1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

BUDRESTA, MB - stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje Tikslinti duomenis

BUDRESTA, MB -  stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje

BUDRESTA, MB - stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje

MB BUDRESTA pagrindinė veikla skardinimas, skardos lankstymas, skardos profiliavimas, skardos lankstinių gamyba ir montavimas. Taip pat stogų dengimas ir renovacija, fasadų įrengimas. Galime pasiūlyti visko ko reikia stogo ar fasado įrengimui. Prekiaujame stogų ir fasadų dangomis (titan-cinkas, aliuminis, plienas, varis), lietaus nuvedimo sistemomis, stogo saugos elementais ir kitais priedais, taip pat stoglangiais, skardinėmis tvoromis.
Svajonės g. 8, LT-94105, KLAIPĖDA
Facebook puslapis
304845411
LT100011661911
2018-05-17
iki 10 darbuotojų
1 373,89 € (2023 m. 11 mėn.)
2 264,48 € (2023 m. 11 mėn.)
182 964 €, pelnas po mokesčių -0,5 % (2022 m.)
BUDRESTA, MB -  stogų, fasadų dengimas falcine danga, skardinimas, VMZINC titan-cinko, VESTIS aliuminio, RUUKKI plieninė skarda Klaipėdoje, visoje Lietuvoje

Nuotraukų galerija

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
Facebook puslapis
Instagram puslapis
Veiklos apibūdinimas: MB BUDRESTA įsikūrusi Klaipėdoje, tačiau dirbame visoje Lietuvoje, taip pat Skandinavijos šalyse. Specializuojamės skardinimo srityje, stogų ir fasadų dengime metaline danga, tai - plieno, aliuminio, vario, titan-cinko skarda.
Ilgametė patirtis, sukauptos žinios ir įgūdžiai leidžia klientams pasiūlyti aukštos kokybės paslaugas, geriausius sprendimus, laiko patikrintas ir išbandytas medžiagas, reikalingas stogui ar fasadui. Suteikiame profesionalią konsultaciją, padedame išsirinkti reikalingas medžiagas, atliekame projektinius skaičiavimus, sudarome sąmatas.
Naudojame naujausias technologijas, profesionalią įrangą ir įrankius, nuolat tobulinamės. Bendradarbiaujame su patikimais partneriais, kad klientams pateiktumėme geriausios kokybės sprendimus. Visiems darbams ir medžiagoms suteikiame garantiją.
Pagrindinė veikla yra skardinimas - skardos lankstymas, profiliavimas, skardos lankstinių gamyba ir montavimas. Taip pat stogų dengimas ir renovacija, fasadų įrengimas. Esame falcinių stogų ir fasadų dengimo specialistai. Falcinio tipo danga yra viena patikimiausių ir ilgaamžiškiausių dangų. Tai danga, kurios profiliuoti vientisi metaliniai lakštai sujungiami vertikaliais ištisiniais lenkimais - falcais, ši danga montuojama nepažeidžiant skardos lakšto.
Dengiame ir ypatingai sudėtingus, apvalių konstrukcijų stogus. Profesionaliai išsprendžiame įvarius mazgus. Turime skardos profiliavimo stakles, tad lakštus gaminame pagal užsakovo norimą plotį ir ilgį. Tai suteikia galimybę realizuoti įvairiausius sprendimus ir sukurti išskirtinį dizainą. Pasirinktas aukštos kokybės metalas ir teisingai atliktas falcinės dangos montavimas užtikrins ilgalaikį stogo ar fasado eksploatavimą bei puikų išorinį vaizdą.
Galime pasiūlyti visko ko reikia stogo ar fasado įrengimui. Prekiaujame stogų ir fasadų dangomis, lietaus nuvedimo sistemomis, stogo saugos elementais ir kitais priedais, taip pat stoglangiais, skardinėmis tvoromis.
MB Budresta tai - PATOGUMAS (medžiagų įsigijimas ir darbų atlikimas - viskas iš vienų rankų) - PROFESIONALUMAS (ilgametė patirtis, sukauptos žinios ir įgūdžiai) - PATIKIMUMAS (suteikiama garantija medžiagoms ir darbams).
PASLAUGOS:
- Stogų ir fasadų dengimas, renovacija.
- Stogų ir fasadų dengimas falcine danga.
- Skardos profiliavimas.
- Skardos lankstinių gamyba.
- Skardinimo darbai.
- Stoglangių montavimas.
- Mobilių pastatų gamyba.
PRODUKTAI:
- Stogų ir fasadų dangos. Plieninė danga, aliuminio danga, titan-cinko danga, vario danga VMZINC, VESTIS, RUUKKI, KMETECU ir kt
- Lietaus nuvedimo sistemos. Plieninės lietaus nuvedimo sistemos, aliuminio lietaus nuvedimo sistemos, Titan-Cinko lietaus nuvedimo sistemos, varinės lietaus nuvedimo sistemos.
- Skardos lankstiniai ir gaminiai. Lygi skarda, skarda rulonuose - plieninė, aliuminio, Titan-cinko ar vario skarda. Skardos lankstiniai: kraigas, vėjalentės, parapetai, įlajos, lietskardės, palangės, kamino apskardinimui reikalingi lankstiniai. Skardos gaminiai: kamino kepurės, tvoros stulpų kepurėlės, įvairios apdailos detalės.
- Stogo saugos elementai. Sniego užtvaros, sieninės ir stogo kopetėlės, stogo tilteliai, apsauginės tvorelės.
- Stogo priedai: izoliacinės plėvelės, sandarinimo elementai, tvirtinimo elementai, ventiliacijos elementai.
- Stogo langai ir jų priedai. VELUX stogo langai, FAKRO stogo langai.
- Skardinės tvoros. Žaliuzių tipo tvora, metalinės tvoralentės.