1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva Tikslinti duomenis

OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva

OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva

OBERTINA,UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimo darbai, smulkūs santechnikos ir elektros darbai ir kt. Darbe ir gyvenime vadovaujamės tokiomis vertybėmis, kaip aukščiausia paslaugų kokybė, šimtaprocentinis sąžiningumas ir operatyvumas. Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasitelkiame šiuolaikinę įrangą, kokybiškas medžiagas, bei modernias technologijas. Tai suteikia galimybę greitai ir nepriekaištingai atlikti suplanuotus darbus, siekiant geriausio rezultato.
Darvino g. 32-4, LT-70435, KYBARTŲ M. KYBARTŲ SEN. VILKAVIŠKIO R.
304198917
LT100010297911
iki 10 darbuotojų
581,00 € (2022 m. 09 mėn.)
517,12 € (2022 m. 09 mėn.)
35 021 €, pelnas po mokesčių 0,9 % (2021 m.)
OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis Marijampolės, Kauno apskritIs, Lietuva

Papildoma informacija ir kontaktai

Darbo laikas: I-V: 08.00 - 17.00.
Veiklos apibūdinimas: OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimo darbai, smulkūs santechnikos ir elektros darbai. Darbe ir gyvenime vadovaujamės tokiomis vertybėmis, kaip aukščiausia paslaugų kokybė, šimtaprocentinis sąžiningumas ir operatyvumas.
Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasitelkiame šiuolaikinę įrangą, kokybiškas medžiagas, bei modernias technologijas. Tai suteikia galimybę greitai ir nepriekaištingai atlikti suplanuotus darbus, siekiant geriausio rezultato.
OBERTINA, UAB - vidaus apdailos darbai, pastatų griovimas, gerbūvis, smulkūs santechnikos ir elektros darbai, dažymas, plytelių klijavimas, gipso kartono plokščių montavimas, betonavimas, grindų paruošimas, laminato parketlenčių montavimas ir kiti darbai.
Medžiagų tiekimas.
Darbe ir gyvenime vadovaujamės tokiomis vertybėmis, kaip aukščiausia paslaugų kokybė, šimtaprocentinis sąžiningumas ir operatyvumas.
Atsižvelgdami į kliento poreikius, pasitelkiame šiuolaikinę įrangą, kokybiškas medžiagas bei modernias technologijas. Tai suteikia galimybę greitai ir nepriekaištingai atlikti suplanuotus darbus, siekiant geriausio rezultato.
Paieškos žodžiai: vidaus apdailos darbai; pastatų griovimas; gerbūvis; smulkūs santechnikos ir elektros darbai; dažymas, plytelių klijavimas; gipso kartono plokščių montavimas; betonavimas; grindų paruošimas; laminato parketlenčių montavimas Marijampolės apskritis; Kauno apskritis, Lietuva;