1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Laboratorinė įranga, reikmenys, medžiagos

Laboratorine įranga, reikmenimis, medžiagomis prekiaujančios įmonės.
Rasta įmonių: 91. Rodomi rezultatai 1 - 30:

ŠIAULIŲ MEDTECHNIKA, UAB

Dvaro g. 74, LT-76298, ŠIAULIAI
ŠIAULIŲ MEDTECHNIKA, UAB - prekyba medicinos, slaugos ir ortopedinėmis prekėmis. Optika. Prekyba akiniais, rėmeliais, kontaktiniais lęšiais.
ŠIAULIŲ MEDTECHNIKA, UAB

SKIRGESA, UAB

Energetikų g. 8, LT-52461, KAUNAS Filialai
AB „Skirgesa” yra viena iš kompanijų lyderių, prekiaujančių medicinos priemonėmis ir įranga, odontologijos bei kosmetikos priemonėmis. Per daugelį metų įmonė įrodė, jog visuomet siekia tobulėti, nuolat plečia savo veiklą ir ieško naujovių. UAB „Skirgesa” jau ilgą laiką sėkmingai bendradarbiauja su ligoninėmis, bei įmonėmis visoje Lietuvoje ir yra nepakeičiama partnerė ne tik valstybinėms bet ir privačioms įstaigoms.
SKIRGESA, UAB

BIOMAPAS, UAB

K. Donelaičio g. 60, LT-44248, KAUNAS
Biomapas yra tarptautinė įmonė, jau virš 20 metų teikianti sumanius sprendimus biofarmacijos, medicinos priemonių ir technologijų industrijai. Biomapas siūlo inovatyvius sprendimus klinikinių tyrimų, vaistų registravimo ir saugumo srityse, taip užtikrinant efektyvų vaistų ir medicinos priemonių saugumo ir veiksmingumo įvertinimą, šių produktų registracijos atitikimą vietiniams ir tarptautiniams reikalavimams bei tinkamų farmakologinių budrumo sistemų sukūrimą ir palaikymą. Komandą šiuo metu sudaro daugiau nei 300 savo srities profesionalų. Įmonė turi 8 padalinius Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje, Šveicarijoje, Kroatijoje, Gruzijoje, Ukrainoje ir Kazachstane, teikia paslaugas daugiau nei 60 valstybių ir toliau plečia savo veiklą globaliu mastu.
BIOMAPAS, UAB

AVIGA, UAB

Tilžės g. 20, LT-47181, KAUNAS Filialai
Odontologijos, oftalmologijos, fizioterapijos, rentgeno, kosmetikos kabinetų, neįgaliųjų technikos, soliariumų, laboratorijų matavimo, tyrimų ir bandymų įrangos, technikos ir technologijų tiekimas, nuoma, montavimo, derinimo, remonto, kalibravimo ir techninio aptarnavimo darbai.
AVIGA, UAB

RADIACINĖS SAUGOS CENTRAS

Kalvarijų g. 153, LT-08221, VILNIUS Filialai
Radiacinės saugos centras yra valstybės valdymo ir savivaldos vykdomųjų ir kitų institucijų veiksmus radiacinės saugos srityje koordinuojanti ir radiacinės saugos valstybinę priežiūrą ir kontrolę, gyventojų apšvitos vertinimą ir ekspertizę atliekanti institucija.
RADIACINĖS SAUGOS CENTRAS

TEIDA, UAB

Puodžių g. 4-1, LT-44288, KAUNAS Filialai
UAB TEIDA daugiau nei 25-erius metus dirbanti įmonė aprūpina didžiausias Lietuvos reabilitacijos ir sporto, slaugos ir kitas įstaigas reabilitacine bei ortopedine technika bei sporto medicinos įranga, tiekia neįgaliųjų techniką, siūlo medicinos įrangos, neįgaliųjų technikos, deguonies aparatų nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas bei vykdo mokymus reabilitacijos specialistams.
TEIDA, UAB

LEMONA, UAB

S. Raštikio g. 26, LT-50130, KAUNAS Filialai
LEMONA electronics – lyderio pozicijas Baltijos regione užimanti tarptautinė įmonė, kurios pagrindinė veiklos sritis yra didmeninė ir mažmeninė prekyba įvairiais elektronikos komponentais, įrankiais, medžiagomis bei išmaniais sprendimais namams ir verslui. Elektronikos dalys, naujos atsarginės dalys buitinei technikai - didmeninė, mažmeninė prekyba.
LEMONA, UAB

AVSISTA, UAB

Pramonės g. 18, LT-31147, KARLŲ K. VISAGINO SAV. Filialai
UAB AVSISTA įsteigta 1993 m. Mūsų veikla - cheminių reagentų, laboratorinės įrangos, prietaisų, baldų, aplinkos oro monitoringo bei dujų analizatorių tiekimas.
AVSISTA, UAB

BIOMETRIJA, UAB

Rygos g. 15, LT-05245, VILNIUS
Mikroskopai ir jų atsarginės dalys. Prekyba.Mokymo priemonės biologijai, fizikai, chemijai. Prekyba.
BIOMETRIJA, UAB

VILDOMA, UAB

Granito g. 3-202, LT-02241, VILNIUS
Įmonė tiekia bei aptarnauja žinomų gamintojų laboratorinę įrangą, o nuo 2010 metų vysto ir mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) veiklą. Darbuotojai nuolatos kelia kvalifikaciją gamintojų organizuojamuose seminaruose, konferencijose ir mokymuose.
VILDOMA, UAB

ALTECHNA, UAB

Savanorių pr. 176 B, LT-03154, VILNIUS
Lazerinė optika, kristalai, lazeriniai elementai, lazerių šou elementai - didmeninė, mažmeninė prekyba.
ALTECHNA, UAB