1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Šiltinimas, šiltinimo medžiagos Alytuje

Šiltinimo įranga, šiltinimo medžiagomis prekiaujančios įmonės Alytuje.
Rasta įmonių: 13. Rodomi rezultatai 1 - 13:

TERMOSNAIGĖ IR KO, UAB

Gamybos g. 5, LT-62175, ALYTUS
UAB Termosnaigė ir Ko savo gaminamą produkciją – termoizoliacines fasado plokštes, rąstinius namus, pirtis – parduoda ne tik Lietuvoje, bet ir eksportuoja į kitas Europos šalis (dažniausiai Estiją). Įmonė atlieka įvairių konstrukcijų šiltinimo poliuretano putomis ar techninės izoliacijos poliuretano putomis įrengimo darbus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
TERMOSNAIGĖ IR KO, UAB

DZŪKIJOS STATYBA, UAB

Pramonės g. 19, LT-62175, ALYTUS
UAB „Dzūkijos statyba“ įkurta privatizavus vieną iš Alytaus statybos tresto valdybų. Buvusi organizacija veikė nuo 1972 m. ir dažniausiai statydavo pramoninės paskirties pastatus.
DZŪKIJOS STATYBA, UAB

ALŠILTA, UAB

Topolių g. 14-36, LT-63343, ALYTUS
Fasadų šiltinimo sistemos. Vidaus apdailos darbai, paslaugos.

NERDA, UAB

S. Dariaus ir S. Girėno g. 4 A, LT-62137, ALYTUS
UAB Nerda – atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, grunto ir kitų statybinių medžiagų transportavimo, vandens telkinių kasimo ir projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
NERDA, UAB

ŠILTITA, MB

Jurgiškių g. 31-12, LT-63155, ALYTUS
MB ŠILTITA - sertifikuotos medžiagos, atitinkančios visus keliamus aukščiausius reikalavimus, naujausia bei profesonali įranga padeda atlikti įvairaus pobūdžio darbus greitai ir kokybiškai.
ŠILTITA, MB

BIZAS, MB

Topolių g. 11 E-36, LT-63336, ALYTUS
BIZAS, MB - įmonė, įsikūrusi Alytuje, teikia pastatų šiltinimo paslaugas. Šiltinimas, šiltinimo paslaugos, šiltinimo medžiagos. Pastatų šiltinimas poliuretano putomis. Darbai atliekami visoje Lietuvoje.
BIZAS, MB

CELSIS, UAB Alytaus filialas

J. Matulaičio g. 2, LT-62142, ALYTUS
CELSIS UAB – šildymo, vėdinimo, kondicionavimo ir vonios kambario įrangos prekybos bendrovė, veikianti nuo 1994 metų. Klientams teikiame platų šildymo katilų, šilumos siurblių, židinių, krosnelių, saulės kolektorių, vandens šildytuvų, radiatorių, konvektorių, vamzdynų, įrankių, dūmtraukių, ortakių, siurblių, vandens filtrų, kolektorių, rekuperatorių, kondicionierių, dušo kabinų, vandens maišytuvų, rankšluosčių džiovintuvų, vonių, santechninės keramikos, vonios kambario baldų, vonios aksesuarų, virtuvės plautuvių asortimentą.CELSIS UAB bendrovė specializuojasi didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje, turi didelius sandėliavimo plotus ir gausias prekių atsargas. Naudodami ištobulintą logistikos sistemą, užtikriname nepertraukiamą prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurią Lietuvos vietą.
CELSIS, UAB Alytaus filialas