1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Elektros generatoriai

Rasta įmonių: 14. Rodomi rezultatai 1 - 14:

ELEKTROS VARIKLIAI, UAB

Elektros variklių, transformatorių, generatorių remontas Klaipėdoje

GERHARD PETRI VILNIUS, UAB - elektrotechnika, apšvietimo sistemos, elektros įranga, įrankiai Vilniuje

Naugarduko g. 96, LT-03202, VILNIUS Filialai
Gaminame ir tiekiame tiesiai iš savo sandėlio platų el. kontaktinės armatūros asortimentą – presuojamus vamzdelius ir antgalius, kabelius iš vario ir aliuminio pagal DIN standartą iki 30kV. Ir varžtinius antgalius aliumininiams ir variniams kabeliams. Taip pat kuriame specialius gaminius netipiniams sprendimams, net ir tuo atveju, kai užsakomų gaminių kiekis nėra didelis. Dėka ilgametės patirties GPH klientams siūlo pažangiomis technologijomis paremtus sprendimus. Elektroninė prekyba.
GERHARD PETRI VILNIUS, UAB - elektrotechnika, apšvietimo sistemos, elektros įranga, įrankiai Vilniuje

ENERGETIKOS OBJEKTŲ STATYBA, UAB

Saulės jėgainės, elektros darbai, žaibosauga

Nemuno g. 12 A, LT-99150, ŠILUTĖ ŠILUTĖS SEN. ŠILUTĖS R.
Elektros darbai Šilutėje. Saulės jėgainių įrengimas. Elektros instaliacija, jėgos tinklai, apšvietimas, elektros fiziniai matavimai. Elektros tiekimo ir paskirstymo įrenginių, apšvietimo tinklų, pastočių projektavimas ir montavimas. Elektros įrenginių gedimų šalinimas. Įžeminimo įrenginių, izoliacijos varžų parametrų matavimas. Žaibosaugos ir apsaugos nuo viršįtampių srovių projektavimas ir įrengimas. Prekyba ektros laidas, skydais, kabeliais.
ENERGETIKOS OBJEKTŲ STATYBA, UAB

ENERGOTECHA, UAB

S. Konarskio g. 49, LT-03123, VILNIUS
UAB ENERGOTECHA - elektros maitinimo sistemų, nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) prekyba, montavimas. Generatorių prekyba, montavimas, įrengimas.
ENERGOTECHA, UAB

INFINITY SAV LIETUVA, UAB

Sodų g. 3-2, LT-56232, ŽIEŽMARIŲ M. ŽIEŽMARIŲ SEN. KAIŠIADORIŲ R.
Mes siekiame sukurti elektros generatorių, kuris bus varomas tik nuolatiniais magnetais. Sumažinti CO2 kiekį, susidarantį dėl elektros energijos gamybos ir transportavimo. Mes sieksime sumažinti elektros energijos sąnaudas iki 90 proc. ir sukurti gerovę visiems, įskaitant ir skurdžiausius tarp mūsų.
INFINITY SAV LIETUVA, UAB