1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Statybos inžinerija, konsultacijos Kaune

Statybos inžinerija, konsultacijos Kaune.
Rasta įmonių: 94. Rodomi rezultatai 1 - 30:

ETAREMAS, UAB

LT-53417, KLUONIŠKIŲ K. ZAPYŠKIO SEN. KAUNO R.

SKENA, UAB

Studentų g. 14-1, LT-50245, KAUNAS
Įmonę įkūrėme 1992 m. ir iki dabar, sėkmingai dirbame statybos konsultavimo, techninės priežiūros ir ekspertizės srityje. Patirtis ir profesionalumas, yra tai, ką mes šiandien galime pasiūlyti savo klientams.
SKENA, UAB

PIRAS, UAB

Jorupės g. 6, LT-54373, SMILTYNŲ I K. DOMEIKAVOS SEN. KAUNO R.
Priedai grunto sustiprinimui. Parduoda kelių tiesimui, mašinų stovėjimo aikštelių įrengimui - grunto stabilizavimui skirtą preparatą UPD, Stabigrunt.
PIRAS, UAB

STATYBOS VALDYMO BIURAS, UAB

Gedimino g. 47-311, LT-44242, KAUNAS
UAB Statybos valdymo biuras įregistruota 2002 m. birželio mėnesį. Pagrindinės bendrovės veiklos sritys: architektūrinė ir inžinerinė veikla ir su ja susijusios techninės konsultacijos bei statyba.
STATYBOS VALDYMO BIURAS, UAB

STATYBŲ EKONOMINIAI SKAIČIAVIMAI, UAB

Birželio 23-iosios g. 23 F, LT-44242, KAUNAS Filialai
UAB Statybų ekonominiai skaičiavimai jau 18 metus specializuojasi sąmatinių skaičiavimų ir sąmatų sudarymo programų kūrimo srityje.
STATYBŲ EKONOMINIAI SKAIČIAVIMAI, UAB

LUKMINTA, UAB

Jurbarko g. 2 A, LT-49282, KAUNAS
LUKMINTA, UAB - pastatų ūkio valdymas, inžinierinių sistemų priežiūra. Elektros paslaugos, techninė priežiūra, santechnikos darbai.
LUKMINTA, UAB

INARTA, MB

Upelio g. 22-1, LT-54433, LAPĖS LAPIŲ SEN. KAUNO R.
Elektros inžinerinių sistemų sprendimai – jų pritaikymas, projektavimas ir įgyvendinimas.

SENOJI VARĖNĖ, UAB

Technikos g. 7, LT-51209, KAUNAS
UAB Senoji Varėnė savo veiklą pradėjo 1999 m. Pagrindinė jos veiklos rūšis buvo elektros energijos gamyba.Nuo 2003 m. UAB Senoji Varėnė pradėta vystyti nauja sritis – lauko inžineriniai tinklai
SENOJI VARĖNĖ, UAB

STATYBŲ PRIEŽIŪRA, UAB

Miško g. 5, LT-53308, MASTAIČIŲ K. ALŠĖNŲ SEN. KAUNO R.
STATYBŲ PRIEŽIŪRA, UAB - pagrindinės veiklos kryptys: statinių techninė priežiūra, einamasis pastatų remontas, pastatų konstrukcijų remontas, naujų pastatų statybos darbai. Suburtas profesionalų kolektyvas daugelį metų dirba statybos sektoriuje, todėl klientui galime pasiūlyti ne tik paslaugas, bet ir naują požiūrį į jo eksploatuojamus statinius, jų išnaudojimo efektyvumą. Bendrovė įsteigta 2006 sausio 4 d., Kaune, tačiau jos veikla apima visą Lietuvą.
STATYBŲ PRIEŽIŪRA, UAB

SMART FACTORY, UAB

Taikos pr. 131 A, LT-51124, KAUNAS
Mūsų Smart Factory komanda specializuojasi 3D skaitmenizavimo, modeliavimo, spausdinimo, frezavimo bei matavimų ir kokybės vertinimo srityje. Esame puikiai įvaldę intelektualius inžinerinius trimačių objektų skaitmenizavimo, modeliavimo ir baigtinių elementų analizės metodus, 3D metalo ir plastiko spausdinimą,
SMART FACTORY, UAB