1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Jūrų, upių transportas, paslaugos

Jūrų, upių transporto paslaugomis užsiimančios įmonės.
Rasta įmonių: 284. Rodomi rezultatai 1 - 30:

MAGITU, UAB - jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma, remontas Klaipėda, Lietuva

Nemuno g. 139, LT-93262, KLAIPĖDA
Kokybiškų jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma bei remontas už puikią kainą. MAGITU siūlo platų konteinerių asortimentą geriausiomis kainomis. Taip pat yra galimybė nuomotis konteinerius itin palankiomis sąlygomis. Logistikos ekspertai bendrauja su klientais ir pasirūpina, kad krovinys būtų pristatytas laiku. Mes žinome, jog kiekvienas Jūsų krovinys yra unikalus ir pažeidžiamas, turintis skirtingas savybes ir biudžetą, todėl mūsų pareiga yra užtikrinti, kad mūsų klientai niekada nepermokėtų ir gautų aukščiausios kokybės konteinerius.
MAGITU, UAB -  jūrinių konteinerių pardavimas, nuoma, remontas Klaipėda, Lietuva

ŽŪKLĖS MEISTRAI, UAB

Pramoginio laivo, laivo nuoma Klaipėdoje, menkių, lašišų žūklė Baltijos jūroje

PIKASOMA, UAB

Dubysos g. 27 A, LT-91181, KLAIPĖDA
PIKASOMA, UAB- laivų remontas, povandeniniai darbai. Nuo 1997 m. vykdo techninį laivų bei laivų remonto ir statybos bendrovių aprūpinimą: tiekia inkarus, inkarų grandines, švartavimo lynus, plieninius trosus, cinko anodus, armuoto plastiko groteles bei vožtuvus visoms laivo vamzdyno sistemoms. Bendrovė gamina plieninio troso stropus bei kitus gaminius iš plieninio troso Gamyba sertifikuota ir veikia pagal ISO 9001:2015 nustatytus standartus, taip pat turi klasifikacinių bendrovių GL-DNV bei RMRS atitikties sertifikatus. Gaminiams pagal kliento pageidavimą išduodami nurodytų klasifikacinių bendrovių sertifikatai.

BERG, UAB

Liepojos g. 14-26, LT-92297, KLAIPĖDA
BERG, UAB - povandeniniai techniniai darbai. UAB BERG - tai greitas ir efektyvus povandeninių problemų sprendimas! Patikėkite aptarnavimą profesionalams!
BERG, UAB

KROVINIŲ TERMINALAS, UAB

Burių g. 17, LT-92276, KLAIPĖDA
UAB Krovinių Terminalas yra įsikūrusi Klaipėdos uosto šiaurinėje dalyje, prie uosto vartų. Terminalas yra skirtas priimti, sukaupti ir pakrauti į tanklaivius naftą, naftos produktus, chemijos ir naftos-chemijos produktus.

EIMLINA, UAB

Šviesos g. 11, LT-92338, SLENGIŲ K. SENDVARIO SEN. KLAIPĖDOS R.
UAB EIMLINA - Jūrų, upių transportas, paslaugos.
EIMLINA, UAB