1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Mediniai, rąstiniai namai, pirtys, gamyba, statyba Klaipėdoje

Medinių, rąstinių namų, pirčių, statyba užsiimančios įmonės Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 25. Rodomi rezultatai 1 - 25:

DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

A. Klemento g. 7, LT-87399, TELŠIAI
Dronga - daugiau kaip dešimt metų užsiimame medinių gaminių projektavimu, gamyba bei montavimu. Mūsų asortimente rasite viską – nuo laiptų, durų, virtuvės, vidaus ar lauko baldų iki pirčių, pavėsinių, lauko detalių, skrynių ar supynių.Mūsų pagaminti gaminiai ne tik atlieka savo funkciją bet ir tampa įspūdingomis interjero detalėmis. Jūsų namus ar biurą padarysime išskirtinius, dvelkiančius elegancija bei alsuojančius jaukumu.
DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

MDS TERASOS, UAB

Terasinės lentos, terasų komplektai, lagės, terasų konstrukcijos, lauko dailylentės Vilnius, visa Lietuva

GOLDAS, UAB Marijampolės filialas

Klaipėdos g. 61, LT-68266, MARIJAMPOLĖ
Goldas UAB – įmonė teikianti techninės pagalbos kelyje paslaugas automobiliams ir sunkvežimiams. Atliekantys remonto paslaugas automobiliams, mikroautobusams ir sunkvežimiams. Lauko pirčių gamyba ir pardavimas. Techninė pagalba kelyje Marijampolėje, Kalvarijoje, Lazdijuose Sunkvežimių techninė pagalba kelyje. Sunkvežimių servisas, remontas Marijampolėje Vilkikų servisas, remontas Marijampolėje Puspriekabių servisas, remontas Marijampolėje Kompiuterinė diagnostika Marijampolėje, Kalvarijoje Auto krano paslaugos.
GOLDAS, UAB Marijampolės filialas

P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB

Mokyklos g. 4, LT-97240, KURMAIČIŲ K. KRETINGOS SEN. KRETINGOS R.
P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB - savo veiklą pradėjo 1994 metais. Vystant gamybą bei tobulinant technologijas, kolektyvas išaugo iki 118 žmonių. Jau 26 metų įmonė gamina kokybiškus medinius langus, duris, lovas ir medinius sodo namelius, kuro granules.
P. VARKOJIS IR KOMPANIJA, UAB

DOVELA, UAB

Dragūnų g. 1-90, LT-92331, KLAIPĖDA
Įmonė užsiima namų, vasarnamių, pirčių bei kitų gaminių iš tekintų rąstų gamyba, statyba ir pardavimu Lietuvoje bei užsienyje.

KETVIKAS, UAB

Šaulių g. 21, LT-92233, KLAIPĖDA
Prekyba nekilnojamu turtu, namų statyba, interjero dizainas, projektavimas.Prekyba maisto produktais.Automobilių pardavimas, pervežimas, remontas.Konsultacijos, komercinis tarpininkavimas.

ŠILTAS BŪSTAS LT, UAB

Bitkalnio g. 15, LT-91290, KLEMIŠKĖS II K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
Kokybiško ir šilto būsto statyba nebūtinai kainuoja brangiai, tačiau kiekvienas kokybiškas daiktas, kaip ir namas – turi savo vertę. Statome namus nuo pamatų iki rakto. Tokiu būdu padedame Jums susikurti nuosavą būstą nuo idėjos iki pilnos jos realizacijos. Mes Jums praktiškai patarsime, kaip ir iš ko statant, pasiekti norima rezultatą.
ŠILTAS BŪSTAS LT, UAB

EURILĖ, UAB

Jaukioji g. 29, LT-96334, KOPŪSTŲ K. KRETINGALĖS SEN. KLAIPĖDOS R.
Medinių namelių projektavimas, gamyba, surinkimas.
EURILĖ, UAB