1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Vartai, tvoros, gamyba, įrengimas Alytuje

Vartų, tvorų, gamyba, įrengimu, prekyba užsiimančios įmonės Alytuje.
Rasta įmonių: 15. Rodomi rezultatai 1 - 15:

TvoraPigiau.lt

Segmentinės ir tinklo tvoros visoje Lietuvoje

Pintos vielos tinklas pritaikytas miškininkystei ir gyvulininkystei. Dėl savo elastingumo puikiai tinka miškams, gėlynams, gyvulių užtvarams. Pintas tinklas taipogi naudojamas teritorijoms šalia greitkelių tverti. Segmentinės tvoros. Tinklo tvoros. Kuolai: mediniai tekinti, impregnuoti. Lenkiškos, belgiškos tvoros. Bus pigiau.
TvoraPigiau.lt

BETONO GAMINIAI

Tvoros, stulpai, šulinio žiedai Kaunas, visa Lietuva

Gaminame įvairių raštų ir aukščių betonines dekoratyvias segmentines tvoras bei jų stulpus. Greitai ir kokybiškai atvežame, pastatome, sumontuojame, suteikiame 2 metų garantiją. Gaminame šulinio bei kanalizacijos žiedus. Dirbame visoje Lietuvoje.
BETONO GAMINIAI

ALYTAUS FAUGA, UAB

Vilniaus g. 6, (2 aukštas), LT-64142, ALYTUS
ALYTAUS FAUGA, UAB - langai, vartai, durys, specialiosios paskirties produktai: automatinės durys, rampos, užtvarai. Gamyba. Prekyba.
ALYTAUS FAUGA, UAB

EXPOLITA, UAB

Ligoninės g. 8, LT-62114, ALYTUS
UAB Expolita įkurta 2010 m. ir šiuo metu yra viena stipriausių Pietų Lietuvos įmonių. Kuri užsiima statybos darbais, tokiais kaip pastatų renovacija, stogų perdengimas, pamatų liejimas, vidaus apdaila, santechnikos, elektros išvedžiojimas objektuose, aikštynų aptvėrimas ir kt. Taip pat įmonė gamina įvairaus profilio tvoras, kiemo vartus, bei kitas metalo konstrukcijas. Garažo vartų, langų, durų prekyba, bei montavimas.
EXPOLITA, UAB

NERDA, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, LT-62137, ALYTUS
UAB Nerda – atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, grunto ir kitų statybinių medžiagų transportavimo, vandens telkinių kasimo ir projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
NERDA, UAB

EXPERTDOOR, UAB

Santaikos g. 31 A, LT-62123, ALYTUS
Visa EXPERTDOOR produkcija yra gaminama tik pagal individualius užsakymus. Gaminiams suteikiama 24 mėnesių garantija. Įmonės produkcija atitinka ES saugumo reikalavimus ir yra žymimi CE ženklu.