ANJESĖ, UAB

Lygioji g. 3, LT-46358, KAUNAS Filialai
Didmeninė ir mažmeninė prekyba tvirtinimo detalėmis ir įrankiais. Atlieka įvairius metalo apdirbimo darbus pagal individualius klientų užsakymus.
ANJESĖ, UAB