1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Kasečių pildymas

Rasta įmonių: 37. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

GPO, UAB - kasečių pardavimas, pildymas, kopijavimo aparatų, spausdintuvų remontas, suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose

Ventos g. 1, LT-89102, MAŽEIKIAI
UAB GPO teikia remonto paslaugas namų ir biurų kompiuterinei technikai. Kopijavimo aparatų ir spausdintuvų remontas Mažeikiuose. Lazerinių kasečių pildymas ir naujų kasečių pardavimas Mažeikiuose. Suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose.
GPO, UAB - kasečių pardavimas, pildymas, kopijavimo aparatų, spausdintuvų remontas, suvirinimo įrangos remontas Mažeikiuose

INIDA, UAB

V. Krėvės pr. 13 A, LT-49488, KAUNAS Filialai
UAB Inida – viena iš lanksčiausių naujų technologijų, idėjų ir verslo sprendimų lyderių Lietuvoje. Savo klientams siūlanti informacinių technologijų produktus ir IT priežiūros paslaugas, skirtas darbui palengvinti ir verslo galimybėms pagerinti. Įmonė rinkoje veikia daugiau nei 28 metus, todėl turi tvirtas vertybes, kurios skatina klientų pasitikėjimą ir verslo sėkmę.
INIDA, UAB

ELKATA, UAB

Pramonės pr. 6, LT-51267, KAUNAS
Lazerinių ir rašalinių spausdintuvų SAMSUNG, CANON, HP kasečių atnaujinimas, pildymas. Kasos aparatų remontas. Spausdintuvų nuoma ir remontas.
ELKATA, UAB

ŠIFRAS, UAB

I. Kanto g. 13, LT-44296, KAUNAS Filialai
UAB ŠIFRAS - prekyba spausdintuvų ir kopijavimo aparatų eksploatacinėmis medžiagomis, spausdintuvų kasečių pildymas, atnaujinimas. Platus tiek originalių tiek analogiškų spausdintuvų kasečių pasirinkimas. Klientų konsultavimas apie spausdintuvų eksploatacines medžiagas ir jų optimalų panaudojimą. Spausdintuvų priežiūra ir taisymas.
ŠIFRAS, UAB

TONERLITA, UAB

Darbo a. 5, LT-35220, PANEVĖŽYS
TONERLITA - prekyba raštinės, mokyklinėmis, biuro prekėmis, valymo priemonėmis bei įranga, biuro technika bei eksploatacinėmis medžiagomis. Paslaugos: kopijavimas, spausdinimas, laminavimas, dokumentų įrišimas, kasečių pildymas ir biuro technikos remontas.
TONERLITA, UAB

SMĖNAS, UAB

Kęstučio g. 40, LT-44308, KAUNAS
UAB Smėnas Lietuvoje žinoma kaip kopijavimo, spausdinimo aparatų, tonerio kasečių, foto prekių, biuro/kanceliarinių prekių licenzijuota pardavėja
SMĖNAS, UAB

NOVAKOPA, UAB

A. Juozapavičiaus pr. 7, LT-45251, KAUNAS Filialai
Lazerinės, rašalinės spausdintuvų kasetės, toneriai. Prekyba, pildymas (užpildymas). Spausdintuvų būgnų keitimas. Biuro technikos (įrangos) eksploatacinės medžiagos (biuro popierius, spausdintuvų medžiagos, spausdintuvai, toneriai, kasetės). Prekyba. Biuro įranga (technika), kopijavimo aparatai (nauji, restauruoti, spalvoti, nespalvoti). Prekyba, remontas, servisas.
NOVAKOPA, UAB

SINERTA LDC, UAB

Švitrigailos g. 11 C, LT-03228, VILNIUS Filialai
SINERTA LDC, UAB - rašalinių ir lazerinių spausdintuvų kasečių pildymas. Eksploatacinės medžiagos biuro technikai. Prekyba.
SINERTA LDC, UAB

Rašalas biurui, UAB

Krėvos g. 33, LT-68116, TRIOBIŠKIŲ K. MARIJAMPOLĖS SEN. MARIJAMPOLĖS SAV.
Spausdintuvų kasetės-pardavimas.

BIURTEKSA, UAB

Konstitucijos pr. 26, LT-08105, VILNIUS
UAB Biurteksa – viena didžiausių spausdintuvų ir tonerių didmenininkių Baltijos šalyse.
BIURTEKSA, UAB

PRIVILTA, UAB

Skroblų g. 19, LT-03141, VILNIUS
Kasečių pildymas. UAB PRIVILTA sėkmingai veikia nuo 2002 m. Remontuojame, aptarnaujame, parduodame: spausdintuvus, kompiuterius, kopijavimo aparatus, faksus, eksploatacines medžiagas (visų tipų spausdintuvams, kopijavimo technikai).
PRIVILTA, UAB

ORGSITA, UAB

Ežero g. 6, LT-77141, ŠIAULIAI
UAB Orgsita yra Canon - pasaulinės rinkos lyderio - kopijavimo įrangos ir kitų daugiafunkcinių įrenginių registruotas prekybos ir serviso partneris Lietuvoje (Canon atstovybė Lietuvoje).

ULVIS, UAB

Gerosios Vilties g. 1 A, LT-03147, VILNIUS
Spausdintuvų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Naudojamas tik pripažintas ir pasaulyje gerai žinomų gamintojų rašalas, toneris (milteliai).

FILLIN, UAB

M. Daukšos g. 36, LT-44282, KAUNAS
UAB FILLIN siūlo platų biuro technikos eksploatacinių medžiagų ir paslaugų asortimentą: spausdintuvų ir kopijavimo aparatų originalias ir alternatyvių gamintojų kasetes, jų pildymą ir atnaujinimą, spausdintuvų ir kopijavimo aparatų remontą bei profilaktinę priežiūrą,tiekiame įvairių rūšių popierių.
FILLIN, UAB

ŠEŠIOS SPALVOS, UAB

Pylimo g. 49, LT-01137, VILNIUS
Lazerinių, rašalinių spausdintuvų kasečių pildymas, restauravimas ir priežiūra. Pildome visų spausdintuvų modelių kasetes.
ŠEŠIOS SPALVOS, UAB
  • 1