1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Statybos inžinerija, konsultacijos Vilniuje

Statybos inžinerija, konsultacijos Vilniuje.
Rasta įmonių: 283. Rodomi rezultatai 1 - 30:

KLAIPĖDOS STATYBOS KOMPANIJA, UAB - energetinio naudingumo sertifikatas Vilniuje

KLAIPĖDOS STATYBOS KOMPANIJA, UAB - atliekame pastatų, namų bei butų energetinio naudingumo sertifikavimus ir išduodame energetinius sertifikatus. Atliekame visuomeninių pastatų, daugiabučių namų energijos auditus visoje Lietuvoje! Atliekame namų bei pastatų pridavimą valstybinei komisijai. Atliekame akustinius matavimus, sandarumo testus ir termoviziją. Statome sandėlius, angarus, logistikos centrus.
KLAIPĖDOS STATYBOS KOMPANIJA, UAB - energetinio naudingumo sertifikatas Vilniuje

BALTIJOS BIURAS, UAB

Statybos projektų valdymas ir koordinavimas, statybos darbų vykdymo techninė priežiūra Vilnius, Vilniaus apskritis

Kareivių g. 19-195, LT-09133, VILNIUS
Baltijos biuras – tai projektų valdymo bendrovė, įkurta 2000 metais, teikianti savo klientams nekilnojamojo turto projektų vystymo, strategijos kūrimo, trumpalaikio ir ilgalaikio projektų valdymo ir koordinavimo paslaugas.
BALTIJOS BIURAS, UAB

INSIGNIS, UAB

Pastatų, statinių kadastriniai matavimai, žemės sklypų kadastriniai matavimai Vilnius, Vilniaus apskritis

Verkių g. 5, LT-08218, VILNIUS
Kadastriniai matavimai. Jeigu Jums prireikė matavimų paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su INSIGNIS specialistų komanda. Tiksliai paskaičiuosime visų atliktinų darbų kainą ir pateiksime pasiūlymą.
INSIGNIS, UAB

TECHNINIS KONSTRUKCIJŲ SERVISAS, MB

Plieno karkaso pastatų projektavimas, statyba Vilnius, Vilniaus apskritis

Architektų g. 64-63, LT-04110, VILNIUS
Techninis konstrukcijų servisas, MB - esame jauna, bet patyrusi komanda. Dirbame nuo 2019-ųjų, tačiau kiekvienas iš mūsų komandos narių turi ilgametę patirtį statybų srityje. Tai leidžia mums greitai rasti efektyvius sprendimus ir operatyviai juos įgyvendinti, o taip pat ne tik padėti atrasti tai, ko reikia, bet ir pateikti įvairius sprendimus norimam rezultatui pasiekti.
TECHNINIS KONSTRUKCIJŲ SERVISAS, MB

LAUKO INŽINERIJA, MB

Biologiniai nuotekų valymo įrenginiai, nuotekų valymo įrenginių, vandentiekio, kanalizacijos sistemų montavimas Vilnius, Vilniaus rajonas

Visorių g. 12 A-33E, LT-08300, VILNIUS
Atliekame visus vidaus bei lauko santechnikos darbus privatiems klientams nuosavuose namuose ar butuose, o taip pat pramoninės ir kitos paskirties pastatuose. Mūsų specializacija yra vandentiekio bei nuotekų vamzdynų tinklų tiesimas ir montavimas. Taip pat santechnikos ir nuotekų įrenginių montavimas. Esame išskirtiniai, kadangi siūlome ne tik montavimo, bet projektavimo ir dokumentų tvarkymo paslaugas. Esame Jūsų patikimas partneris šioje srityje.
LAUKO INŽINERIJA, MB

DoTech, MB

Nuotekų valymo įrenginiai, valymo įrenginių montavimas, nuotekų rezervuarai, riebalų gaudyklės Širvintos, Vilniaus apskritis, Vilniaus rajonas

Pieninės g. 3, LT-19185, MUSNINKAI MUSNINKŲ SEN. ŠIRVINTŲ R.
12+ METŲ PATIRTIS: užsiimame nuotekų valymo įrenginių pardavimu, įrengimu ir priežiūra. Visiems nuotekų valymo įrenginiams ir montavimo darbams suteikiama 10 metų garantiją. Esame AUGUST bei BioTornado atstovai: atstovaujame ir įrenginėjame AUGUST bei BioTornado nuotekų valymo įrenginius. Visada pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą
DoTech, MB

NEOSTATA, UAB

Purnuškių 6-oji g. 8, LT-15152, PURNUŠKIŲ K. RIEŠĖS SEN. VILNIAUS R.
Jūsų statybų partneris. Konsultacijų paslaugos. Projektavimas. Statybos darbai.
NEOSTATA, UAB

DARNIOS KONSTRUKCINĖS SISTEMOS, UAB

Rinktinės g. 21-148, LT-09202, VILNIUS
UAB Darnios konstrukcinės sistemos įkurta 2003 metais.Bendrovė yra atestuota ir jai suteikta teisė atlikti ypatingų statinių konstrukcinės dalies projektavimo darbus.

DEVILMORA, IĮ

Totorių g. 22-10, LT-01121, VILNIUS
Inžinerinių tinklų - šilumos įrenginių, elektros įrenginių, dujų įrenginių eksploatavimas. Pastatų administravimas.

CAVERION LIETUVA, UAB

Skersinės g. 9, VILNIUS Filialai
Caverion korporacija projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikia paslaugas pramonės sektoriui. Caverion – vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti tokį platų inžinerinių paslaugų spektrą.
CAVERION LIETUVA, UAB

R. PETRAITIS IR PARTNERIAI, UAB

A. Goštauto g. 8-0413, LT-01108, VILNIUS
Esame inžinerinių tinklų projektuotojai! Specializuojamės dujų tinklų projektavime, bei galime pasiūlyti ir kitas projektavimo paslaugas.

VILMESTA, UAB

Nidos g. 2-47, LT-06293, VILNIUS
Sklypo įsigijimas; naujai statomo objekto projektavimas; pardavimo bei nuomos paslaugos jau pastačius ir įregistravus statinį; nekilnojamojo turto projektų valdymas.
VILMESTA, UAB