1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Stogai, stogų dangos, gamyba, įrengimas Alytuje

Stogais, stogų dangomis prekiaujančios įmonės Alytuje.
Rasta įmonių: 18. Rodomi rezultatai 1 - 18:

RIDAKESTA, UAB - stogai, kaminai, skardos gaminiai, tvoros, žaliuzinės skardos tvoros Alytus, Pietų Lietuva

LT-64203, EINORŲ K. NEMUNAIČIO SEN. ALYTAUS R.
RIDAKESTA, UAB - prekyba stogų dangomis, medžiagomis. Stogų dengimas, remontas. ŽALIUZINĖS SKARDOS TVOROS, gamyba, montavimas. Skardos gaminiai, lankstiniai, nestandartiniai skardos gaminiai. Priedai stogams, sienoms. Skardinimo elementai. Lietaus vandens nutekėjimo sistemos ir kt. Metalo lankstymo darbai.
RIDAKESTA, UAB - stogai, kaminai, skardos gaminiai, tvoros, žaliuzinės skardos tvoros Alytus, Pietų Lietuva

NOTISTA, UAB

Naujoji g. 144, LT-62175, ALYTUS
Esame vieninteliai oficialūs FDT Flachdash Technologie įmonės atstovai Lietuvoje. Tiesiogiai prekiaujame PVC stogų dangomis (Rhenofol, Rhepanol),bei visais reikiamais priedais (tvirtinimo elementais, įlajomis ir kt). Atliekame plokščiųjų stogų įrengimo PVC ir bituminėmis dangomis darbus. Atliekame ventiliuojamų fasadinių plokščių montavimo darbus.Statome karkasinius namus. Medžio metalo sijų NAIL-web montavimo darbai

KREINER, UAB

Kepyklos g. 6, LT-62117, ALYTUS Filialai
UAB KREINER įkurta 2009.04.30 ir sėkmingai vykdo užsakymus visoje Lietuvoje. Įmonė yra specializuota stogo dangų ir susijusių statybinių medžiagų pardavimo srityje, skardos lankstinių gamyboje. Taip pat didelį dėmesį skiriame darbuotojų apmokymui, kad jie galėtų Jus konsultuoti, ne tik prieš įsigyjant prekę, bet ir jos eksploatavimo metu.
KREINER, UAB

SIMAVA, MB

Volungės g. 42-8, LT-63183, ALYTUS
SIMAVA, MB - specializuojasi stogų dengimo ir vidaus apdailos srityje. Darbininkų patirtis ir profesionalūs įrankiai padeda greitai ir kokybiškai atlikti įvairius statybos darbus.