1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Laiptai, turėklai, gamyba, įrengimas Vilniuje

Laiptų, turėklų gamyba, prekyba užsiimančios įmonės Vilniuje.
Rasta įmonių: 48. Rodomi rezultatai 1 - 30:
  • 1

DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

A. Klemento g. 7, LT-87399, TELŠIAI
Dronga - daugiau kaip dešimt metų užsiimame medinių gaminių projektavimu, gamyba bei montavimu. Mūsų asortimente rasite viską – nuo laiptų, durų, virtuvės, vidaus ar lauko baldų iki pirčių, pavėsinių, lauko detalių, skrynių ar supynių.Mūsų pagaminti gaminiai ne tik atlieka savo funkciją bet ir tampa įspūdingomis interjero detalėmis. Jūsų namus ar biurą padarysime išskirtinius, dvelkiančius elegancija bei alsuojančius jaukumu.
DRONGA - medienos meistrai, laiptai, durys, baldai Telšiai, Vakarų Lietuva, UAB AUNOVA

LĖTASTA, UAB

STATYBA, REMONTAS, RESTAURAVIMAS, RENOVACIJA.

CORRECT HOME DESIGN, MB

Vienetiniai metalo gaminiai. Metalą sujungiame su medžiu, stiklu, keramika ar kitomis medžiagomis

SITEKS, UAB - stiklinimo sistemos, terasų stiklinimas, balkonų, terasų turėklai, vidinės stiklo-aliuminio pertvaros Vilnius

V. Sirokomlės g. 34, LT-13260, NEMĖŽIO K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.
SITEKS, UAB - įvairių balkonų stiklinimo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Pagrindinis mūsų siekis - užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę. Bendradarbiaudami tiek su individualiu klientu, tiek su didžiosiomis statybos bendrovėmis, tikime, jog savo paslaugomis prisidedame prie gyvenimo kokybės kėlimo kiekvienuose namuose.
SITEKS, UAB - stiklinimo sistemos, terasų stiklinimas, balkonų, terasų turėklai, vidinės stiklo-aliuminio pertvaros Vilnius

ESIGA, UAB

Rodūnios kelias 11, LT-02189, VILNIUS
Įmonės specializacija – tikslių įrengimų ir kruopštaus rankų darbo reikalaujančių gaminių iš plieno bei nerūdijančio plieno projektavimas, gamyba ir montavimas.

STILMEDA, UAB

Ežero g. 6, LT-13264, DIDŽIASALIO K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.
Viengubo, dvigubo pjovimo statybinė mediena. Gamyba, prekyba. Rąstiniai namai, pirtys, pavėsinės, mediniai laiptai. Projektavimas, gamyba pagal užsakymus. Medinės (medžio) durys iš kietmedžio (uosio, ąžuolo) masyvo. Projektavimas, gamyba, prekyba.
STILMEDA, UAB

JUODIŠA, UAB

Baltosios Vokės g. 62, LT-14101, JUODŠILIŲ K. JUODŠILIŲ SEN. VILNIAUS R.
Prekybinę įrangą ir baldai.
JUODIŠA, UAB

VILSOTOS METALAS, UAB

Titnago g. 19, LT-02300, VILNIUS
UAB “Vilsotos metalas” gaminamos įvairios statybinės metalo konstrukcijos iš plataus asortimento metalo profilių, vamzdžių, kiti standartiniai ir nestandartiniai bei dekoratyviniai metalo gaminiai.
VILSOTOS METALAS, UAB

MULTIVA, UAB

Dūmų g. 3, LT-11119, VILNIUS
Nuo pat veiklos pradžios įmonė orientuojasi į laiptų ir turėklų gamybą, montavimą.
MULTIVA, UAB

IN PLENO PREKYBA, UAB

Daugėliškio g. 33 A, LT-09300, VILNIUS
Įmonės asortimente yra; Abet Laminati, Homapal aukšto slėgio laminatas - HPL. Jakob AG trosas, lynas, grandinė, kėlimo įranga, nerūdijantis plienas, antgaliai, trosinės sistemos stiklui, interjerui, laiptams. Sienų apdaila, compakt HPL (stratificato).

ŽEMAITIJOS STALIAI, UAB

Verkių g. 44, (Medžio centras), LT-09109, VILNIUS Filialai
Mes Jums pasiūlysime rinktis įvairiausius laiptų variantus: medinius, metalinius, stiklinius, akmeninius, o taip pat įvairius derinius, įterpiant netradicines medžiagas – spalvoto metalo, keramikos detales, kalvystės šedevrus.

STAIR SUPPLY, UAB - metaliniai, mediniai laiptai, turėklai Vilnius, Vilniaus apskritis

Senojo kelio g. 1, LT-13281, DARŽININKŲ K. NEMĖŽIO SEN. VILNIAUS R.
UAB Stair Supply - laiptų ir turėklų gamyba. Įmonėje dirba profesionalūs darbuotojai, kurių patirtis laiptų srityje yra virš 10 metų. Mes projektuojame, gaminame ir sumontuojame įvarius laiptus ir turėklus iš medžio, metalo ir stiklo. Tai pat gaminame kitus gaminius, tokius kaip stogelius, prancūziškus balkonus.
STAIR SUPPLY, UAB - metaliniai, mediniai laiptai, turėklai Vilnius, Vilniaus apskritis
  • 1