1551 informacija, įmonių katalogas, rekvizitai

Ekspeditoriai

Rasta įmonių: 14. Rodomi rezultatai 1 - 14:

INGSTAD & CO, UAB

Krovinių pervežimai iš/į Skandinaviją, Daniją, Švediją, Norvegiją, Suomiją ir kitas šalis

SKATRA, UAB

Vietiniai krovinių pervežimai, negabariniai kroviniai, transportavimo paslaugos Tauragė, Kaunas, Vilnius, Klaipėda, tarptautiniai krovinių pervežimai

Pramonės g. 30, LT-72320, TAURAGĖ TAURAGĖS MIESTO SEN. TAURAGĖS R.
Teikiame kompleksines krovinių pervežimo- ekspedijavimo paslaugas. Užsiimame visų rūšių transporto, pilnų ir dalinių krovinių pervežimu. Taip pat organizuojame konteinerinius pervežimus „nuo durų iki durų“

BRETALITA, UAB

Teatro g. 3, LT-03107, VILNIUS
Mūsų veikla visų pirma orientuota į kelių transportą tarp Prancūzijos, Baltijos šalių ir NVS, apimantį visą Europą. Gabename maisto produktus, bendro vartojimo prekes, kosmetiką, vaistus, tekstilę, industrines prekes, pavojingus krovinius (ADR) ir t. t
BRETALITA, UAB

EMBALIS, UAB

Rūdninkų g. 12-6, LT-01135, VILNIUS
Įmonė užsiima tarptautinių bei vietinių krovinių pervežimu, turi savo automobilius bei teikia ekspedicijos paslaugas.
EMBALIS, UAB

MALSONA, UAB

PD 2288 p.d., Sietyno g. 23-13, LT-04325, VILNIUS
UAB Malsona - tarptautinio gabenimo ir krovinių ekspedijavimo kelių transportu Europos Sąjungoje ir NVS šalyse bendrovė. Įmonė teikia paslaugas logistikos srityje. Įmonė buvo įkurta 1994 metais. Ypatingas dėmesys skiriamas - pervežimui pilnų, dalinių ir smulkių krovinių, ADR ir krovinių su termorežimu į Kaliningradą ir Kaliningrado regione.
MALSONA, UAB

CBT VILNIUS, UAB

Savanorių pr. 174 P, LT-03153, VILNIUS
Kompanija CBT siūlo krovinių pervežimus ne tik autotransportu ir jūrų transportu, bet ir geležinkelio bei aviaciniu transportu. Kompanija turi savo automobilių parką, todėl gali žymiai padidinti siūlomų krovinių ekspedijavimo paslaugų apimtį.
CBT VILNIUS, UAB

OPTIMALI EKSPEDICIJA, UAB

Jurgio Dobkevičiaus g. 8, LT-02189, VILNIUS
UAB Optimali ekspedicija specializuojasi teikdama krovinių ekspedijavimo paslaugas: kelių transportu, jūrų transportu, oro bei geležinkelio transportu. Taip pat atlieka sandėliavimo, muitinės sandėlių, laivų agentavimo, konteinerių gabenimo bei kitas logistikos paslaugas.
OPTIMALI EKSPEDICIJA, UAB

TRANSEKSPEDICIJA, UAB

Galinės g. 1, LT-14247, GALINĖS K. AVIŽIENIŲ SEN. VILNIAUS R.
UAB Transekspedicija – tai viena didžiausių transporto - ekspedicinių logistikos kompanijų Lietuvoje, vežanti mažus, dalinius ir didelius krovinius vietiniais ir tarptautiniais maršrutais. Transporto priemonių (vilkiko ir puspriekabių) važiuoklės gedimų diagnostika ir remontas.
TRANSEKSPEDICIJA, UAB

MULTIFARE, UAB

Architektų g. 56-101, LT-04111, VILNIUS
Greitai ir patikimai pervežame krovinius visose Europos ir NVS (Rusija, Ukraina, Kazachstanas ir t.t.) šalyse. Gabename tiek pilnus, tiek dalinius krovinius. Geležinkeliais ar jūriniu transportu saugiai pervešime Jūsų negabaritinius krovinius.