1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Statybos inžinerija, konsultacijos Panevėžyje

Statybos inžinerija, konsultacijos Panevėžyje.
Rasta įmonių: 12. Rodomi rezultatai 1 - 12:

NAUJASIS STATINYS, UAB

Medžiotojų g. 45, LT-37176, PANEVĖŽYS
Pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertai, turintys teisę atlikti pastatų energinio naudingumo sertifikavimą (įvertinti pastato energinį naudingumą priskiriant pastatą energinio naudingumo klasei ir išduoti pastato energinio naudingumo sertifikatą).
NAUJASIS STATINYS, UAB

VIDNITAS, UAB

Vytauto g. 36, LT-37175, MOLAINIŲ K. PANEVĖŽIO SEN. PANEVĖŽIO R.

ATEX AG, UAB

Knygnešių g. 8, LT-35187, PANEVĖŽYS
ATEX AG įkurta 2012 metais. Įmonėje dirbantis personalas turi inžinerinę kvalifikaciją ir didelę sukauptą patirtį sprendžiant sudėtingus klientų uždavinius. Įmonė nebijo naujų iššūkių ir yra pasiruošusi klientams pasiūlyti lanksčius ir sumanius inžinerinius sprendinius energetikos, pramonės ir infrastruktūros sektoriuose.
ATEX AG, UAB

MANO PROJEKTAS, UAB

Klaipėdos g. 98-55, LT-37381, PANEVĖŽYS
Šildymo, vėdinimo, vandentiekio ir nuotekų projektavimo darbai.

METALO ASAI, UAB

Pramonės g. 10, LT-35100, PANEVĖŽYS
Mes esame jauna, ambicinga, perspektyvi, didelių tikslų siekianti įmonė. Nors savo veiklą pradėjome visai neseniai, savo sveiko užsispyrimo dėka, tolygiai ir užtikrintai kylame aukštyn. Mūsų komandoje dirba šios srities profesionalai, kurie darbą atliks profesionaliai, greitai, kokybiškai ir nepriekaištingai.
METALO ASAI, UAB

CAVERION LIETUVA, UAB Panevėžio / Šiaulių skyrius

Tiekimo g. 2 A, LT-35289, PANEVĖŽYS
Caverion korporacija projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikia paslaugas pramonės sektoriui. Caverion – vienintelė įmonė Lietuvoje, teikianti tokį platų inžinerinių paslaugų spektrą.
CAVERION LIETUVA, UAB Panevėžio / Šiaulių skyrius