1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekspertizė, moksliniai, statistiniai tyrimai Klaipėdoje

Ekspertizę, mokslinius, statistinius tyrimus atliekančios įmonės Klaipėdoje.
Rasta įmonių: 38. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

SEKARGAS HAMILTON, UAB

Jurginų g. 24-2, LT-91206, KLAIPĖDA
UAB Sekargas ir kompanija - krovinių priežiūra. Kokybės ir kiekio kontrolė. GMP - švaros tinkamumo kontrolė. Krovinio, transporto ir krovimo priemonių pažeidimų apžiūra. Radioaktyvaus užterštumo matavimas.
SEKARGAS HAMILTON, UAB

VAKARŲ CENTRINĖ LABORATORIJA, UAB

Minijos g. 180, LT-93269, KLAIPĖDA
AB Vakarų laivų gamykla įmonių grupė jau penkis dešimtmečius yra didžiausia jūrinės inžinerinės pramonės įmonė Lietuvoje. Šiuo metu grupė vienija 20 skirtingos specializacijos įmonių ir teikia visas, su laivo gyvavimo ciklu, susijusias paslaugas. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statybos, laivų remonto ir konversijos projektų įgyvendinimas, kompleksiniai laivų projektavimo ir inžineriniai sprendimai, didelių ir sudėtingų metalo konstrukcijų bei įrengimų gamyba, jūrų krovinių krova.
VAKARŲ CENTRINĖ LABORATORIJA, UAB

AKIRAČIAI, VšĮ

Birutės g. 3-6, LT-91226, KLAIPĖDA
Jei turite klausimų apie archeologiją, ieškote, kas galėtų atlikti archeologinius tyrimus, sukurti 3d modelius, o gal norite prisidėti prie festivalio organizavimo? Susisiekite su mumis!

UAB Autosigma - nepriklausomi turto vertintojai Klaipėdoje

Kuosų g. 16-95, LT-91187, KLAIPĖDA
Kilnojamojo ir nekilnojamojo turto nepriklausomas vertinimas. Patirtų nuostolių ir draudiminių įvykių žalų vertinimas. Transporto priemonių, savaeigės sunkios technikos, mažų ir pramoginių laivų vertinimas. Pramoninių mašinų ir įrenginių vertinimas.
UAB Autosigma - nepriklausomi turto vertintojai Klaipėdoje

STATYBŲ ARCHEOLOGIJA, UAB

Žvelsos g. 21, LT-96310, TILVIKŲ K. VĖŽAIČIŲ SEN. KLAIPĖDOS R.
Statybų archeologija - paslaugos pritaikytos spręsti įvairias su archeologija susijusias verslo klientų problemas, kylančias Jūsų projekte.
STATYBŲ ARCHEOLOGIJA, UAB

LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALŲJŲ TYRIMŲ TARNYBA (STT), Klaipėdos skyrius

Pilies g. 12 A, LT-91234, KLAIPĖDA
LIETUVOS RESPUBLIKOS SPECIALŲJŲ TYRIMŲ TARNYBA - Lietuvos Respublikos Prezidentui ir Seimui atskaitinga kovos su korupcija institucija, kurios misija – mažinti korupciją, keliančią grėsmę žmogaus teisėms ir laisvėms, teisinės valstybės principams, ekonomikos plėtrai.
  • 1