1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Stogai, stogų dangos, gamyba, įrengimas Kaune

Stogais, stogų dangomis prekiaujančios įmonės Kaune.
Rasta įmonių: 88. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1
  • 2

STAKMĖ, UAB

Klojinių nuoma, daugiasluoksnės izoliacinės plokštės Sandwich sienoms ir stogams Kaunas, Vilnius, Klaipėda

STATYBUPARTNERIS.LT

PARTNERIS STATYBOSE, UAB

Statybinių ir apdailos medžiagų prekyba Jonava, visa Lietuva

Kauno g. 93-7, LT-55179, JONAVA JONAVOS MIESTO SEN. JONAVOS R.
STATYBUPARTNERIS.LT, UAB PARTNERIS STATYBOSE - statybinės ir apdailos medžiagos Jonavoje. Statybupartneris.lt statybinių ir apdailos medžiagų bei paslaugų įsigijimo komanda. Vykdome tiek mažmeninę, tiek didmeninę statybinių medžiagų prekybą visoje Lietuvoje. Siūlome pilną servisą, kurį gaunate nemokamai: atvykimas į objektą, konsultacijos, matavimai, sąmatos skaičiavimai. Nerizikuojame įmonės įvaizdžiu ir rekomenduojame tik geriausius meistrus. Nereikės Jums rūpintis nei statybinėmis medžiagiomis, nei meistrais, nei pristatymu.
PARTNERIS STATYBOSE, UAB

LT KONSTRUKTA, MB

Angarų projektavimas, statyba, daugiasluoksnių plokščių montavimas Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Klaipėda, Panevėžys, visa Lietuva

Ukmergės g. 315 B, LT-06306, VILNIUS
LT KONSTRUKTA - tai plieninių angarų statyba, prekyba bei renovacija užsiimanti komanda. Esame atestuoti kaip ypatingo statinio statybos rangovai, šioje statybos srityje turime sukaupę nemažą darbo patirtį, todėl užtikriname greitą ir kokybišką rezultatą, visada laikomės sutartų terminų ir įsipareigojimų.
LT KONSTRUKTA, MB

ROLAVENTO, UAB - stogų dengimas, stogų dangos, skardinimas, fasadų šiltinimas Kauno apskritis, Lietuva

Pušyno g. 25-4, LT-45152, KAUNAS
ROLAVENTO, UAB - visuomet pasiūlys tinkamiausią Jūsų namui stogo dangą, bei suras geriausią kainos ir kokybės santykį. Stogų dangos, prekyba. Stogų dengimas klasikine danga. Aukštuminiai darbai. Gerbūvis.
ROLAVENTO, UAB - stogų dengimas, stogų dangos, skardinimas, fasadų šiltinimas Kauno apskritis, Lietuva

SEDONITA, UAB

Šilagėlių g. 1, LT-52320, KAUNAS
UAB SEDONITA - oficiali UAB Ruukki Lietuva atstovė .Įmonė atlieka šlaitinių ir sutapdintų stogų dengimo, skardinimo, pastatų šiltinimo ir apdailos darbus. Pastolių nuoma. Hidraulinių bokštelių nuoma. Aukšta kokybė, nuolatinė plėtra, technikos ir technologinės naujovės .
SEDONITA, UAB

IMBREX, UAB

Vaidilos g. 5-6, LT-45324, KAUNAS
Įmonė IMBREX įkurta 1999 metais. Nuo įkūrimo pagrindine veikla tapo įvairių stogų įrengimo ir remonto darbai, ką rodo ir bendrovės pavadinimas ( lotyniškai imbrex – čerpė). Dabar įmonė specializuojasi individualių namų(nuo pamatų iki raktų),ofisų, sandėlių statyboje ir remonto darbuose, renovacijoje.

TEKANAS, UAB

Elektrėnų g. 1 E, LT-51191, KAUNAS Filialai
UAB TEKANAS veiklos sričių – prekyba statybinėmis medžiagomis. Mūsų specializacija - stogų ir sienų dangos ir visi jų aksesuarai.
TEKANAS, UAB

ZVS, UAB

Vytauto pr. 37, LT-44352, KAUNAS
Tai didžiausia kompanija gaminanti stogo dangas komerciniams ir gyvenamiesiams namams visoje Šiaurės Amerikoje. Nuo 2009 metų UAB ZVS pasirašė bendradarbiavimo sutartį su šia kompanija ir tapo oficialiais atstovais Lietuvoje.
ZVS, UAB

BALTASIS AISBERGAS, UAB

Žemoji g. 60, LT-46355, KAUNAS Filialai
Karkasinių namų statyba . Šlaitinių stogų dengimas , renovacija , skardinimas, rekonstravimas .

NEARSA, UAB

Algupio g. 36, LT-54293, PIEPALIŲ K. BABTŲ SEN. KAUNO R.

DAISTATUS, UAB

Palemono g. 1 A, LT-52159, KAUNAS
Įmonės pagrindinės veiklos sritys: sutapdintų bei šlaitinių stogų projektavimas ir įrengimas; sienų iš daugiasluoksnių plokščių bei ventiliuojamų fasadų įrengimas; bendrieji statybos darbai; skardos lankstinių bei išlipimo liukų gamyba.
DAISTATUS, UAB
  • 1
  • 2