1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Mokslo įstaigos, institutai

Mokslo įstaigos, institutai.
Rasta įmonių: 190. Rodomi rezultatai 1 - 30:

HUMANISTINĖS IR EGZISTENCINĖS PSICHOLOGIJOS INSTITUTAS, VšĮ

Subačiaus g. 16, LT-01301, VILNIUS
Humanistinės ir egzistencinės psichologijos institutas (HEPI) įsteigtas 1995 m. Vilniuje. Svarbiausias Instituto tikslas – plėtoti egzistencinę fenomenologinę psichologiją ir terapiją, ruošti šios srities mokymo programas, rengti specialistus.
HUMANISTINĖS IR EGZISTENCINĖS PSICHOLOGIJOS INSTITUTAS, VšĮ

AEROGEODEZIJOS INSTITUTAS, UAB

Pramonės pr. 13, LT-51327, KAUNAS
AEROGEODEZIJOS INSTITUTAS, UAB - pasaulio šalių miestų žemėlapiai.
AEROGEODEZIJOS INSTITUTAS, UAB

BIOCENTRAS, UAB

V. A. Graičiūno g. 10, LT-02241, VILNIUS
Naftos teršalų valymas iš aplinkos, aplinkosaugos objektų projektavimas ir statyba, naftos produktais užterštų nuotekų valymo įrenginių projektavimas ir gamyba, aplinkos išvalymas nuo riebalinių atliekų.
BIOCENTRAS, UAB

NVO TEISĖS INSTITUTAS, VšĮ

Saulėtekio al. 9, LT-10222, VILNIUS
VšĮ NVO teisės institutas – ekspertinė bei konsultacinė nevyriausybinė organizacija, veikianti ne pelno teisės srityje. Mūsų komanda siekia prisidėti prie nevyriausybinio sektoriaus stiprinimo, suteikiant teisinių žinių pačioms organizacijoms bei skatinant visuomeninei veiklai palankios teisinės aplinkos kūrimą.
NVO TEISĖS INSTITUTAS, VšĮ

LIETUVOS KULTŪROS TYRIMŲ INSTITUTAS, VĮ

Saltoniškių g. 58, LT-08105, VILNIUS
Lietuvos kultūros tyrimų institutas – valstybės mokslo institutas, atliekantis prioritetinius valstybei lituanistinius tyrimus ir turintis strateginės reikšmės statusą.
LIETUVOS KULTŪROS TYRIMŲ INSTITUTAS, VĮ

LIETUVIŲ KALBOS INSTITUTAS

P. Vileišio g. 5, LT-10308, VILNIUS
Lietuvių kalbos institute vykdoma įvairių sričių veikla: Atliekami moksliniai bendrinės kalbos, baltų kalbų ir vardų, raštijos paveldo, lituanistikos ir lituanikos, geolingvistikos, terminologijos ir sociolingvistikos tyrimai. Dalyvaujama formuojant valstybinės lietuvių kalbos tyrimo ir vartojimo strategiją bei taktiką Lietuvoje. Rengiamos mokslinės ekspedicijos bei išvykos kalbos duomenims rinkti. Kaupiami ir skaitmeninami lietuvių kalbos ištekliai, rūpinamasi jų apsauga, plėtimu ir naudojimu. Kartu su aukštosiomis mokyklomis rengiami aukščiausios kvalifikacijos filologijos krypties mokslininkai. Rūpinamasi lietuvių kalbos ir jos mokslo tyrimų rezultatų sklaida visuomenėje.
LIETUVIŲ KALBOS INSTITUTAS

LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS

Antakalnio g. 6, LT-10308, VILNIUS
Pagrindinės instituto mokslinės veiklos kryptys: Lietuvos ir lietuvių literatūros istorijos tyrimai. Lietuvių tautosakos ir mitologijos paveldo tyrimai. Dabartinio lietuvių literatūros ir folkloro proceso tyrimai. Lietuvių literatūros ir folkloro teoriniai, lyginamieji ir tarpdalykiniai tyrimai.
LIETUVIŲ LITERATŪROS IR TAUTOSAKOS INSTITUTAS