1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Geologija

Geologija užsiimančios įmonės.
Rasta įmonių: 50. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

GEOTESTUS, UAB

Inžineriniai geologiniai tyrimai Vilniuje

GJ MAGMA, UAB

Geologinė žvalgyba, žvalgybos ataskaitų paruošimas

FUGRO BALTIC, UAB - grunto, geologiniai, hidrogeologiniai, geofizikiniai, geotechniniai, ekogeologiniai tyrimai Vilnius, Vilniaus apskritis

Mindaugo g. 42, LT-01311, VILNIUS
FUGRO BALTIC priklauso tarptautiniam Fugro Land Division skyriui ir Lietuvoje bei Baltijos šalyje atlieka inžinerinius geologinius, hidrogeologinius, ekogeologinius, grunto tyrimus bei vandens monitoringą laikantis aukščiausių kokybės standartų. Darbų kokybė ir saugumas atliekant darbus yra pagrindinis Fugro Baltic tikslas.
FUGRO BALTIC, UAB - grunto, geologiniai, hidrogeologiniai, geofizikiniai, geotechniniai, ekogeologiniai tyrimai Vilnius, Vilniaus apskritis

GROTA, UAB - geologiniai tyrimai, vandens ir grunto tyrimai Vilniuje

Eišiškių pl. 26, (IV a.), LT-02184, VILNIUS
GROTA, UAB - geologiniai tyrimai, aplinkos monitoringas, vandens ir grunto laboratoriniai tyrimai, poveikio aplinkai vertinimas, užterštų teritorijų tyrimas ir valymas.
GROTA, UAB - geologiniai tyrimai, vandens ir grunto tyrimai Vilniuje

DRŪZA, MB - inžineriniai geologiniai tyrimai, geotechniniai tyrimai, grunto tyrimai Vilniuje

Islandijos g. 6, LT-01117, VILNIUS
Drūza - tai geologinė įmonė, kurios darbuotojai turi ilgametę patirtį inžinerinių geologinių-geotechninių tyrimų srityje. Atliekame inžinerinius geologinius tyrimus, kurie yra būtini pamatų projektavimui ir statybai. Taip pat konsultuojame klausimais susijusiais su geologija. Dirbame tik pagal LR įstatymuose nustatytą tvarką ir suteikiame tik kokybišką ir patikimą informaciją apie jūsų sklypo geologinę sąrangą. Įmonė bendradarbiauja su akredituotą įrangą turinčiomis įmonėmis ir patikimiausiomis gruntų laboratorijomis Lietuvoje.
DRŪZA, MB - inžineriniai geologiniai tyrimai, geotechniniai tyrimai, grunto tyrimai Vilniuje

ARTVA, UAB

Eišiškių pl. 26, LT-02184, VILNIUS
ARTVA, UAB - gręžiniai gėlam, mineraliniam vandeniui, geoterminiai gręžiniai šiluminei energijai išgauti, giluminiai įžeminimai, geoterminio šildymo, vandentiekio ir kanalizacijos inžinerinių sistemų įrengimas. Gręžinių, vandentiekio ir kanalizacijos projektavimas. Geologija.
ARTVA, UAB

RAPASTA, UAB

Gedimino g. 47, LT-44242, KAUNAS
Geologiniai, grunto, hidrogeologiniai, geofiziniai, geotechniniai, tyrimai.
RAPASTA, UAB

KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB

Jiesios g. 9, LT-53280, RINKŪNŲ K. GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN. KAUNO R. Filialai
KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB - viena iš seniausių ir sėkmingiausių gręžimo įmonių Lietuvoje. Pagrindinės mūsų veiklos sritys yra: vandens gręžiniai, vandens tiekimo sistemos, vandens filtrai, vandens siurbliai, vandens gręžinių remontas, geoterminis šildymas, nuotekų sistemos, inžineriniai-geologiniai tyrimai.
KAUNO HIDROGEOLOGIJA, UAB

VILNIAUS HIDROGEOLOGIJA, UAB

J. Basanavičiaus g. 37-1, LT-03109, VILNIUS
VILNIAUS HIDROGEOLOGIJA, UAB - vandens išteklių įvertinimas. Gėlo ir mineralinio požeminio vandens monitoringo vykdymas ir monitoringo programų parengimas.
VILNIAUS HIDROGEOLOGIJA, UAB

Igeo, UAB

Vilniaus g. 274 A, LT-76308, ŠIAULIAI
UAB IGEO – tai sertifikuota inžinerinė įmonė, atliekanti inžinerinius geologinius (geotechninius) tyrimus įvairiems objektams visoje Lietuvoje.

GRUNTOLIS, MB

Klangių g. 5, LT-74438, KLANGIŲ K. VELIUONOS SEN. JURBARKO R.

LOTOS GEONAFTA, AB

Gamyklos g. 11, LT-96002, GARGŽDAI
AB LOTOS Geonafta misija – garantuoti angliavandenilių gavybos augimą, panaudojant inovatyvias ir šiuolaikiškas technologijas, sukuriant didėjančią vertę akcininkams, skatinant darbuotojų tobulėjimą, užtikrinant atsakingą ir draugišką verslo aplinką, požiūrį į gamtą ir visuomenę.
LOTOS GEONAFTA, AB

GEOTOPA, UAB

Gedimino g. 47-223, LT-44242, KAUNAS
Inžineriniai geologiniai tyrinėjimai.

GEOŽVALGA, UAB

J. Biliūno g. 18, LT-56121, KAIŠIADORYS KAIŠIADORIŲ MIESTO SEN. KAIŠIADORIŲ R.
GEOŽVALGA, UAB - inžineriniai geologiniai - geotechniniai tyrimai.

URETEK Baltic OU Lietuvos filialas

Gėlių g. 2, LT-14184, AVIŽIENIŲ K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
URETEK – pasaulinis geotechninių grunto stiprinimo darbų lyderis, veiklą vykdantis jau 40 metų. Unikali URETEK geopolimerų technologija siūlo išvystytus ir tikslius sprendimus sėdančių grindų bei pamatų (ar kitų konstrukcijų) stabilizavimui ar pakėlimui, grunto stabilizavimui ir sutvirtinimui bei grunte esančių tuštumų užpildymui.
URETEK Baltic OU Lietuvos filialas

RMS, UAB

Lvivo g. 38 A, LT-09307, VILNIUS
UAB RMS – 2003 metais įkurta įmonė, kurios pagrindinė veikla yra inžinerinių sprendimų ir paslaugų teikimas. Įmonė diegia inžinerines sistemas verslo įmonėms, valstybinėms organizacijoms, bendrijoms bei privatiems asmenims.

GEOMIRA, UAB - geologiniai tyrimai, polių bandymai, grunto gręžimas Vilniuje

Grendavės g. 41, LT-25140, VILNIUS
GEOMIRA, UAB – profesionali inžinerinių geologinių (geotechninių) tyrimų įmonė, tirianti gruntų stiprumines savybes, būtinas projektuojant pamatus ar sklypo tinkamumą statyboms.
GEOMIRA, UAB - geologiniai tyrimai, polių bandymai, grunto gręžimas Vilniuje
  • 1