1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Profiliuota skarda

Rasta įmonių: 34. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

STAKMĖ, UAB

Klojinių nuoma, daugiasluoksnės izoliacinės plokštės Sandwich sienoms ir stogams Kaunas, Vilnius, Klaipėda

STOGŲ SISTEMOS, UAB

Plieninės, bituminės stogų dangos, čerpės, stogo priedai, lietaus nuvedimo sistemos, skardos lankstiniai Vilniuje

RIMESTA, UAB - blokeliai, stogų dangos, fasadų šiltinimo medžiagos Klaipėdoje

Sendvario g. 1, LT-96327, SUDMANTŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
UAB RIMESTA - visų rūšių blokeliai ir stogų bei fasadų sistemos Klaipėdoje. Ilgą laiką dirbanti statybinių medžiagų parduotuvė prekiauja stogo dangomis ir jų priedais, fasado šiltinimo medžiagomis, vata, polistiroliu, lietaus nuvedimo sistemomis, dekoratyviniu tinku fasadams, klinkerio plytomis.
RIMESTA, UAB -  blokeliai, stogų dangos, fasadų šiltinimo medžiagos Klaipėdoje

BUDRESTA, MB - stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje

Svajonės g. 8, LT-94105, KLAIPĖDA
MB BUDRESTA pagrindinė veikla skardinimas, skardos lankstymas, skardos profiliavimas, skardos lankstinių gamyba ir montavimas. Taip pat stogų dengimas ir renovacija, fasadų įrengimas. Galime pasiūlyti visko ko reikia stogo ar fasado įrengimui. Prekiaujame stogų ir fasadų dangomis (titan-cinkas, aliuminis, plienas, varis), lietaus nuvedimo sistemomis, stogo saugos elementais ir kitais priedais, taip pat stoglangiais, skardinėmis tvoromis.
BUDRESTA, MB -  stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje

MONTEM, UAB

Plieninės stogų dangos Lentvaris, Trakai, Vilniaus apskritis

Vokės g. 2 A, LT-25124, LENTVARIO M. LENTVARIO SEN. TRAKŲ R. Filialai
UAB MONTEM - inovatyvūs sprendimai stogams, fasadams, luboms. Mūsų tikslas - tapti stipriausia, patikimiausia ir profesionaliausia savo srities įmone Lietuvoje. Tai reiškia, kad mūsų požiūris į darbą ir klientą kitoks. Apie sudėtingus dalykus kalbam lengvai ir suprantamai bet kokios profesijos asmeniui, net neturinčiam nieko bendro su statybomis.
MONTEM, UAB

LT KONSTRUKTA, MB

Angarų projektavimas, statyba, daugiasluoksnių plokščių montavimas Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys, visa Lietuva

Ukmergės g. 315 B, LT-06306, VILNIUS
LT KONSTRUKTA - tai plieninių angarų statyba, prekyba bei renovacija užsiimanti komanda. Esame atestuoti kaip ypatingo statinio statybos rangovai, šioje statybos srityje turime sukaupę nemažą darbo patirtį, todėl užtikriname greitą ir kokybišką rezultatą, visada laikomės sutartų terminų ir įsipareigojimų.
LT KONSTRUKTA, MB

LIETAUS SISTEMOS, UAB - stogų dangos, kaminų sistemos

Metalo g. 3 A, LT-28216, UTENA
LIETAUS SISTEMOS, UAB - lietaus nuvedimo sistemos. Stogų ir sienų dangos, stogų saugos elementai, difuzinės ir antikondensacinės plėvelės, apdailos detalės, sniego užtvaros. Standartinių ir nestandartinių skardos lankstinių gamyba programinėmis staklėmis: palangės, kraigai, vėjalentės, laštakiai, sąlajos, kaminų detalės. Skardos lankstymas iš kliento skardos.
LIETAUS SISTEMOS, UAB - stogų dangos, kaminų sistemos

RUUKKI LIETUVA atstovas Žemaitijoje

MONTAVA, UAB
Krucių g. 19-1, LT-89327, KRUCIŲ K. TIRKŠLIŲ SEN. MAŽEIKIŲ R.
Stogų bei sienų dangos, lietaus vandens nuvedimo sistemos, lygi skarda. RUUKKI LIETUVA atstovas Žemaitijoje. Didmeninė, mažmeninė prekyba.
MONTAVA, UAB

SEDONITA, UAB

Šilagėlių g. 1, LT-52320, KAUNAS
UAB SEDONITA - oficiali UAB Ruukki Lietuva atstovė .Įmonė atlieka šlaitinių ir sutapdintų stogų dengimo, skardinimo, pastatų šiltinimo ir apdailos darbus. Pastolių nuoma. Hidraulinių bokštelių nuoma. Aukšta kokybė, nuolatinė plėtra, technikos ir technologinės naujovės .
SEDONITA, UAB

ARADUS, UAB

Taikos pr. 125-9, LT-94247, KLAIPĖDA
UAB ARADUS pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba plieninėmis stogų bei fasadų dangomis.

LUKARNA, UAB

Čekoniškių g. 8, LT-14207, ČEKONIŠKIŲ K. ZUJŪNŲ SEN. VILNIAUS R.
Mūsų įmonė tiekia skardą ir gaminius iš skardos bei lietaus nuvedimo sistemas. Mes pasirinkom tik dvi medžiagas – titancinką ir varį, kadangi šios medžiagos pasižymi ypatingomis savybėmis, tokiomis kaip ilgaamžiškumas, patikimumas, tradicijos ir ekologija.
LUKARNA, UAB

STOGRESTA, UAB - stogų dangos, skardos lankstiniai, viskas stogui Kaune

Europos pr. 122, LT-46351, KAUNAS
STOGRESTA UAB vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą visomis stogui uždengti reikalingomis medžiagomis: stogo dangomis, lietaus nuvedimo sistemomis, stoglangiais, skardos lankstiniais, tvirtinimo detalėmis, plėvelėmis ir t.t. STOGRESTA UAB įkurta 2011m. Nors įmonė palyginti jauna, tačiau gali pasiūlyti profesionalias konsultacijas, kadangi jos darbuotojai gali pasigirti ilgamete patirtimi statybų ir stogų srityje.
STOGRESTA, UAB - stogų dangos, skardos lankstiniai, viskas stogui  Kaune

ARPEKAS, UAB - klinkerinės plytos, trinkelės, keraminės ir betoninės čerpės Vilniuje

Justiniškių g. 8, LT-05131, VILNIUS
ARPEKAS, UAB - stogo langai ir laiptai, stogo dangos ir klinkeris. Konsultacijos, pardavimas, montavimas. Sudarome sąmatas ir konsultuojame visais klausimais susijusiais su stogo langais, stogo dangomis, stogo montavimu. Parduodame tik kokybišką ir savo rinkoje žinomų gamintojų produkciją ROTO, VELUX, TONA, BENDERS ir kt.
ARPEKAS, UAB - klinkerinės plytos, trinkelės, keraminės ir betoninės čerpės Vilniuje
  • 1